30 500 15000
Сума кредиту, грн
грн.
грн.
Строк кредиту
день
днів
Заявка на кредит
 • Сума кредиту
  0.00 грн.
 • Плата за кредит
  0.00 грн.
 • Всього до сплати
  0.00 грн.
 • Дата повернення
  29.10.2020
Високий рівень безпеки забезпечується шифруванням даних
назад

Як отримати кредит без поручителів в Україні?

Кредит без поручителів — це особливий вид позики у банківській або іншій установі, коли у якості гарантії боргу не беруть участі треті особи. До цієї категорії кредитування входять мікропозики, гроші в борг до зарплати, займ на покупку особистого майна, поновлюваний овердрафт.

Подібний вид позики користується великою популярністю серед споживачів, особливо в тому випадку, якщо потрібен терміновий кредит, до зарплати залишилося кілька днів, а у вас зовсім немає часу на пошуки довірчого особи.

Де отримати кредит на вигідних умовах без поручителів?

Оформити подібну позику в гривнях може кожен, хто бажає отримати кредит онлайн на карту цілодобово. У нашій компанії ви можете отримати максимально швидку позику до 15000 гривень на термін до 30 днів. Все, що для цього потрібно — це мати мобільний пристрій або комп'ютер з виходом в інтернет.

Щоб отримати онлайн позику в Miloan, необхідно пройти реєстрацію на сайті та заповнити свою анкету максимально достовірними даними. Зазвичай подібна процедура триває не більше 15 хвилин. Після реєстрації в вашому особистому кабінеті будуть відображатися поточні операції, які ви здійснюєте. За допомогою зручної навігації на нашому сайті, ви з легкістю зможете знайти потрібний вам розділ з цікавою інформацією.

Ми приготували інструкції по отриманню, погашенню, пролонгації кредиту та введенню промо-кодів, а також додаванню своїх фотографій з паспортом на сайт. Заявка в Miloan розглядається у найкоротший час, протягом 15-30 хвилин безвідсотковий кредит буде на вашому рахунку.

Кредит без поручителів: умови отримання в МФО

Якщо ви ретельно проаналізуєте сучасний ринок мікрокредитування, то зможете знайти безліч привабливих для себе пропозицій. Отримати кредит без поручителів і довідок про доходи можна і в деяких банках України. Але якщо ви уважно вивчите умови кредитування, то зрозумієте, що найбільш низьку та прийнятну для позичальника ставку гарантують тільки МФО.

Відсоток за користування кредитними коштами варіюється в межах 1,7-3,8% в день.

Але варто відзначити, що якщо позичальник зробив прострочення боргу, його кредитна ставка може становити до 10% в день.

Які документи необхідно пред'явити для отримання коштів в позику без поручителя?

Для того, щоб взяти кредит без поручителів, позичальнику необхідно подати наступні документи:

 • паспорт та ідентифікаційний код платника податків, місце проживання, прописку;
 • довідку з місця роботи про доходи;
 • карту банку України;
 • номер телефону та адресу електронної пошти.

Якщо вам знадобилися гроші в борг терміново без поручителів звертайтеся до мікрофінансових установ. Мілоан — одна з таких онлайн мікрофінансових компаній, де ви можете розраховувати на кредит за 5 хвилин на вигідних для вас умовах.