Як отримати зручний і вигідний кредит на Miloan?

Кредити на картку — найпопулярніший вид позики для українців. Онлайн позики вже давно обігнали банківські по зручності і популярності. На даний момент в Україні налічується близько 80 кредитних компаній, в яких всього за 15-20 хвилин можна оформити вигідний кредит онлайн, навіть не маючи довідки про доходи.

Чому онлайн кредит — це зручно?

Що ж на думку жителів України дійсно зручний кредит? Клієнти онлайн компаній виділяють кілька головних параметрів:

  • швидкість оформлення кредиту. Добре, коли час оформлення першого кредиту в компанії не перевищує 15 хвилин. Сюди входить заповнення анкети, верифікація карти, перевірка даних оператором, розмова з клієнтом і час очікування зарахування коштів. При повторному ж кредиті час має скоротитися як мінімум удвічі, в першу чергу через те, що вже немає необхідності детально заповнювати анкету;
  • мінімум документів. Можна сказати, що найвигідніший кредит — це також той, який вимагає мінімум зусиль. Клієнтам МФО для оформлення позики потрібен тільки паспорт та ІПН;
  • вигідні знижки і промокоди. Позичальників дуже приваблюють промокодом на знижки від 30 до 80%, якими дуже часто користуються популярні мікрофінансові компанії. Знижки допомагають взяти кредит на максимально вигідних умовах, знизити суму відсотків, які потрібно буде сплатити після закінчення терміну позики;
  • недовгий термін кредиту. Як правило, позики в МФО не перевищують термін 30 днів. Це зручно, тому що позичальник може отримати гроші, навіть якщо йому просто не вистачає до зарплати. Однак, якщо вам знадобиться кредит на велику суму, то такий маленький термін вже не буде зручний;
  • безкоштовна першу позику. Мікрофінансові компанії пропонують вигідний кредит онлайн під 0% до 15 тисяч гривень. Така знижка доступна тільки в разі, якщо ви раніше не були клієнтом компанії.

Як відбувається процес отримання кредиту?

Мікрофінансові компанії мають однакову систему кредитування. Як правило, оформлення позики не займає більше 20 хвилин.

Крок 1

Вибір суми і терміну кредиту. На сайтах компаній розташовані калькулятори кредиту, на яких можна обрати необхідну суму і термін, а також відразу побачити суму відсотків, яку потрібно буде заплатити.

Крок 2

Заповнення анкети на кредит. В анкету включені особисті дані (номер телефону, паспорт, ІПН), дані про місце роботи, навчання, а також дані третіх осіб, які можуть підтвердити будь-які факти про позичальника.

Крок 3

Розгляд заяви. Оператори компанії уважно перевіряють дані на достовірність, дзвонять вам або особам, контакти яких ви надали, для уточнення будь-якої інформації.

Крок 4

Винесення рішення по заявці, виплата позики/відмова. На підставі отриманих і перевірених даних, компанія виносить рішення про видачу кредиту або відмову. Якщо рішення позитивне — гроші приходять на вашу карту вже протягом декількох хвилин.

Вигідні умови кредиту від Miloan

Miloan пропонує кожному клієнту оформити вигідний кредит на карту на суму до 15000 гривень, строком до 30 днів. Головні умови кредитування від Мілоан:

  • перший кредит для нових клієнтів безкоштовний — до 15000 гривень;
  • завжди можна оформити пролонгацію на 3, 7 або 15 днів;
  • погасити кредит можна з особистого кабінету, картою на сайті, через Приват 24 або термінали самообслуговування;
  • для постійних клієнтів часто розігруються промокоди на знижку, а також акції з цінними призами.

Ухвалення рішення за кредитом проводиться за кілька хвилин. Нові клієнти можуть отримати позику за 15 хвилин, для повторного кредиту — всього за 5. Якщо ви шукаєте для себе найвигідніший кредит в Україні — найкраще звертатися до компаній, які надають не тільки хороші знижки і низькі відсотки, а й повний захист ваших персональних даних.

Отримуючи кредит в Мілоан, ви можете не турбуватися про те, що ваші дані потраплять в руки третіх осіб — ми пропонуємо максимальний захист для своїх клієнтів. З Мілоан кредити залишаються не тільки зручними, але і безпечними.

Автор: Компанія “Miloan”
26.11.2018
views
6310  переглядів
shares
0