Гроші — важлива складова життя людини, яка розширює можливість отримати від світу все. Людина з грошима набуває впевненість в завтрашньому дні та не боїться майбутнього. Кількість фінансів визначає:
Багато хто стверджує, що гроші — це не головне в цьому світі. Повна маячня! Саме фінанси вирішують, яким шляхом йде наше життя і які стежки ми топчемо.
Людина, яка розуміє роль матеріального становища в формуванні способу життя, намагається заробляти все більше і більше. Збільшувати свій дохід за допомогою кар'єри — дуже мудре рішення, але не єдине правило. Є люди, які і заробляють добре, але все одно живуть в бідності. Причиною цьому є психологія злиднів: поведінка, яка приваблює фінансову кризу.
До причин постійних матеріальних злиднів відносяться:
Головна причина регулярної фінансової кризи — неправильне розпорядження капіталом. Є люди, які можуть собі дозволити шикувати щодня без видимих наслідків. Є люди, які шикують один день після зарплати, потім весь місяць сидять на хлібі та воді. Планування своїх витрат є головним китом, на якому стоїть фінансове благополуччя.
Безглузде тринькання ще нікому не принесло користі, а й від надмірної ощадливості також мало радості. Є такий тип людей, які економлять на всьому чим тільки можна, відкладаючи гроші в заначку. Фінансам властиво знецінюватися, тому скарбничка не завжди виходить золотих масштабів, зате сама людина постійно сидить без грошей. Такий тип людей не тільки здається бідним і нещасним, а й відлякує матеріальне благополуччя.
Психологи стверджують — гроші дуже люблять, коли до них ставляться добре. Що має на увазі гарне ставлення до фінансів? У нього входять:
Гроші люблять рахунок і добре ставлення до себе. Порядок — дуже важливий нюанс в будь-якій справі, в тому числі і в гаманці. Потрібно акуратно складати купюри обличчям до себе і один по одному: гривня, дві, п'ять, десять, дрібниця окремо. Гроші обожнюють, коли до них дбайливо ставляться, такого господаря вони ніколи не покинуть. Також вони не покинуть людину, яка вміє правильно міркувати про фінанси. У наступному пункті ми поговоримо про фрази, які ні в якому разі не можна вимовляти, якщо хочете жити в достатку.
"Мені ніколи не стати багатим" — ця фраза автоматично програмує нас на невдачі. Ні в якому разі не можна пророкувати собі погане майбутнє, оскільки думки матеріальні і мають властивість збуватися. Якщо у вас є мета, працюєте і вдосконалюєтеся, то точно забезпечите собі гідне життя. Ви на вірному шляху, допоможіть собі подумки!
"Гроші не головне в житті" — ця фраза автоматично включає режим побоювання. Фінанси не йдуть до того, хто їх не цінує. Звичайно гроші не головне, але це засіб здійснення мрій. Тому, будьте ласкаві, з повагою ставтеся до такої "чарівної палички"!
"У мене немає грошей, я на мілині" — ще один набір слів, який активує бідність. Промовляючи цю фразу, ми притягуємо фінансову кризу. Ніколи не прибіднюйтесь, якщо навіть в кишені останні 100 гривень. До речі, про цю суму наступне правило.
"Всього лише сотка" — фраза, яка завершує цей рейтинг. Не ставтеся до фінансів недбало, нехай навіть до невеликих сумах. Навіть дрібниця потрібно акуратно складати і цінувати, не кажучи вже про більші купюри. Як то кажуть, копійка гривню береже.
Ось такі поради та принципи, які збережуть ваше багатство. Живіть правильно: щасливо і заможно!