Автор: Компанія “Miloan”
11.07.2018
views
9851  переглядів
shares
0

Кредити онлайн в Миколаєві

Кредити онлайн — це інновація, яка справила справжній переворот на ринку кредитування. Раніше взяти кошти в борг у Миколаєві можна було тільки в банківській установі або у спеціальній фінансової компанії. При цьому кредитору в обов'язковому порядку необхідно було надати цілу купу документів, довідок про доходи, поручителів, заставу майна. На початку 2000 років в Україні був підписаний законопроект, який істотно розширив рід діяльності мікрофінансових установ. Саме тоді вперше з'явилися мікропозики онлайн.

Подібна організація, яка діє на законних підставах, має свідоцтво про реєстрацію і ліцензію на надання кредитних послуг, є Мілоан. Це дуже зручний і практичний сервіс, завдяки якому ви маєте можливість отримати терміново гроші на картку навіть не виходячи з дому. Процес отримання онлайн кредиту займає близько 15 хвилин, бо спеціальна скоринг система обробляє заявки по кредиту автоматично.

Хто може розраховувати на отримання онлайн кредиту?

Мікрофінансова організація Мілоан висуває мінімальні вимоги до своїх потенційних клієнтів:

  • для того, щоб отримати позику, позичальникові на момент кредитування повинно бути від 18 до 65 років;
  • при собі у позичальника повинен бути паспорт та ІПН код. Варто відзначити, що саме за ідентифікаційним кодом перевіряється основна інформація про клієнта. Саме тому в момент реєстрації на сайті намагайтеся вказувати лише правдиву інформацію про себе. В іншому випадку, система може подати запит на ваше особисте фото з документом в руках або запропонувати надати скан-копії певних документів.

Взяти гроші в борг може кожен громадянин України, який відповідає вимогам. При цьому ми не враховуємо попередню кредитну історію позичальника і видаємо кредит на будь-які цілі. Це можуть бути повсякденні побутові потреби, придбання особистих речей, техніки і гаджетів, оплата комунальних послуг, лікування.

Основні етапи онлайн кредитування в Миколаєві

Процес оформлення заявки на кредит складається з послідовного алгоритму:

  • реєстрація на сайті мікрофінансової організації Мілоан і заведення власного онлайн аккаунта;
  • заповнення анкети на сервісі: заповнення особистих даних, адреси проживання, місця прописки, вказівка ​​місця роботи;
  • верифікація карти українського банку. Оформлюючи онлайн кредит, потрібно прикріпити карту в особистому кабінеті. Одже на цей рахунок, відповідно до заявки, будуть надходити гроші;
  • подача заявки на позику;
  • телефонна розмова з менеджером компанії, підписання договору онлайн кредиту;
  • отримання необхідної суми з можливою пролонгацією на 3, 7 і 15 днів і достроковим погашенням.

Умови по кредитуванню

Термін погашення заборгованості становить 30 днів. Клієнтам, які звернулися до нас вперше ми гарантуємо низьку процентну ставку в 0,01%, а постійним клієнтам — приємні бонуси і підвищення кредитного ліміту.

Для того, щоб оплатити кредит вам зовсім не обов'язково йти в банківську касу, це можна зробити в режимі онлайн через особистий кабінет, в платіжних терміналах або через додаток Приват24.

Якщо ви хочете подати заявку і оформити онлайн кредити швидко, звертайтеся в мікрофінансову організацію Мілоан.