30 500 15000
Сума кредиту, грн
грн.
грн.
Строк кредиту
день
днів
Заявка на кредит
 • Сума кредиту
  0.00 грн.
 • Плата за кредит
  0.00 грн.
 • Всього до сплати
  0.00 грн.
 • Дата повернення
  14.08.2020
Високий рівень безпеки забезпечується шифруванням даних
назад

Кредити онлайн у Львові

Кожна людина хоча б раз у житті опинялася в ситуації, коли терміново потрібно взяти в позику гроші. Причиною подібної неприємності можуть бути різні фактори:

 • поломка автомобіля;
 • оплата комунальних послуг за будинок;
 • день народження дітей тощо.

Опинившись в скрутному фінансовому становищі, ми шукаємо підтримку у рідних і близьких. Однак вони не завжди можуть протягнути руку допомоги, особливо в тому випадку, якщо до зарплати ще далеко, а фінансові кошти майже закінчилися. У ситуації, що склалася, помічником вам стане наша мікрофінансова організація Мілоан. Тут ви можете взяти кредит на вигідних умовах протягом декількох хвилин.

Тепер вам не потрібно відкладати свої бажання на «потім», адже ми готові видати вам кредит розміром від 500 до 15000 гривен, терміном на 30 днів. При цьому відсоток по першому кредиту у нас всього лише 0,01%. Все, що для цього знадобиться — це банківська картка і комп'ютер з виходом в інтернет. Виплати за кредитом можна проводити через особистий кабінет, за допомогою терміналів і додатки Приват 24.

Переваги отримання кредиту онлайн в місті Львів перед банківським кредитуванням

Кожна людина має чітко сформоване уявлення про банківські організації, на відміну від сервісів мікрокредитування. Через це багато позичальників нехтують можливістю оформити тут кредит в найкоротші терміни, думаючи, що піддаються величезному ризику. Природно, опинившись в складному фінансовому становищі, кожен з нас намагається зважити всі «плюси» і «мінуси», щоб не потрапити в кредитну кабалу.

Основними перевагами оформлення кредиту онлайн у Львові в організації Мілоан є:

 • швидкість і зручність. Щоб клієнти могли отримувати в позику певну суму максимально оперативно і комфортно, була розроблена автоматизована система. Її основне завдання — аналіз зазначених в кредитній заявці даних про позичальника і прийняття рішення про кредитування. Завдяки цьому, взяття швидкого кредиту онлайн не займає багато часу;
 • мінімальні вимоги до позичальника. У порівнянні з іншими фінансовими установами, МФО Мілоан не запитує у клієнтів застави майна, поручителів або документів про доходи, не враховуючи кредитну історію. Все, що потрібно для оформлення кредитних коштів — це тільки паспорт, ІПН код, карта банку України, номер мобільного телефону;
 • режим онлайн. Щоб оформити заявку на кредит онлайн, вам не треба кидати свою роботу або інші справи, щоб тривалий час стояти в виснажливих чергах банку. Щоб отримати в позику бажану суму, просто потрібно зареєструватися на нашому сервісі. Це можна зробити не тільки у Львові, а й з будь-якого куточка України;
 • безпека. Під час співпраці з клієнтами ми використовуємо високі стандарти захисту персональних даних. Це дозволяє нам запобігати шахрайству і кібератаки. Персональні дані кожного клієнта, який користується нашими послугами, ми не передаємо третім особам, тому ви можете не хвилюватися про надану інформацію.

Якщо вам потрібно взяти терміново кредит онлайн у Львові, тоді звертайтеся за допомогою до нас вже зараз. Ми гарантуємо вам мінімальну кредитну ставку, вигідні умови кредитування, можливість пролонгації на 3,7, 15 днів і зручні способи погашення онлайн позик.