Заявка на кредит
 • Сума кредиту
  0.00 грн.
 • Плата за кредит
  0.00 грн.
 • Всього до сплати
  0.00 грн.
 • Дата повернення
  05.06.2020
Високий рівень безпеки забезпечується шифруванням даних

Що являє собою кредит 365 днів в році?

У житті кожної людини виникають труднощі, які пов'язані з її фінансовим становищем. Через свій характер, не кожен з нас може попросити гроші в борг у своїх рідних близьких або друзів. Найкращим варіантом у ситуації, що склалася стане оформлення кредиту. Як відомо, банківські організації досить довго розглядають заявку на отримання позики і не факт, що їх остаточна відповідь буде позитивною для позичальника. Тому великою популярністю в наш час користується інтернет-банкінг, особливо послуга кредиту на картку.

Отримати її на вигідних умовах кожен бажаючий зможе на сайті нашої мікрофінансової організації Мілоан. Для зручності клієнтів наш сервіс працює 7 днів на тиждень, без вихідних, обробляючи заявку на отримання кредитних коштів в автоматичному режимі. Відмінною рисою нашої компанії є те, що клієнти мають можливість отримувати кредити в інтернеті на будь-яку картку українського банку протягом 15 хвилин. Основною концепцією послуги credit 365 днів в році, є допомога людині впоратися з виниклими труднощами фінансового характеру. Наприклад, у дорогої і близької вам людини скоро важлива життєва подія, а у вас недостатньо грошей для того, щоб купити їй гідний подарунок. Звертатися в цьому випадку в банк немає сенсу, так як на збір документів і підтвердження своєї платоспроможності піде багато часу. З нашою компанією ви можете бути повністю впевнені в тому, що бажана сума надійде на ваш рахунок в лічені хвилини.

Як працює сервіс?

Для того, щоб отримати позику онлайн, необхідно заповнити заявку на сайті. Подібна процедура не займе у вас занадто багато часу. Для того, щоб отримати в борг необхідну суму, намагайтеся заповнити анкету максимально правдиво. При цьому все, що буде потрібно з основних документів — це паспорт, ІПН код, карта будь-якого українського банку, ніяких додаткових довідок, застав і поручителів. Щоб підтвердити онлайн заявку на кредит 365 днів в році, вам необхідно буде підписати договір з допомогою смс коду, який прийде на вказаний вами номер телефону.

Переваги співпраці з нами:

 • сервіс набагато швидше і практичніше у використанні, ніж інші. Оформити тут займ онлайн ви можете зі свого комп'ютера або смартфона, перебуваючи в Києві або в іншому місті;
 • пропонуємо найбільш вигідні процентні ставки, при цьому не вимагаємо ніяких заставних сум або поручителів;
 • мінімальний вік позичальника повинен бути 18 років, максимальний 69 років;
 • щоб оформити credit 365 днів в році, не потрібно нікуди їхати і проводити час в виснажливих чергах;
 • можливість продовження термінів погашення позики без шкоди кредитної історії (період погашення — 30 днів).

Як повернути борг?

Терміновий кредит, який пропонує наша мікрофінансова організація, необхідно повернути протягом одного місяця. Тому важливо щоб клієнт вибрав найбільш оптимальний термін погашення заборгованості під час оформлення кредиту онлайн на сайті. Звісно, в момент розгляду заявки на отримання коштів, наша мікрофінансова організація залишає за собою право коригувати умови кредитування, але думка клієнта при цьому обов'язково враховується. Процентна ставка кредиту 365 онлайн не може не радувати своїх споживачів. Взявши кредит онлайн під 0% на нашому сайті, ви не переплачуєте божевільні відсотки організації.

Виплату боргу можна проводити декількома способами:

 • через особистий кабінет онлайн.
 • у терміналах ПриватБанку.
 • за допомогою програми Приват24.

Погашати кредит можна як одним платежем, так і в розстрочку. У тому випадку, якщо позичальник не виконує зобов'язання, наш сервіс має право почати процес стягнення боргу по кредиту 365 в Україні, що може негативно відбитися на кредитній історії споживача.

У чому переваги Miloan?

Для того, щоб отримати кредит на картку вам необхідно всього лише 15 хвилин.

Для цього не потрібно відвідувати відділення МФО, а досить залишити заявку на сайті і дочекатися дзвінка оператора для підтвердження інформації. Умови кредитування у нас дуже прості й тямущі:

 • перший займ до 12000 гривень під 0,01%;
 • індивідуальні промокодом на знижку до 50%;
 • максимальна сума кредиту — 15000 гривень;
 • як бонус, можливість пролонгації на 3,7 і 15 днів;
 • спрощений процес кредитування для повторних клієнтів.

Кожен день ми намагаємося вдосконалювати наш сервіс, щоб процес кредитування був ще більш простим і приємним.