Як говорить народна мудрість: «готуй сани влітку, а воза взимку». Ця приказка актуальна для багатьох потреб людини, в тому числі й одягу. Дуже часто люди купують предмети гардероба в той час, коли в них уже є гостра необхідність. Але ж можна діяти більш раціонально.
Чому варто займатися шопінгом завчасно, і як це взагалі робити правильно — розглянемо в даній статті.
Буває так, що певні речі необхідні прямо зараз. У таких випадках доводиться робити покупки в розпал сезону за найвищими цінами. Більш розсудливо періодично переглядати свій гардероб на наявність того чи іншого одягу й купувати його заздалегідь за зниженою вартістю.
Завзяті модниці вміло використовують різні лайфхаки, які дають їм можливість поповнювати гардероб гарним вбранням за смішними цінами, наприклад:
Ці ж методи застосовують сім'ї, які намагаються вберегти свій бюджет від зайвих витрат. Відомо, що взимку легкі літні предмети гардеробу продаються в два, а то і в три рази дешевше, ніж в будь-яку іншу пору року.
Найдорожчим є верхній зимовий одяг та взуття як дорослий, так і дитячий. Його найвигідніше купувати в кінці сезону холодів або влітку, коли магазини роблять великі розпродажі минулорічних колекцій.
Також великі маркети часто проводять так звані чорні п'ятниці, коли менш актуальні товари реалізуються зі знижкою до 50-80%. Відстежуючи подібні спецпропозиції, споживачі мають можливість істотно економити на придбанні якісних та дорогих речей.
Власники магазинів намагаються зробити все, щоб отримати бажаний прибуток. Для збільшення товарообігу наявний асортимент регулярно поповнюється новими одиницями. Так магазину вдається триматися на плаву й не втратити свого клієнта.
У свою чергу, покупці отримують більший вибір та можливість купувати речі як з нових, так і зі старих колекцій. Ми наведемо кілька прикладів того, коли певний одяг можна купити з більшою вигодою.
Весь теплий одяг, включаючи куртки, взуття, шапки й рукавиці доступний за прийнятними цінами вже з лютого. На це є кілька причин:
Ще краще купувати зимовий одяг та взуття влітку, коли магазини роблять розпродажі й готуються до нового сезону.
Тут все досить просто — найвигідніше купувати білизну в першій половині лютого. Всі магазини проводять знижки та акції до Дня святого Валентина. Після свята ціни зазвичай знову піднімаються.
Цей предмет гардеробу актуальний в будь-яку пору року, а коштує він недешево. Однак і його ціна іноді знижується, зазвичай це відбувається в жовтні.
Фокус в тому, щоб дочекатися, поки торгові центри спорожніють після великої вересневої навали відпускників та людей, що готуються до школи. Екватор осені — період, коли маркети ненадовго опускають ціни на джинси.
Ще один доказ того, що сани треба брати влітку. Спортивне взуття взимку продається не дуже добре. Тому саме в цю пору року на нього часто роблять непогані знижки.
Ідеальний період для придбання купальників — зима і осінь. Багато людей купують їх, коли збираються на відпочинок за кордон або готуються до наступного пляжного сезону. У холодну пору року купальники нерідко можна знайти з дисконтом до 90%. Це ж стосується і таких предметів гардеробу, як:
Головне — оцінити прогнози трендів майбутнього літа, щоб обрані речі були все ще актуальні.
Діловий одяг за статистикою коштує найдешевше в січні. Після новорічних свят зовсім невелика кількість людей поспішає оновлювати гардероб для робочих буднів.
Сподіваємося, що дана інформація буде для вас корисною, і ви зможете купувати одяг з максимальною вигодою для свого бюджету!