Як швидко отримати кредит в Києві?

Дуже часто трапляються ситуації, коли терміново потрібні гроші, а особливо в столиці. Зарплату затримали, хвороба, допомога родичам або просто оплата комунальних послуг, а ніхто зі знайомих не прийшов на допомогу? Кредит в Києві отримати дуже просто, особливо, якщо вам потрібні гроші на карту.

Де взяти кредит готівкою в Києві?

Готівковий кредит в Києві можна оформити в будь-якому з стаціонарних відділень мікрофінансових компаній. Для цього вам потрібно взяти з собою паспорт та ІПН, прийти до відділення найближчої до вас організації, і подати заявку на кредит. Допомогти в оформленні зможе консультант компанії, який потім задасть кілька уточнюючих питань, щоб прийняти рішення по кредиту.

Переваги кредиту готівкою:

  • ви можете взяти досить велику суму. Кредит готівкою у мікрофінансовій компанії — до 10-20 тисяч гривень. Готівковий займ в банку — до 100-300 тисяч гривень, але для нього знадобиться довідка про доходи;
  • отримання грошей відразу ж, без необхідності знімати в банкоматі і платити відсотки за операцію;
  • рішення по кредиту приймається досить швидко.

У банку можна оформити кредит на авто в Києві або ж іпотечний кредит на житло. Взяти квартиру в кредит в Києві вийде тільки при підтвердженні свого офіційного доходу і соціального статусу, що є більш довгостроковою процедурою.

У мікрофінансовій компанії оформити кредит готівкою на квартиру не вийде, але можна отримати гроші в борг до зарплати. Якщо ви бажаєте отримати кредит під заставу авто або квартири в Києві, то краще звернутися в ломбард.

Онлайн займ: швидка допомога в складній ситуації

Кредит на картку в Києві можна отримати за 15 хвилин. Таку позику надають мікрофінансові компанії.

Процес оформлення простий:

  • подати заявку на сайті, вибравши на кредитному калькуляторі суму і термін;
    заповнити анкету та вкласти дані свого паспорта та ІПН;
  • відповісти на дзвінок оператора компанії і підтвердити необхідну інформацію;
  • верифікувати карту і дочекатися рішення по кредиту;
  • отримати позику на карту і перевести в готівку гроші.

Кредит з 18 років на карту передбачає можливість пролонгації на кілька днів, щоб не фіксувати прострочення платежу. Це дуже зручно, якщо вам відразу не вдається вчасно погасити кредит.

Швидкий кредит в Києві — зручний спосіб отримати гроші на поточні витрати, а оплатити після отримання зарплати.

Автор: Компанія “Miloan”
21.12.2017
views
12878  переглядів
shares
1