Де взяти грошей в Україні?

На даний момент, це один з найбільш актуальних питань для Українців. У 2017 році рівень інфляції склав 12%, що значно вплинуло на витрати населення і рівень життя. Люди все частіше стали звертатися у мікрофінансові компанії, щоб отримати кредит онлайн і швидко впоратися з невеликими фінансовими труднощами.

Особливості грошей онлайн в Україні

Мікрокредит на карту — кращий спосіб швидко отримати гроші в борг. При цьому вам не потрібно стояти в черзі, звертатися в банк, проходити консультацію і брати довідку про свої офіційні доходи, з якої вам можуть підтвердити отримання позики.

Серед основних особливостей мікрокредитування в Україні можна виділити:

  • є можливість оформити кредит з 18 років, а також пенсіонерам до 70 років;
  • для отримання кредиту потрібен лише паспорт та ІПН;
  • заявка подається онлайн, після чого до вас дзвонить кредитний консультант, щоб уточнити деякі нюанси з приводу роботи та соціального стану;
  • кредит видається без довідки про доходи та обліку кредитної історії. Однак, у позичальника не повинно бути прострочень по кредитах в інших організаціях більше 90 днів;
  • займ онлайн можна пролонгувати на певний термін, щоб уникнути нарахування пені за прострочення;
  • погашати кредити можна картою або ж через термінали.

Як правило, на тіло кредиту щодня нараховується від 1 до 2%. Деякі організації пропонують безкоштовний кредит для нових клієнтів (пол 0,01%).

Максимальна сума кредиту в мікрофінансових компаніях — 15-20 тисяч гривень, а термін - 1-2 місяці.

Де взяти грошей на невеликий термін?

Miloan пропонує унікальну можливість отримати гроші буквально за кілька хвилин. Щоб не шукати відповіді на запитання, де взяти гроші в борг на бізнес, квартиру, оплату комунальних послуг або на лікування, звертайтеся в Мілоан і вже через кілька хвилин знімайте займ з карти в будь-якому банкоматі.

Умови отримання позики в Мілоан:

  • тільки повнолітні громадяни України з чинним паспортом;
  • відсутність тривалих прострочень;
  • правильне заповнення анкети та вкладення фото з паспортом.

Перед прийняттям рішення по кредиту, клієнтові дзвонить співробітник компанії, щоб уточнити необхідну інформацію.

Вигідний кредит від Мілоан дозволяє швидко вирішити усі проблеми з фінансами, пролонгувати кредит на термін 3, 7 або 15 днів, і оплатити декількома зручними способами.