УКР РУ
УВІЙТИ

Як ходити за покупками економно?

Регулярно кожна людина робить покупки. Придбати можна що завгодно: меблі, техніку, одяг, продукти. Благо, сьогодні дефіциту не спостерігається, можна купити все, чого бажає душа і дозволяє гаманець. Проблемою для покупок може стати тільки відсутність грошей. Як розрахувати свій капітал, щоб не довелося сидіти без фінансів? Економія – це збереження фінансового балансу. Економічність не синонім скупості, це скоріше відсутність марнотратства і раціональність витрат. Важливе питання для українців, як скупитися економно? Які правила допоможуть зберегти бюджет і отримувати задоволення від товарного шопінгу?

Поради щодо економії коштів у продуктових магазинах

Статистика говорить, що до 50% доходів українці витрачають на продуктовий кошик. Найпоширенішим видом покупок є продукти, тому економія в продуктовому магазині один з актуальних питань. Як зберегти фінанси? Здорове харчування – це не тільки хороше відображення в дзеркалі, але і можливість заощадити. Існує думка, що здорові продукти дорогі. Це не вірне судження! Каші, крупи, молочка, фрукти, овочі дешевше шоколадок і напівфабрикатів. Купуючи здорові продукти, ви не тільки економите на харчуванні, але і знижуєте витрати на аптеку і салони краси. Універсальна економія! Купівля правильних продуктів – загальний принцип, який повинен бути закладений в поході за їжею.

А тепер практичні поради по пунктах. Принципи правильної продовольчої закупівлі:

  • відправляйтеся в магазин зі списком необхідних товарів;
  • беріть обмежену суму грошей;
  • не купуйте багато.

В магазин треба йти зі списком, в якому вказати найнеобхідніше на тиждень. Економно і смачно харчуватися допоможе регулярна домашня їжа. Склали план харчування, купили продукти на тиждень, приготували їжу. Це набагато простіше, ніж щодня бігати за фастфудом.

Також економно затаритись продуктами допоможуть наступні правила:

  • з'ясуйте, чи є у вашому районі продуктові бази і ринки (там продукти дешевше, ніж в супермаркетах);
  • при постійних покупках в торгових центрах використовуйте дисконтну карту;
  • шукайте в магазинах акційні товари та промо упаковки (великі тари вигідніше купувати);
  • пам'ятайте про ігри на психології покупців – не полінуйтеся шукати товари на нижніх і верхніх полицях, оскільки магазини розміщують дорогі на рівні очей.

Найкраще ходити на ринок за домашнім продовольством. Економно купити продукти можна тільки там, вибираючи сезонні товари. Чим менше посередників, тим нижча ціна і вище якість товару.

Економимо на покупках одягу і техніки

Сьогодні модно стало купувати товари в інтернеті: Великий асортимент, можливість прочитати відгуки, низькі ціни. Але є і любителі класики, які віддають перевагу реальним покупкам в стилі «побачити, помацати, вибрати». Незалежно від способу покупки, слід дотримуватися таких принципів покупок:

  • купувати дорогі якісні товари (якість відповідає ціні, тому не варто економити на придбанні);
  • купувати товари за промокодом;
  • стежити за акційними пропозиціями магазинів;
  • порівнювати ціни (здійснено за допомогою інтернету або ж прогуляйтеся по декількох магазинах);
  • використовувати дисконтні карти;
  • використовувати кэшбэк можливості.

Купуйте тільки необхідний одяг і техніку, якою ви точно будете користуватися. Перш ніж вирушати за товаром, визначте важливість речі, щоб уникнути непотрібних витрат. Непотрібна покупка не вписується в план економії!

Суть економного придбання проста: слід вибирати тільки необхідний товар з гарною якістю. Необхідність гарантує подальше використання товару. Якісність забезпечує тривалий термін роботи товару, що заощадить кошти покупця. Логіка проста: краще купити один міксер за 500 грн, який буде служити довго. Купуючи міксер за 250, ми прирікаємо на провал, оскільки дешевий товар потребує швидкої заміни і не підлягатиме ремонту. При покупці техніки вибирайте комплексні придбання, яких повно на ринку. Вигідно купити кухонний комбайн за 3000 гривень, ніж купувати окремо блендер, міксер. Економія – це не тільки цінник товару, але ще і раціональний підхід покупця. Думаючи на кілька кроків вперед, людина економить гроші. Завдяки цим принципам, покупки будуть приносити задоволення і збереження бюджету!

Найпопулярніші

Сайти для заробітку в інтернеті. Де 100% заплатять?

Потрібен додатковий дохід? Шукаєте перевірені сайти для заробітку в Україні у 2022 році? У мережі іс...
613 604 переглядів

Як заробляти в Тік-Ток — ТОП-10 методів монетизації Tik-Tok

Кількість щотижневих користувачів Tik-Tok — понад 40 млн. Цей додаток — один з найпопуля...
535 350 переглядів

Як заробити підлітку в Україні в 2022 році?

Сучасні українці починають замислюватися про питання заробітку ще будучи дітьми. Крім кишенькових гр...
297 735 переглядів
Взяти кредит