Де оформити кредит в Україні?

Отриманням кредитів в Україні стало цікавитися все більше людей. Це пов'язано зі значною інфляцією, падінням вартості національної валюти, а також зниженням загального рівня життя в країні. Тепер терміново оформити кредит можна в мікрофінансових організаціях, банках і ломбардах. Залежно від суми і терміну розрізняються умови кредитування та перелік необхідних документів.

Як оформити кредит?

Існує кілька варіантів оформлення кредиту: онлайн кредит на карту, готівкою або кредит під заставу майна. Найбільш популярним способом є кредит на карту онлайн, який можна отримати в мікрофінансовій компанії.

Особливості кредиту онлайн:

  • проста позика без довідки про доходи, для якої потрібні тільки паспорт та ІПН;
  • оформлюється за 15 хвилин через інтернет;
  • щоб отримати гроші на карту, потрібно вказати свою особисту інформацію в анкеті і уточнити її з представником компанії;
  • погашати також можна через інтернет.

Оформити кредит через інтернет дуже просто — заходьте на сайт, вказуйте інформацію, прикріплюйте карту та отримуйте швидку позику за лічені хвилини! Для постійних клієнтів діють певні акції та знижки на позики.

Основні переваги мікрокредитування:

  • швидкість обробки заявок;
  • простота процесу;
  • зручність використання сайтів;
  • можливість взяти кредит без довідки про доходи;
  • отримання позики з будь-якої точки України.

Якщо ж ви бажаєте терміново оформити кредит готівкою, то зробити це можна у відділенні мікрофінансової компанії. З консультантом заповнюється заявка, підписується договір і гроші видаються відразу на руки.

Кредит у банку — більш складний за процедурою оформлення. Це, як правило, великі суми, для яких потрібно підтвердження доходу. Якщо вам потрібна просто невелика позика на витрати — можна оформити кредитну карту онлайн або в відділенні. На ній буде певний ліміт та пільговий період, протягом якого потрібно погасити всю суму.

Де отримати кредит на карту в Україні?

У нас ви можете миттєво оформити кредит онлайн на карту у будь-якій точці України. Компанія Miloan пропонує лояльні умови кредитування, прийнятні відсотки і можливість пролонгації позик на 3, 7 або 15 днів.

Подавайте заявку на нашому сайті, відповідайте на питання оператора і отримуйте гроші на карту за 15-20 хвилин. У будь-який час, Miloan завжди прийде на допомогу!

Погасити займ онлайн можна в особистому кабінеті на сайті, терміналі самообслуговування або через сервіс Приват 24.

Для першої позики доступна сума до 15 000 гривень на термін до 90 днів, з другого кредиту сума буде до 22 000 грн. Miloan допоможе вирішити усі фінансові негаразди та швидко відправить кредит на карту навіть людині з неоднозначною кредитною історією!

Автор: Компанія “Miloan”
31.08.2017
views
26696  переглядів
shares
0