Автор: Компанія “Miloan”
12.10.2020
views
10743  переглядів
shares
2

Мікропозика онлайн в Україні від Miloan

З проблемою браку коштів може зіткнутися кожна людина. Причини бувають різні: скорочення на роботі, затримка зарплати, непередбачені витрати, хвороба близької людини. У подібних ситуаціях люди звикли звертатися за допомогою до друзів і родичів або користуватися заощадженнями. Але що, коли створити "подушку безпеки" так і не вдалося, а близькі знаходяться в такому ж складному становищі, як і ви? Швидкий спосіб впоратися з фінансовими труднощами пропонує компанія Мілоан. Отримуйте першу мікропозику під 0% на суму до 20 000 гривень на будь-які цілі — без перевірок і довідок. Гроші переводяться на картку через 15 хвилин після звернення.

Для тих, хто ніколи не стикався з послугами мікрофінансових компаній, пояснюємо, що мікропозика — це короткостроковий кредит, який видається на невелику суму під щоденний відсоток. На оформленні подібних видів кредитів спеціалізуються мікрофінансові організації. Вони з'явилися в Україні в 2000-х роках, а з 2011-го їх кількість почала стрімко зростати.

Компанія Miloan на сьогоднішній день є впевненим учасником ринку мікрокредитування України. Понад чотири роки сервіс пропонує позичальникам надійні, безпечні і корисні послуги і допомагає за лічені хвилини вирішити фінансові проблеми. Оформити мікропозику онлайн можна в терміновому порядку, де б ви не знаходилися. Заявки приймаються цілодобово. Рівень доходів, освіта, вид зайнятості не мають значення.

Як отримати мікропозику без відсотків?

Пропозиція оформити кредит під 0% здається досить привабливою і в той же час небезпечною. Деякі позичальники не вірять, що така низька процентна ставка існує і не поспішають подавати заявки в компанії, які пропонують безвідсоткові кредити. Звернувшись в Мілоан, ви зможете забути про свої сумніви. C допомогою даного сервісу дійсно можна отримати мікропозику без відсотків на чесних і прозорих умовах. Компанія офіційно зареєстрована як юридична особа і здійснює свою діяльність на підставі ліцензії Нацкомфінпослуг. З документами і кредитним договором можна в будь-який час ознайомитися на сайті Miloan.ua.

Мікрокредити з нульовою ставкою пропонуються новим користувачам сервісу в рамках безстрокової акції. Умови такі:

 • сума: до 20 000 гривень;
 • термін: до 30 днів;
 • ставка: 0,01%;
 • пролонгація: 3, 7, 15 днів;
 • валюта: UAH.

Нагадаємо, що згідно із законом мікропозики українцям видаються тільки після досягнення повноліття. У Мілоан отримати кредит можна в віці від 18 до 65 років. Послуги компанії доступні студентам, пенсіонерам, тимчасово безробітним особам та навіть позичальникам із зіпсованою кредитною історією. Обов'язковою умовою також є наявність українського громадянства та проживання на території України.

Щоб оформити мікропозику онлайн на картку, вам знадобиться паспорт, ІПН і картка будь-якого банку. Подати заявку можна за допомогою будь-якого пристрою з доступом в інтернет. Процедура оформлення безвідсоткової мікропозики складається з наступних етапів:

 • подача заявки;
 • реєстрація на сайті;
 • заповнення анкети;
 • верифікація картки;
 • обробка заявки;
 • підписання договору.

Кредитна угода підписується в онлайн-режимі. Відвідувати офіс компанії для цього не потрібно. Гроші переводяться на картку миттєво без дзвінків і додаткових підтверджень.

Мікропозика без відмови — як збільшити шанси на отримання

Люди, яким терміново потрібні кошти, завжди хочуть бути впевненими в тому, що кредит для них 100% схвалять. Однак таких гарантій не дає жодна фінансова організація. Мілоан видає мікропозики українцям без відмови в 95% випадків.

Щоб збільшити шанси на отримання кредиту, потрібно:

 • повністю заповнити всі поля анкети під час реєстрації;
 • переконатися, що у вас немає прострочень по кредитах в інших організаціях;
 • вибрати невелику суму мікропозики при першому зверненні.

Якщо у клієнта ідеальна кредитна історія, він офіційно працевлаштований і продовжує отримувати дохід, Мілоан видасть йому мікропозику без перевірок на суму до 20 000 гривень. Якщо ж у позичальника є прострочення і він тимчасово не працює, сума кредиту буде нижчою.

Отримати відмову в кредиті можна при спробі оформити позику на чужу картку або за чужими документами. На Miloan.ua встановлена ​​надійна система безпеки, яка допомагає захистити дані клієнтів і уникнути співпраці з шахраями. Часто причинами відмові також стає введення недостовірних даних в анкеті і невідповідність умовам компанії за віком і громадянством.

Щоб уникнути відхилення заявки і отримати мікропозику на картку без перевірок і дзвінків, потрібно перевірити правильність введення даних. Важливо також, щоб картка, на яку ви хочете отримати гроші, була не простроченою і оформленою на вас.

Переваги мікропозики від Miloan

Компанія Мілоан з кожним роком вдосконалює свої послуги і пропонує клієнтам якісний кредитний продукт. Якщо вас цікавлять вигідні мікропозики України, ви в будь-який момент можете скористатися послугами сервісу.

Ми виділили для вас основні переваги, які відрізняють Мілоан від банків і інших МФО:

 • отримати гроші можна за 5 хвилин: при першому зверненні процедура оформлення позики займає 15 хвилин, а при наступних — всього 5;
 • миттєве рішення: кредити видаються без дзвінків, зайвих перевірок і довідок;
 • робота 24/7: подати заявку можна в будь-який час доби через інтернет (без візитів в офіс, черг і паперової тяганини);
 • мінімальний пакет документів: для оформлення мікропозики досить мати паспорт та ІПН;
 • можливість оформити кредит без відмови: отримати кошти можуть навіть безробітні і пенсіонери;
 • видача кредитів боржникам: позики видаються при відсутності великих прострочень.

Клієнту, який оформив мікропозику онлайн, Мілоан також пропонує зручну систему пролонгації, безліч доступних способів погашення боргу, а також можливість взяти участь в розіграшах цінних призів, які регулярно проводяться на сайті.

Створивши особистий кабінет на сайті Мілоан ви знайдете упевненість в завтрашньому дні. У будь-який момент, коли вам знадобляться гроші, ви зможете скористатися сервісом для оформлення мікрокредиту.

Мікрокредити від Miloan — приклад розрахунку

Щоб визначити суму кредитного боргу з урахуванням відсотків і терміну, можна скористатися кредитним калькулятором, який знаходиться на головній сторінці сайту Miloan.ua. Для тих, хто хоче переконатися, що послуги Мілоан дійсно вигідні, ми підготували приклад розрахунку процентного боргу.

Оформлення першої мікропозики:

 • сума: 1000 грн;
 • термін: 5 днів;
 • ставка: 0,01%.

Сума до оплати становитиме 1000,5 грн, з яких 0,5 грн — процентний борг.

Оформлення повторного мікропозик:

 • сума: 1000 грн;
 • термін: 5 днів;
 • ставка: 1,5%.

В даному випадку сума до погашення буде складати 1075 грн, з яких 75 грн — відсотки.

Багато хто вважає, що мікрофінансові компанії займаються шахрайством, списуючи шалені відсотки за кредитні послуги. Однак насправді, жоден банк не зможе дати вам в борг 1000 гривень на своїх стандартних умовах. У МФО можна протягом 15 хвилин отримати позику на 5 днів, заплативши всього 75 гривень комісії. При першому зверненні процентний борг складе всього 50 копійок. При цьому вам не потрібно шукати поручителів, оформляти довідку про доходи і надавати цінні предмети в якості застави.

Якщо терміново потрібна мікропозика на картку без перевірок, черг і довідок, сервіс Мілоан ідеально вам підійде. Заявка буде прийнята і оброблена найближчим часом, а в разі схвалення — потрібна сума моментально надійде на рахунок.