Автор: Компанія “Miloan”
27.12.2017
views
5388  переглядів
shares
0

Кредит студентам в Україні — де взяти?

Студентські кредити в Україні тільки нещодавно стали популярними. Багато кредитних компаній пропонують великі суми в кредит на навчання або покупку житла. Але що робити, якщо просто терміново потрібні гроші до стипендії чи зарплати, а у батьків або друзів просити не хочеться?

Мікрофінансові компанії в Україні видають кредит з моменту настання повноліття, що відмінно підійде для студентів. Це позики на невеликі суми і на короткий термін, що стане відмінним рішенням будь-якою фінансової труднощі.

Кредит для студентів онлайн: всі переваги

Кредит студенту, як правило, потрібен невеликий. Найзручніший спосіб — мікрокредит на карту у невеликій фінансовій компанії.

Переваги такої позики:

  • швидке вирішення проблеми — кредит оформлюється за 5 хвилин;
  • не потрібно зайвих документів — тільки паспорт та ІПН;
  • без дозволу батьків, але з 18 років;
  • можливість продовження позики і погашення частинами;
  • не потрібно довідки про доходи або хорошої кредитної історії.

Чи дають кредит студентам в банку? Дивлячись який цікавить тип позики. Споживчий кредит на покупку смартфона або ноутбука, швидше за все, оформити вийде. А кредит на серйозні речі на кшталт навчання, авто або нерухомості - навряд чи. В даному випадку потрібно підтвердження своїх доходів.

Позики грошей на карту для студентів — це завжди гарантована виплата, адже мікрокредітні компанії і створювалися для того, щоб допомагати абсолютно усім, а не тільки людям з великими та офіційними доходами.

Кредит для студентів онлайн: розглянемо детальніше

Кредит безробітному студенту в Україні отримати можна. Головне — мати хоч якесь мінімальне джерело доходу (стипендія, перерахування від батьків), щоб підтвердити свою можливість погасити або пролонгувати кредит.

Без роботи розраховувати на великі суми, звичайно, не можна, але в Мілоан студенту цілком можна отримати кредит на картку до 15000 гривень на термін до 30 днів.

Все, що потрібно, це:

  • зайти на сайт Мілоан та обрати на кредитному калькуляторі суму і термін;
  • заповнити анкету та прикріпити своє фото з паспортом;
  • відповісти на питання оператора та отримати гроші онлайн на карту.

Ситуації бувають різними, тому якщо студент не може здійснити платіж по кредиту в строк, для нього передбачена відстрочка. В першу чергу, це дозволяє швидко встати на ноги і налагодити своє фінансове становище. Важливо пам'ятати, що даний вид студентського кредиту здійснюється на високих відсоткових ставках. Це зроблено для того, щоб убезпечити себе при високих ризиках неповернення коштів за позикою в МФО. Сьогодні діє безліч мікрокредітних організацій, що пропонують послуги на вигідних умовах, тому кожен зможе оформити кредит для студентів.

Кредит для студентів можна оформити в Києві, Дніпропетровську, Харкові, Одесі, Запоріжжі та інших містах України. Погасити займ онлайн можна через термінали Приватбанку, сервіс Приват24 або особистий кабінет на сайті.

Як отримати кредит студенту без роботи?

Виділимо три способи отримання коштів у борг. По-перше - кредитна карта, на балансі якої внесена певна сума. В правила використання входять такі умови, як певний період, протягом якого діє безвідсоткове використання картки. Даний різновид карт пропонує кожен банк, за умови того, що інтереси студента представляє поручитель.

По-друге - видача позики готівкою. Кожна кредитна фінансова організація надає подібний тип кредитування. Однак студенти розцінюються як неблагонадійні клієнти, тому доводиться шукати альтернативні джерела позики - МФО.

По-третє - мікрокредитування. Спеціальні нефінансові організації видають кредити для студентів України без поручителів і довідок про працевлаштування. Часто студентам необхідна невелика сума коштів, а заробіток не дозволяє накопичити гроші в стислі терміни.

Тепер студентам не доведеться ламати голову в пошуках грошей для оплати чого-небудь, адже кожен громадянин країни, що досяг повноліття, може отримати кошти швидко і без зусиль.