Сума кредиту, грн
500 грн.
15000 грн.
12000 Максимальна сума першого займу
Строк кредиту
1 день
Заявка на кредит
 • Сума кредиту
  12 000.00 грн.
 • Плата за кредит
  8.40 грн.
 • Всього до сплати
  12 008.40 грн.
 • Дата повернення
  29.01.2020
Високий рівень безпеки забезпечується шифруванням даних

Вигідні кредити в Кременчуці на картку

Взяти гроші в кредит в Кременчуці на вигідних умовах досить просто. Для цього навіть не потрібно виходити з дому. Сучасні технології дозволяють здійснювати такі фінансові операції в режимі онлайн. Отримати мікропозику під низький відсоток може будь-який повнолітній громадянин України, який звернеться в мікрофінансову організацію Мілоан.

Кредити онлайн в Кременчуці

У Мілоане можна отримати гроші в кредит на банківську карту в Кременчуці. Для цього необхідно зареєструватися на головній сторінці сайту. Це дасть вам доступ до особистого кабінету. При його допомозі можна оплачувати позику.

Термін мікрокредитування в Мілоане становить від одного до тридцяти днів. Максимальна сума, яку можна отримати - 15 тисяч гривень. Ті, хто звертаються вперше, можуть розраховувати на меншу суму. Якщо клієнт не може вчасно оплатити мікропозик, можна оформити пролонгацію на три, сім або п'ятнадцять днів. Додаткові відсотки за цей час не будуть накопичуватися.

Швидкі та вигідні кредити Кременчуці

Для отримання грошей потрібно пройти кілька простих кроків:

 • заповнити анкету, де вказати свої паспортні дані, ідентифікаційний код, номер картки (важливо вказати всю інформацію правильно, в разі помилки можлива відмова в кредитуванні, що може зіпсувати вашу кредитну історію);
 • почекати, поки система перевірить зазначені вами дані (для ідентифікації карти потрібно, щоб на ній було мінімум одна гривня);
 • вам подзвонить менеджер Мілоана, щоб отримати відповіді на кілька запитань;
 • необхідно почекати, поки система вирішить, чи видавати вам кредит чи ні (на це піде два-три хвилини);
 • ви отримаєте смс-повідомлення на телефон про результат обробки вашої анкети;
 • якщо система прийняла позитивне рішення, гроші відразу ж будуть відправлені вам на рахунок.

Таким чином, бачимо, що оформлення кредиту в місті Кременчук в Мілоан не вимагає ніяких документів, крім паспорта і ідентифікаційного коду. Тобто, довідка про доходи або з місця роботи вам не знадобиться. Не потрібно чекати годинами відповіді, так як процес оформлення кредиту не займе у вас більше п'ятнадцяти хвилин. А погана кредитна історія в минулому - це не причина відмовити вам в отриманні матеріальних засобів сьогодні в Мілоане в Кременчуці.

Клієнт може розпоряджатися грошима, отриманими в Мілоан так, як йому захочеться, це може бути покука квартири або відкриття свого бізнесу. Мікрофінансових організація не вимагає ніяких звітів. Погасити кредит можна з особистого кабінету, через термінал Приватбанку, додаток Приват24.