УКР РУ
УВІЙТИ

Які цілі вказувати при оформленні мікрокредиту?

Кожна людина бере кредити для реалізації певних цілей. Незважаючи на те, що позики в наш час досить доступні, багато фінансових організацій іноді відмовляють в їх видачі саме через зазначену мету використання коштів.

Навіть мікрофінансові компанії, які схвалюють запити в більш, ніж 90% випадків, можуть відхиляти заявки споживачів, вважаючи деякі угоди ризикованими та сумнівними.

Різниця між цільовим кредитом і мікропозикою

На відміну від цільових банківських позик, які видаються безпосередньо на конкретні вагомі покупки або заходи (придбання житла, автомобіля, капітальний ремонт, оплата дорогого лікування, навчання і т.д.), мікрокредити теоретично доступні для реалізації будь-яких планів.

Крім того, різниця між цими двома видами позик полягає в наступних характеристиках:

  • мікропозика видається за спрощеною схемою (найчастіше в онлайн-режимі) і не вимагає довідок про доходи та інших документів, що підтверджують платоспроможність;
  • мікрокредит не передбачений для розрахунків за державними програмами у вигляді субсидій, капіталів і т.д .;
  • мікропозику можна отримати на короткий термін (в основному до 30 днів), а цільовий кредит — на десятки років;
  • комісія по кредитах в МФО вище банківських ставок, проте умови повернення боргу тут більш лояльні завдяки можливості продовжувати термін договору.

Мікрофінансові компанії також не вимагають надавати звіт про використання коштів. Клієнт може розпоряджатися ними на власний розсуд. Головне — вчасно і повноцінно виконувати боргові зобов'язання.

Які цілі не варто вказувати, оформляючи мікропозику?

Хоч МФО при розгляді запитів особливо не прив'язуються до причин кредитування, є цілі, вказавши які, отримати гроші в борг буде досить проблематично, а саме:

  • оплата власного лікування при важкому захворюванні;
  • виїзд за кордон на постійне місце проживання;
  • погашення кредиту в іншій фінансовій установі;
  • викуп арештованого майна;
  • розрахунок за борговими зобов'язаннями в рамках виконавчого провадження.

Кожна кредитна установа оцінює можливі фінансові ризики. Якщо є велика ймовірність неповернення боргу, то споживачу, швидше за все, відмовлять в його запиті.

На які потреби доступні позики в мікрофінансових організаціях?

МФО завоювали популярність серед українців завдяки доступності своїх послуг. Онлайн-кредити дозволяють багатьом людям впоратися з матеріальними питаннями, які не терплять зволікання або забезпечити собі оптимальні умови життя.

Можуть бути і позитивні причини кредитування, наприклад, вигідна акція на покупку товару або можливість здійснити подорож, про яку людина завжди мріяла.

Згідно з даними соціологічних досліджень, найчастіше українці використовують мікрокредити на такі цілі:

  • вирішення повсякденних потреб (придбання продуктів та товарів першої необхідності, ліків, розрахунок по комунальним платежам і т.д.);
  • оплата одноразових потреб (ремонт автомобіля або житла, лікування, навчання, святкування дня народження, весілля, подорож і т.п.);
  • покупка побутової техніки (найпоширеніша мета позик).

Вказавши подібні причини оформлення кредиту, споживачі можуть розраховувати на прихильність мікрофінансової компанії. Ці установи з розумінням ставляться до необхідності взяти в борг, щоб дотягнути до зарплати, пенсії або стипендії.

Крім того, позичити тут можна і на більш екзотичні цілі, наприклад: покупку сувенірів, подарунків, дорогих тварин або абонемента в спортзал. Відомі випадки, коли люди кредитувалися, щоб оплатити послуги екстрасенсів для зняття з себе порчі.

Як не дивно, МФО реагують на подібні ситуації досить позитивно та із задоволенням працюють з такими клієнтами.
Одна з провідних компаній України — Мілоан, завжди йде назустріч кожному споживачеві. Навіть позичальники з поганою кредитною історією та відсутнім постійним доходом можуть отримати тут позику абсолютно на будь-які цілі.

Якщо у вас виникла необхідність позичити гроші, звертайтеся в перевірені та надійні організації, вказуйте тільки достовірну інформацію при оформленні. І тоді ви зможете укласти вигідну кредитну угоду та якісно вирішити всі свої матеріальні питання!

Найпопулярніші

Сайти для заробітку в інтернеті. Де 100% заплатять?

Потрібен додатковий дохід? Шукаєте перевірені сайти для заробітку в Україні у 2022 році? У мережі іс...
613 372 переглядів

Як заробляти в Тік-Ток — ТОП-10 методів монетизації Tik-Tok

Кількість щотижневих користувачів Tik-Tok — понад 40 млн. Цей додаток — один з найпопуля...
535 047 переглядів

Як заробити підлітку в Україні в 2022 році?

Сучасні українці починають замислюватися про питання заробітку ще будучи дітьми. Крім кишенькових гр...
297 667 переглядів
Взяти кредит