30 500 15000
Сума кредиту, грн
грн.
грн.
Строк кредиту
день
днів
Заявка на кредит
 • Сума кредиту
  0.00 грн.
 • Плата за кредит
  0.00 грн.
 • Всього до сплати
  0.00 грн.
 • Дата повернення
  11.07.2020
Високий рівень безпеки забезпечується шифруванням даних

Як отримати кредит 5000 грн. без довідки про доходи на Miloan?

Кредитування в Мережі стає все більш популярним серед українців. Мікропозики — справжній порятунок для тих, хто терміново потребує грошей, але не може підтвердити свою платоспроможність документально. Сьогодні на ринку працює близько 100 компаній, які надають кредит на 5000 грн. без довідки про доходи та поручителів. Більшість МФО зараховують кошти на карту банку.

Деякі мають широку мережу відділень, в яких можна забрати готівку після оформлення заявки в Інтернеті або безпосередньо в офісі. Зараз взяти в кредит онлайн 5000 грн. — не межа можливостей. Мікрофінансова організація Miloan дає споживачеві набагато більше! І справа не тільки в сумі, а й в додаткових привілеях для всіх клієнтів компанії.

Кредит онлайн 5000 грн — умови отримання в Miloan

Онлайн-сервіс Miloan досить затребуваний серед позичальників. Тут кожен громадянин старше 20 років може отримати гроші на карту, надавши лише дані паспорта та ІПН.

Оформити кредит до 5000 без довідки про доходи доступно особам різних верств населення:

 • студентам, які мають потребу в коштах на оплату навчання та повсякденних витрат;
 • пенсіонерам, котрі рахують копійки, щоб погасити комунальні платежі і купити продукти;
 • людям, які з об'єктивних причин не можуть працювати офіційно і, відповідно, надати довідку про доходи;
 • споживачам з негативною кредитною історією. Якщо у клієнта є не більше трьох позик в інших компаніях з простроченням до 90 днів, Miloan не відмовить в послугах.

При першому зверненні кожному користувачеві доступний безвідсотковий кредит на 5000 грн. на термін до 30 днів. При повторних — можна взяти в борг до 15000 грн. під 1,5% в день. Для постійного клієнта в Miloan завжди знайдеться цікава пропозиція — акції, знижки та промо-коди. Завдяки їм переплата за позиками мінімальна і повернути гроші стає ще простіше.

Кредит на 5000 грн: приклад розрахунку

Багато хто думає, що МФО — це недобросовсні компанії, які використовують приховані платежі та необґрунтовані комісії. Щоб переконається в тому, що в Miloan все прозоро, досить витратити 5 хвилин і розрахувати суму повернення на конкретну дату.

Якщо, наприклад, взяти в кредит 500 грн. на 7 днів під 1,5%, то в підсумку доведеться повернути 500 грн. основного тіла позики плюс 52,5 грн. відсотків.

Подібні умови отримання грошей не запропонує жоден банк. Ці організації дуже вимогливі та не видають кошти на короткий період під стандартну ставку. А в МФО можна в пару кліків на сайті взяти кредит на тиждень в 500 грн. і оплатити всього 52 грн. комісії.

Сама процедура оформлення займає не більше 15 хвилин. Користувачеві потрібно вибрати суму і термін позики на кредитному калькуляторі та натиснути кнопку «Отримати гроші». Далі, дотримуючись інструкції, необхідно ввести особисті дані, верифікувати банківську карту та дочекатись підтвердження запиту.

Miloan — це завжди вигідні кредити, висока якість сервісу та зручні умови!