Автор: Компанія “Miloan”
22.11.2017
views
18120  переглядів
shares
1

Терміновий кредит на карту в Україні — де взяти?

Часто ситуація складається так, що терміново потрібні гроші в кредит. У таких випадках можна звернутися за допомогою до друзів або близьких, щоб позичити грошей до зарплати. Однак, якщо ніхто із знайомих не зміг прийти на допомогу, в Україні існує безліч сервісів, які допоможуть отримати кредит на карту терміново і без довідок про доходи. Miloan пропонує саме таку швидку допомогу в складній ситуації. Ви можете отримати позику на 90 днів на суму до 23 000 гривень, якщо ви повнолітній, звичайно ж.

Терміновий кредит: що і як?

Для того, щоб отримати терміновий кредит за 5 хвилин у компанії Miloan, вам потрібно пройти кілька простих етапів:

  1. Зайти на сайт Miloan і на кредитному калькуляторі вибрати необхідну суму і термін. Після натискання на кнопку реєстрації необхідно буде ввести унікальний логін і пароль, за допомогою якого в подальшому ви будете входити в особистий кабінет;
  2. Заповнити анкету, в якій вказати свої контакти, інформацію про роботу, місце проживання та телефони контактних осіб;
  3. Пройти верифікацію нашим співробітником і додатково відповісти на кілька запитань.

Щоб отримати терміновий кредит на карту, необхідно мати тільки паспорт та ІПН. Ніяких інших документів не буде потрібно. Якщо терміново потрібен кредит, а історія не дуже, то Miloan з радістю піде Вам назустріч, не вимагаючи довідки про доходи і високого кредитного рейтингу.

Переваги та особливості термінового кредиту онлайн

Мікрокредити стали частиною життя багатьох людей, адже це відмінна можливість отримати термінову позику онлайн на карту цілодобово і не просити знайомих про послугу. Отримати мікрокредит тепер можна за 15 хвилин і не залучати нікого зі знайомих для поручительства за свою платоспроможність. Алгоритм оформлення наступний:

  • на сайті є кредитний калькулятор, на якому потрібно вибрати необхідну суму і термін. Калькулятор одразу розрахує загальну суму погашення, яка буде виставлена ​​до оплати на дату закінчення кредитного договору;
  • далі заповнюється анкета, в якій вказуються всі особисті дані і контактні телефони друзів і родичів для підтвердження інформації;
  • відразу до заявки прикріплюється банківська карта, на яку і приходять гроші;
  • далі необхідно поговорити з оператором компанії і підтвердити особисту інформацію.

Після прийняття рішення, гроші відразу приходять до вас на карту. Для оформлення позики необхідний паспорт, ІПН і карта будь-якого українського банку. Таким чином, терміновий кредит на карту - найкраще рішення. Це швидкий і простий спосіб отримати гроші на будь-які свої цілі, без зайвої метушні та збору величезних пакетів документів.

Короткострокова позика чи банківський кредит?

Терміновий кредит для України - досить новий напрямок, який активно прогресує в умовах економічної нестабільності в країні. МФО має велику комісію, але вигідно відрізняється від банку. Головна відмінність в тому, що онлайн-сервіс має менш серйозні вимоги.

У банк необхідно приносити великий пакет документів, а МФО пропонує кредит тільки з паспортом та ІПН. При оформленні кредиту в Мікрофінансовій установі, гроші надходять на карту. Не потрібно стояти в черзі і збирати банківські відмови. Під час заповнення заявки на терміновий кредит, яку пропонує мікрофінансовий установа, вам необхідно внести наступну інформацію:

  • дохід, який має позичальник. Дана інформація впливає на умови оформлення кредиту, підтверджує факт того, що особа, яка подає заявку на позику, є платоспроможною і зможе здійснити своєчасний платіж по кредиту, а не піти в прострочення;
  • кредитна історія не повинна мати інформації про простроченнях, яким більше 90 днів. В такому випадку, можна отримати відмову за заявкою. Кількість зобов'язань перед іншими компаніями враховується рідше. Головне не бути затятим неплатником;
  • також враховується сфера діяльності людини, яка хоче отримати фінанси на карту. Рік прийняття на роботу і кількість часу, що людина займає дану посаду на одному і тому ж місці роботи.

Послуга банківського кредитування має більш складну систему. По-перше, клієнт повинен принести довідку про доходи, якщо сума велика. Деякі банки відкривають кредитний ліміт (наприклад, карта Приватбанку). Для нього довідка не потрібна, але, потрібно підвищувати свій банківський рейтинг протягом досить довгого терміну, щоб ваш ліміт спочатку став мінімальним, а потім міг рости, пропорційно вашим доходам і загальному кредитному рейтингу.

Якщо ви хочете оформити банківський кредит, то вам обов'язково потрібно прийти у відділення зі всіма документами, подати заявку і почекати рішення. Оплата кредиту відбувається також у відділенні даного банку або банку-партнера. Деякі банки мають онлайн-систему погашення кредитів, що є більш зручним способом.

Терміновий кредит онлайн: який сервіс вибрати?

Онлайн-сервіс мікрокредитування Miloan - це швидкі позики, які доступні кожному. Ми розробили на нашому сайті зручний інтерфейс: кредитний калькулятор розраховує всю суму за кредитним договором, особистий кабінет відображає історію кредитування, а заявка оформляється за 15 хвилин. Розрахунок ставки з відсотками відбувається прямо на кредитному калькуляторі, щоб ви могли відразу бачити, яку суму необхідно погасити до певного терміну.

Отримати термінову позику з Miloan можна в будь-якій точці України. Кредит в Києві та інших регіонах можна оформити прямо з-за комп'ютера. Ми проводимо перевірку позичальників по бюро кредитних історій, але, тим не менш, в нашій компанії можна отримати термінову позику з не найкращою кредитною історією. Головне - достовірність наданої інформації, відсутність серйозних і довгострокових прострочень по кредитах і усне підтвердження наявності джерел доходу.

Швидкий займ онлайн з Miloan дозволить вам вирішити всі свої фінансові негаразди. У нас також діє гнучка система пролонгації на 3, 7 або 15 днів. Погасити кредит можна дуже зручним способом - банківською картою в особистому кабінеті, через термінали або Приват24. А перший кредит для нових клієнтів у нас безкоштовний. Можна отримати на карту до 15 000 гривень на термін до 90 днів за ставкою 0,01%.

Оформити терміновий кредит без довідок і поручителів тепер просто! Заходьте на сайт, вибирайте потрібну суму і отримуйте гроші в борг максимально швидко!