Число користувачів Instagram станом на 2022 рік перевищує один мільярд. 63% юзерів відвідують соцмережу мінімум 1 раз на день, проводячи там не менше 28 хвилин. До того ж, Інстаграм давно перестав бути просто розважальною платформою для постингу красивих фото. Заробити гроші в Інстаграмі прагнуть власники бізнесу, фрілансери, блогери. І це їм чудово вдається:
Соціальна мережа здається дуже перенасиченою: кількість блогерів росте з кожним днем. Але заробити в Instagram новачкові все ж можливо: ми зібрали ТОП-5 актуальних способів.
Найпопулярніший спосіб. Рекламувати можна все, що завгодно: інших блогерів (за гроші або за бартером), товари, послуги, фахівців, які працюють онлайн або оффлайн.
Формати реклами в Instagram відрізняються за способом розміщення:
Такий заробіток в Інстаграм доступний навіть для блогерів-початківців: з 1000+ підписників та навіть менше. Вам можуть надати готовий шаблон для реклами, або ж залишити простір для креативу, назвавши лише загальні вимоги. Співпраця з замовником може бути одноразовою або багаторазовою. Часто — за офіційним договором про надання послуг.
Скільки коштує реклама в Інстаграм? Ціна розміщення реклами в вашому профілі залежить від:
Скільки можна заробити в Інстаграм на рекламі? Мінімальна ціна реклами у блогерів-початківців (до 5 тис. аудиторії) — від 20 доларів. Розміщуючи 10 рекламних постів/сторіс на місяць, ви отримаєте 200 доларів (понад 5000 грн) чистого прибутку.
Не варто розміщувати рекламу занадто часто. Це дратує ваших глядачів. Через величезну кількість оголошень гарантовано почнуться відписки.
Якщо ви — досить популярний блогер, і отримуєте запити на рекламу регулярно, створіть окремий робочий аккаунт. Там ви зможете розміщувати статистику, відгуки рекламодавців та розцінки. А також комунікувати з замовниками та обмінюватися робочими файлами.
Не хочете створювати власний блог? В такому разі, вам підійде дуже простий спосіб заробітку: на лайках. Заробляти в Інстаграм на лайках можна зі свого звичайного аккаунта. Існують спеціальні сервіси, на яких користувачі готові платити за лайки. Реєструєшся, ставиш "сердечко", отримуєш гроші. Кілька популярних ресурсів для заробітку на лайках:
Всі перераховані сервіси працюють за схожим алгоритмом. Ви реєструєтеся на сайті, вибираєте завдання й виконуєте їх. Весь процес максимально автоматизовано. Єдине, що важливо врахувати — це додаткові вимоги замовника. У деяких випадках (далеко не завжди), є певні критерії вибору виконавця:
Порада: завжди читайте правила роботи на конкретному ресурсі, перш ніж починати виконувати завдання. Так ви зможете уникнути бану або несплати коштів.
Також рекомендуємо подивитися навчальні відео, які є практично на кожному сайті, що пропонує заробіток на лайках.
Головна перевага заробітку на лайках — це простота. Але пам'ятайте про те, що з цим методом потрібно бути максимально обережним. За надмірну активність ваш профіль може потрапити в бан. І, звичайно ж, завжди читайте відгуки про сайт, на якому плануєте працювати. Щоб не потрапити на шахраїв, користуйтеся перевіреними ресурсами, які існують давно. Підозріло високі ціни за лайк — теж одна з ознак шахрайства, пам'ятайте про це.
Мабуть, найпопулярніший та дуже прибутковий спосіб заробити в Інстаграм без вкладень — запропонувати свої послуги блогерам або компаніям. Найбільш затребувані послуги в Інстаграм:
SMM-просування для корпоративних сторінок. Маючи успішні кейси, знайти клієнтів буде дуже просто. А якщо ви лише плануєте опанувати
Якщо у вас немає досвіду в обробці фото, відео, написанні текстів, але ви хотіли б цим займатися і заробляти на життя, подібні навички можна легко і швидко освоїти. На сьогоднішній день існує багато різних онлайн-курсів, які можна пройти за 2-3 місяці. Однак для початку рекомендуємо пройти кілька безкоштовних занять, щоб зрозуміти, що нова професія вам підійде.
Заробляти в Інстаграм у 2022 році можна особистих консультаціях, заняттях іноземною мовою: варіантів може бути безліч. Подумайте, в чому ви профі. Це завжди можна перетворити в прибуткову справу.
Як запропонувати свої послуги правильно? По-перше, створіть профіль, який викликатиме довіру. Фото, шапка профілю, публікації — все має позиціонувати вас, як фахівця у власній сфері. Додатково, ви можете розмістити в шапці активне посилання на портфоліо, кейси або розцінки.
Спочатку, ви можете пропонувати свої послуги самостійно: складіть список блогерів/компаній, з якими б хотіли працювати. Й займіться розсилкою з пропозиціями про співпрацю. Це чудовий спосіб отримати перші замовлення.
Інстаграм — оптимальне середовище для розвитку інфобізнесу. На марафонах та онлайн-курсах можна дуже добре заробити. Головне, щоб ваш продукт був якісним та корисним для покупців.
Порада: клієнт задоволений вашою роботою? Попросіть його написати відгук й збережіть цей відгук в закріплених Сторіс. Це буде плюсом до вашої позитивної репутації.
Інстамагазин — це можливість отримати дохід, продаючи товари онлайн. Продавати можна товари власного виробництва чи на умовах дропшиппінгу. Оскільки Instagram — це більше візуальна соцмережа, ви зможете показати свій товар аудиторії у кращому світлі на фото чи відео.
Як продавати в Інстраграм по дропшипінгу?
Продаючи власні товари, намагайтеся бути максимально відкритими перед аудиторією — це дуже люблять покупці. Розкажіть про свій бренд, покажіть виробництво, процес упаковки та відправлення товарів. Пости та сторіс можна розбавляти цікавими інформаційними матеріалами по темі.
Заробіток в Інстаграм — це не обов'язково блогерство. Використовуючи всі інструменти, які пропонує ця соцмережа, ви отримаєте чудове джерело додаткового доходу. Не варто чекати швидкого результату: дійте поступово. Це й стане ключем до успіху.