Заявка на кредит
 • Сума кредиту
  0.00 грн.
 • Плата за кредит
  0.00 грн.
 • Всього до сплати
  0.00 грн.
 • Дата повернення
  05.06.2020
Високий рівень безпеки забезпечується шифруванням даних

Де взяти кредит під низький відсоток?

Сьогодні на фінансовому ринку України працює близько 1000 компаній, які пропонують різні види позики. Кожна намагається гідно конкурувати і зробити свої послуги затребуваними.

Щоб залучити клієнта, багато організацій пропонують оформити кредит під низький відсоток. Для цього вони використовують акції та знижки, які значно знижують вартість позик, а також дають можливість вибирати альтернативні варіанти.

Тому взяти вигідний кредит під низький відсоток цілком реально, причому практично для будь-якої людини. Головне — адекватно оцінити власні можливості та звернутися в компанію, яка забезпечить сприятливі умови.

Як взяти кредит під низький відсоток?

Кожен клієнт зацікавлений в тому, щоб переплата по позиці була мінімальною. Тому процентна ставка є визначальним фактором у виборі послуги.

Українські банки пропонують різні способи отримання грошей: готівкою в офісі, зарахуванням на кредитну карту або на рахунок клієнта.

Щоб уникнути великої переплати, слід вибирати продукт, в якому:

 • фіксований щомісячний платіж;
 • відсутні первинні комісії;
 • немає додаткових опцій, за які справляється плата: страховка (її зазвичай нав'язують при оформленні), СМС-повідомлення, інтернет-розсилка та інші;
 • щомісячний відсоток нараховується не на первинне тіло позики, а на його залишок.

Стереотипи про те, що кредит під найнижчий відсоток видають тільки банки, давно не актуальні. В останні два роки свої переваги на ринку активно демонструють мікрофінансові організації. Більшість МФО відразу пропонує споживчі позики під 0% усім новим клієнтам. Сума по ним зазвичай становить від 3 до 7 тис. грн., а термін від 14 до 30 днів.

При повторних зверненнях тут можна отримати кошти в більшому розмірі — до 10-15 тис. грн. під 1-2% в день. З огляду на короткий термін, переплата виходить не суттєвою. Наприклад, якщо споживач візьме в борг 500 грн. під 1,5%, то на сьомий день йому потрібно буде сплатити всього 52 грн. комісії і 500 грн. основного тіла. Такі умови пропонує одна з провідних МФО України — Miloan. Тут кредит з низьким відсотком доступний до 15 тис. грн. терміном на 30 днів. В рамках програми лояльності нові клієнти можуть оформити безкоштовний займ до 12 тис.грн. А постійним компанія регулярно розсилає промокоди, які дають право на знижку до 50%.

Як взяти кредит під низький відсоток в Miloan?

Miloan надає послуги в онлайн-режимі. Гроші надходять на банківську карту після оформлення запиту на офіційному сайті. Ця процедура займає до 15 хвилин і проходить в кілька етапів:

 • реєстрація користувача;
 • верифікація банківської карти;
 • підтвердження заявки;
 • відповідь на дзвінок оператора.

Діючим клієнтам, які успішно погасили перший займ і потребують нового, досить вказати необхідну суму і термін через особистий кабінет. Кошти зараховуються на рахунок автоматичним прийняттям рішення протягом 5 хвилин.

У Miloan отримати кредит під низький відсоток можна, надавши дані паспорта та ІПН. Клієнту немає необхідності збирати довідки з роботи, шукати поручителів або заставу. Послугами сервісу регулярно користуються громадяни різних соціальних категорій і рівня доходів. МФО обслуговує широкий віковий діапазон споживачів — від 20 до 65 років, і з задоволенням йде назустріч всім бажаючим. На питання «де взяти гроші в кредит під низький відсоток?», можна однозначно відповісти — в Miloan. Тут завжди якісний сервіс, вигідні умови і доступні позики!