Автор: Компанія “Miloan”
31.08.2017
views
31223  переглядів
shares
2

Як отримати швидко займ в Україні?

Швидкий займ — найкраще рішення для тих, хто хоче отримати гроші в борг у найкоротші терміни. Раніше оформити кредит в Україні можна було тільки в банках або ломбардах. Однак нещодавно був прийнятий закон про спрощення мікрокредитування в Україні, що дозволило українцям швидко оформляти онлайн кредит на карту або готівкою. Онлайн-кредит — найбільш оперативний і простий спосіб отримання грошей до зарплати на невелику суму.

У чому переваги швидкої позики?

Якщо ви бажаєте швидко отримати гроші, то в цьому вам допоможе мікрофінансова компанія. Як правило, більшою популярністю користуються саме онлайн позики, які видаються на банківську карту без особистої присутності позичальника.

Деякі компанії мають стаціонарні відділення, в яких можна отримати кредит готівкою. Для цього необхідно знайти найближче відділення необхідної вам мікрофінансової організації, прийти туди з паспортом та ІПН, оформити заявку на кредит, підписати договір і отримати гроші на руки.

З онлайн позиками все набагато простіше. Саме тому вони так популярні в останні 3-4 роки.

Швидка позика на карту має такі переваги:

  • час від подачі заявки до отримання грошей рідко перевищує 15 хвилин. Це відмінна можливість для тих, кому терміново потрібні гроші;
  • онлайн ви можете оформити швидкий кредит з поганою кредитною історією. МФО рідко дивляться на даний показник і можуть видати кредит платоспроможному позичальнику, у якого неоднозначна історія кредитування;
  • простота онлайн позик в тому, що вам не потрібно виходити з дому, щоб оформити кредит. Заходьте на сайт онлайн, заповнюйте заявку і моментально отримуйте гроші!

Умови кредитування більш ніж лояльні, тому взяти кредит в МФО набагато простіше, ніж у банку. Не потрібно очікувати в чергах, збирати документи, підписувати багатотонні договори і довго чекати відповіді. Позичка швидко онлайн — саме те, що потрібно в екстреній ситуації!

Як отримати швидко кредит на картку в Україні?

Miloan пропонує вам відмінну можливість оформити швидкий кредит на карту за кілька хвилин! Нові клієнти можуть взяти позику на суму до 15 000 гривень з терміном до 90 днів. Далі сума кредиту складатиме до 22 000 гривень.

Також ми пропонуємо можливість продовження кредиту на 3, 7 і 15 днів.
Термінова швидка позика з Miloan — це просто! Заповнюйте анкету на сайті, відповідайте на кілька запитань оператора і отримуйте миттєві гроші на свою банківську карту.

Погасити кредит можна через особистий кабінет, термінали або Приват 24. Система погашення так само проста, але ви завжди можете звернутися за пролонгацією, якщо не встигаєте вчасно сплатити тіло кредиту.