УКР РУ
УВІЙТИ

Як взяти кредит онлайн?

Онлайн-позики — це швидка допомога, призначена для вирішення термінових фінансових питань. Оформленням таких кредитів займаються в основному мікрофінансові організації, проте деякі банки і ломбарди також пропонують клієнтам подібні послуги. Позики онлайн зручні тим, що для їх оформлення не потрібно відвідувати відділення фінустанов, стояти в чергах, збирати довідки, витрачати години, а то й дні на очікування рішення по заявці. Отримати гроші в борг через інтернет можна не виходячи з дому з будь-якого населеного пункту України на лояльних та вигідних умовах.

Ми розповімо про основні види кредитів та умови їх оформлення. Ви дізнаєтеся, які особливості треба враховувати при виборі кредитора: в яких випадках краще звернутися в банк, а в яких — в МФО.

Види кредитів

Існує кілька видів позик, які можна отримати в Україні для вирішення фінансових питань. Щоб зробити правильний вибір, потрібно чітко знати мету оформлення кредиту.

Розстрочка

Розстрочкою називається спосіб покупки товарів і послуг, при якому покупець оплачує не всю вартість, а перераховує гроші частинами. Найчастіше це відбувається під час придбання роздрібних товарів в інтернет-магазинах і в торгових мережах, які надають таку можливість. В результаті між продавцем і покупцем виникають кредитні зобов'язання.

Споживчий кредит готівкою

Це вид позики, який видається на споживчі цілі. Гроші можна витратити на покупку автомобілів, дачних ділянок, квартир, а також електроніки, побутової техніки, мобільних телефонів і продуктів харчування. Кредити готівкою в Україні оформлюють банки і деякі МФО. Гроші можна отримати на руки або на платіжну картку.

Іпотека

Кредит, який видається на покупку нерухомості, називається іпотекою. Придбане майно одночасно є предметом застави за іпотечним кредитом, але не дивлячись на це позичальник може ним користуватися відразу після укладення договору. У разі невиконання покупцем кредитних зобов'язань, майно виставляється на продаж для задоволення вимог кредитора. Оформити іпотеку можна звернувшись в банк або в компанію-забудовника.

Кредит онлайн на картку

Позики онлайн на банківські картки оформляють мікрофінансові організації. Кредити видаються на будь-які цілі: ремонт, оплату навчання, послуг ЖКГ, відпочинок, покупку техніки або просто до зарплати. Відсотки по онлайн-кредитах нараховуються щодня. За рахунок невеликих сум і термінів їх можуть отримати без відмови представники практично всіх категорій позичальників.

Що краще кредит чи кредитна картка?

Кредит — це позика, яка видається на конкретні цілі і термін. У банку вас відразу запитають: "Навіщо вам знадобилися гроші?". Залежно від відповіді менеджер запропонує конкретний вид кредиту: іпотеку або споживчий кредит готівкою. Банківські позики, як правило, оформляються на термін від 1 року. Відсотки нараховуються щомісяця. Ставка може змінюватися протягом періоду користування коштами.

Кредитна картка дає позичальникові більше свободи. Він може на свій розсуд розпоряджатися сумою, яка знаходиться на рахунку. Важливою перевагою є також пільговий період, протягом якого не нараховуються відсотки. Кредитний ліміт для кожного клієнта встановлюється індивідуально. Після закінчення пільгового періоду позичальник платить комісію тільки з тієї суми, яка була використана. Якщо витрат не було — відсотки не нараховуються зовсім.

Процедура оформлення кредитної картки більш проста, в порівнянні з отриманням споживчого кредиту. З документів потрібні лише паспорт та код. Процедура погодження кредитного ліміту займає близько години.

Для оформлення кредиту готівкою, крім документів, що засвідчують особу, може знадобитися довідка з роботи, довідка про доходи, заставу і поручительство. При отриманні кредиту на нерухомість або авто доведеться додатково оформляти страховку. Рішення за заявкою стане відомим протягом 1-2 днів.

Якщо ви хочете зрозуміти, що вигідніше: кредит або кредитна картка — оцініть своє фінансове становище і чітко сформулюйте мету звернення в банк.

Для покупки нерухомості або транспортних засобів кредитка не підійде. Для таких цілей на ній банально не вистачить коштів.

Для оплати дрібних покупок більше підійдуть кредитна картка і розстрочка. Розраховуйтесь кредиткою, якщо точно знаєте, що зможете повернути гроші до кінця пільгового періоду. Тоді відсотки нараховуватися не будуть і кредит буде для вас повністю безкоштовним. Покупки в розстрочку доцільні, коли позичальник розуміє, що зможе повністю оплатити вартість товару протягом 1-1,5 року. Розстрочку також можна оформити під 0%.

Якщо кредит потрібен на більш тривалий термін або дорогу покупку, банківський кредит — це єдиний варіант, який вам підійде. За нього доведеться щомісяця платити комісію, та незважаючи на це ви зможете відразу отримати потрібну суму, навіть якщо мова йде про десятки чи сотні тисяч гривень.

Як взяти кредит в банку — основні вимоги

Перед зверненням в банк, потрібно детально вивчити умови кредитування, які він пропонує, і порівняти їх з умовами інших фінустанов. Звертайте увагу на процентну ставку, максимальну суму кредитного ліміту, термін користування коштами, наявність додаткових комісій і платежів.

Щоб отримати позику в банку потрібно здійснити наступні кроки:

  • вибрати фінансову установу з найбільш оптимальними умовами кредитування;
  • підготувати пакет документів: паспорт, ІПН, довідку про доходи за останні шість місяців, документи на власність заставного майна;
  • подати заяву на оформлення кредиту;
  • заповнити анкету, вказавши ПІБ, контактні дані, мету оформлення позики, інформацію про працевлаштування, доходи та майно;
  • дочекатися відповіді банку;
  • підписати кредитний договір;
  • оформити страховку (при необхідності);
  • отримати гроші.

Багато банків видають кредити до 50 000 гривень без довідки про доходи. Серед них ПриватБанк, Райффайзен Банк Аваль і Банк Креді Агріколь. Подати заявку можна через інтернет. Для цього знадобиться комп'ютер, паспорт, ІПН, картка обраного вами банку і номер телефону, до якого вона прив'язана. При зверненні через онлайн-банкінг отримати кредит можна в будь-який час доби.

Кому банки точно не дадуть кредит?

Банки, на відміну від фінансових компаній, досить вимогливо ставляться до клієнтів. Вони видають кредити на великі суми і терміни, а натомість просять у своїх позичальників надати докази своєї платоспроможності.

Ми склали список основних причин, через які банки зазвичай відмовляють у кредитах:

  • вік нижче 18 років;
  • відсутність українського громадянства;
  • проживання за межами України;
  • недостовірна або неповна інформація в анкеті;
  • недостатній або нестабільний дохід;
  • відсутність застави чи поручителів;
  • проблеми з карткою (прострочена, оформлена на іншу особу);
  • низька оцінка банківського скорингу;
  • наявність прострочень по кредитах в інших фінустановах;
  • негативна кредитна історія;
  • наявність неоплачених штрафів за порушення ПДР;
  • наявність боргів по аліментах чи комуналці.

Перед зверненням в банк, перевірте, чи не стосуються вас перераховані вище фактори і по можливості усуньте їх. Це підвищить ймовірність схвалення заявки.

Кредит онлайн від Miloan

Якщо ви хочете отримати кредит без пояснення причин, довідки про доходи, застави та дзвінків родичам — компанія Мілоан до ваших послуг. Ми видаємо кредити своїм клієнтам в режимі 24/7. Щоб отримати гроші, достатньо заповнити невеличку заявку на нашому сайті і підписати договір СМС-кодом. Через 5 хвилин потрібна сума буде у вас на картці.

Умови кредитування Miloan:

  • сума: від 500 до 12000 гривень;
  • період погашення — від 1 до 30 днів;
  • ставка за першою позикою: 0,01%;
  • стандартна ставка: 1,5%;
  • документи: паспорт та код;
  • вік: від 18 до 70 років.

При повторному зверненні максимальна сума позики становить 15000 гривень. Для нових та постійних клієнтів Мілоан регулярно проводяться акції і надаються знижки.

Куди звертатися за кредитом — в банк чи МФО — вирішувати тільки вам. Сподіваємося, що інформація, яку ми для вас підготували, допоможе зробити правильний вибір.

Найпопулярніші

Сайти для заробітку в інтернеті. Де 100% заплатять?

Потрібен додатковий дохід? Шукаєте перевірені сайти для заробітку в Україні у 2022 році? У мережі іс...
613 313 переглядів

Як заробляти в Тік-Ток — ТОП-10 методів монетизації Tik-Tok

Кількість щотижневих користувачів Tik-Tok — понад 40 млн. Цей додаток — один з найпопуля...
534 942 переглядів

Як заробити підлітку в Україні в 2022 році?

Сучасні українці починають замислюватися про питання заробітку ще будучи дітьми. Крім кишенькових гр...
297 647 переглядів
Взяти кредит