Автор: Компанія “Miloan”
25.05.2018
views
10158  переглядів
shares
1

Кредит за 5 хвилин на вашу банківську карту

Часом в нашому житті виникають непередбачені ситуації, які неможливо вирішити без додаткового фінансування. Іноді знайти необхідну суму дуже важко і проблематично, особливо в тому випадку, якщо до зарплати залишається кілька днів. Найбільш правильним і оптимальним варіантом в ситуації, що склалася буде оформити швидкий кредит онлайн на карту. Кожен позичальник знає, що звернення за допомогою в банківські організації означає тривалу і тяжку тяганину з документами, збір довідок про дохід, доказ власної платоспроможності. Так як же в ситуації, що склалася отримати позику на необхідну суму? Відповідь гранично проста — в мікрофінансової організації Мілоан.

Взяти позику за 5 хвилин на карту без утомливих черг і нервів може кожен житель країни, якому на момент кредитування виповнилося 18 років. З нашою допомогою ви маєте унікальну можливість вирішити всі свої проблеми в кілька кліків і протягом декількох хвилин. Для того щоб отримати термінову позику вам знадобиться:

 • паспорт;
 • ІПН код;
 • карта будь-якого українського банку.

Кредит онлайн за 5 хвилин в Україні — як оформити?

Для того щоб отримати позику вам буде потрібно:

 • зареєструватися на сайті нашої компанії. Все, що для цього вам знадобиться — це: смартфон, комп'ютер або ноутбук з виходом в Інтернет;
 • вказати чесну і правдиву інформацію про себе, таку як паспортні дані, номер мобільного телефону, адреса електронної пошти. Пам'ятайте, що основною причиною у відмові кредитних коштів є невірно вказані анкетні дані;
 • оформити заявку на кредит і чекати позитивної відповіді від сервісу. Всі заяви на онлайн кредит за 5 хвилин в Україні розглядаються системою в автоматичному режимі;
 • після того, як система провела ретельний аналіз наданих вами даних, на ваш мобільний телефон або електронну пошту прийде повідомлення про статус заяви. Якщо ви отримали відмову, рекомендуємо вам звернутися до наших менеджерів для уточнення деталей. Повторити спробу ви будете мати можливість через 30 днів.

Незважаючи на те, що всі процеси виконуються через інтернет, наша компанія гарантує своїм клієнтам конфіденційність і захист персональних даних, тому що націлена на тривалу і продуктивну співпрацю з кожним.

Взяти кредит на карту за 5 хвилин: основні умови

Взяти онлайн позику на карту в Україні може будь-який громадянин, незалежно від того працевлаштований він офіційно чи ні. При цьому не потрібно шукати поручителів, доводити власну платоспроможність і робити заставу майна.

На видачу кредитних коштів на нашому сервісі можуть розраховувати:

 • студенти — мінімальний вік кредитування 18 років;
 • домогосподарки або жінки, які знаходиться в декретній відпустці,
  пенсіонери віком до 65 років;
 • чоловіки і жінки, які працюють неофіційно або на віддаленій основі.

Максимальна сума першої позики становить 15 000 гривень, відсоткова ставка при цьому дорівнює 0,01%. Наступні позики можуть бути збільшені до суми 15 000 гривень і термін погашення яких становить 30 днів. Більш того, постійним клієнтам надаємо індивідуальні промокодом на знижку до 50% і спрощений процес кредитування.

Повернути позику за 5 хвилин на карту: всі способи погашення

Коли приходить час повернення кредитних коштів, позичальник в повній мірі повинен виплатити відсотки за позикою або попросити у нас її пролонгацію на встановлений термін. Мілоан надає клієнтам можливість продовжити оплату за позикою на 3, 7 і 15 днів, адже ми як ніхто інший розуміємо те, що життєві ситуації можуть скластися по-різному, тому завжди робимо крок на зустріч своїм клієнтам.

Отриманий кредит за 5 хвилин по паспорту без застави та поручителів на картку повернути позичальник може будь-яким зручним і комфортним для нього методом, а саме:

 • через особистий кабінет на нашому сайті;
 • за допомогою платіжного терміналу;
 • через додаток Приват24.

При цьому зовсім не обов'язково вносити необхідну суму одним платежем, це можна зробити в розстрочку.

Основні переваги співпраці з МФО Мілоан:

 • кредит онлайн за 5 хвилин на карту можна взяти без ризиків і з мінімальним пакетом документів;
 • ми працюємо з усіма банківськими картами України, тому отримати термінову позику в Києві, Харкові чи іншому місті, а також селищі країни досить легко і просто;
 • зручний і практичний у використанні кредитний калькулятор, який наданий на нашому сайті, дасть вам можливість відразу дізнатися всю необхідну інформацію по відсоткам та строкам погашення, тому ви можете не хвилюватися про додаткову комісію і приховані умови послуги;
 • після 90 днів прострочення додаткові відсотки ми не нараховуємо;
 • при необхідності наші висококваліфіковані менеджери дадуть відповіді на всі ваші запитання і розкажуть про цікаві пропозиції компанії.

Якщо вам дуже необхідний терміновий кредит за 5 хвилин без довідок і поручителів в Україні, то вже зараз звертайтеся за допомогою в мікрофінансову організацію Мілоан. Ми завжди раді нашим клієнтам і завжди намагаємося покращити якість нашого сервісу, щоб отримувати кредит було просто і приємно.