Автор: Компанія “Miloan”
30.07.2018
views
10286  переглядів
shares
0

Кредити в Чернівцях на картку без довідок

Для чернівчан є можливість отримати швидку позику на банківську картку, звернувшись в мікрофінансову організацію Мілоан.

Швидкий кредит в Чернівцях пропонує Мілоан. Наша фінансова компанія спеціалізується на мікрокредитуванні терміном до тридцяти днів. Час, який ви витратите на оформлення позики онлайн — близько п'ятнадцяти хвилин.

Як швидко отримати кредит

Щоб отримати гроші, не потрібно виходити з дому, не потрібно збирати гору документів. Все, що потрібно — це доступ до інтернету і банківська картка. Для заповнення анкети вам знадобляться:

  • данні паспорту;
  • ідентифікаційний код.

Більше нічого не потрібно для отримання грошей терміново в Чернівцях.

Повернути позичені гроші можна раніше покладеного терміну. В такому випадку вам не доведеться додатково оплачувати будь-які відсотки. Мілоан позбавляє своїх клієнтів від прихованих платежів або комісій.

Як оформити кредит в Чернівцях

Звернутися за грошима в Мілоан може будь-який громадянин України, якому виповнилося 18 років. Кредит може бути виданий навіть студентам. Мілоан не цікавить ваша попередня кредитна історія, тут можна взяти мікропозик навіть якщо у вас мінімальний рівень доходу чи ні роботи (це можуть бути стипендіальні виплати або перекази від батьків).

Для того щоб взяти кредит в Чернівцях, потрібно:

  • пройти реєстрацію на головній сторінці Мілоан;
  • ввести свою персональну інформацію: дані паспорту, ідентифікаційний код, номер мобільного телефону, електронну адресу;
  • на онлайн калькуляторі розрахувати необхідну суму і термін кредитування;
  • заповнити заявку-анкету;
  • підтвердити код по смс;
  • почекати, поки співробітники Мілоан перевірять, чи дійсно вам належить зазначена карта;
  • після схвалення заявки фінорганізацією, онлайн-кредитор відправить гроші на вашу карту протягом декількох хвилин.

Як повернути позику?

Погашати отриманий займ на карту в місті Чернівці дозволяється різними способами. Вносити гроші можна цілодобово на головній сторінці компанії з банківської картки будь-якого банку. Вносити гроші також можливо в особистому кабінеті, за допомогою програми Приват24 або в терміналі Приватбанку. В такому випадку необхідно обов'язково вказати номер договору.

Сучасне онлайн кредитування спрощує життя, дозволяє вирішити матеріальні питання в найкоротші терміни без додаткових документів і довідок.