Організація Мілоан є найкращою мікрофінансовою компанією, яка дозволяє взяти кредит без дзвінків на серйозну суму. Постійним позичальникам надається кредит онлайн без дзвінків оператора. МФО співпрацює з відповідальними клієнтами, які вчасно погасили попередню заборгованість. Незалежно від форми кредитування, кредитна діяльність сервісу Miloan відрізняється:
Компанія гарантує клієнтам швидкість, вигоду і комфорт підписання угод.
Щоб отримати фінансову допомогу кредитора і позику онлайн без дзвінків, клієнту потрібно виконати наступні кроки:
Заявка від клієнта повинна містити наступну інформацію:
Взяти кредит на картку без дзвінка оператора можна за 5 хвилин. З повною інформацією про загальні умови кредитування, включаючи попередження про можливі наслідки, можна ознайомитись тут, з персональними – в договорі.
Для постійних клієнтів, які увійшли в довіру компанії, підтвердження запиту проводиться автоматично (можна оформити мікрозайм без дзвінків). Повідомлення про схвалення запиту на кредитування клієнт отримує в СМС і електронному листі. Такий спосіб укладення угоди відрізняється максимальним комфортом і зручністю, виключаючи необхідність особистої бесіди по телефону з менеджером.
Отримання кредиту без дзвінків доступно в цілодобовому режимі кожному повнолітньому громадянину, який вже користувався послугами МФО. Для клієнтів Мілоан швидкий кредит без дзвінка в Україні – це просте і комфортне вирішення фінансових проблем!
У більшості МФО процедура оформлення першого кредиту не проходить без здійснення дзвінка клієнтові. На якому етапі і чому це відбувається?
Дзвінки по кредиту можуть здійснювати не тільки МФО, але і колекторські компанії. Останні дзвонять в тому випадку, коли людина вже прострочила позику і потрапила в список проблемних позичальників. У цьому випадку МФО може залучити колекторську компанію для врегулювання простроченої заборгованості. Робочі позики, термін погашення яких не вийшов, колекторам не передаються.
Так як же зрозуміти, хто дзвонить по кредиту: МФО чи колекторська компанія? Ось кілька порад, які можуть допомогти.
В Україні з 14 липня 2021 року набрав чинності закон про захист боржників від неправомірних дій колекторів. З цього дня діяльність колекторських організацій перейшла під контроль Нацбанку. Регулятор зобов'язав всі агентства внести дані про себе в реєстр колекторських компаній.
Новий закон забороняє колекторам:
Колекторів, які порушують вимоги закону, будуть штрафувати. Для більш серйозних випадків передбачені інші покарання: виключення з реєстру, кримінальна відповідальність, втрата права займатися колекторським бізнесом.
Поскаржитись на дії колекторів можна НБУ й Уповноваженому з прав людини. Для фіксації порушень необхідно записати кілька розмов або зберегти повідомлення.