Кредитування в режимі онлайн стає все більш популярним серед населення. Тепер, щоб отримати мікропозику на будь-які цілі, не потрібно оббивати пороги численних фінансових установ, стояти в чергах та збирати великий пакет документів. Достатньо просто зайти на сайт мікрофінансової компанії, зареєструватися і заповнити онлайн-заявку.
Однією з умов оформлення запиту є необхідність пройти процедуру верифікації банківської карти. Багато потенційних позичальників не розуміють, навіщо це потрібно, та бояться вказувати дані своєї карти. Ми спробуємо розібратися з усіма нюансами цього процесу і детально описати суть операції.
Верифікація — це один із головних етапів отримання кредиту онлайн та міра безпеки, яка дозволяє переконатися в тому, що саме зареєстрована на сайті особа є власником карти.
Зобов'язуючи пройти таку перевірку, МФО захищає від можливих шахрайських дій як себе, так і самих споживачів.
Операція займає всього кілька хвилин та нагадує звичайний процес оплати за послуги або товари в Мережі за допомогою електронних грошей.
Більшість онлайн-сервісів використовують стандартну схему верифікації. Щоб пройти процедуру, необхідно виконати наступні дії:
Після заповнення всіх даних система заблокує 1-2 гривні, а по завершенні верифікації ця сума автоматично розблокується.
Якщо клієнт в майбутньому захоче оформити кредит онлайн на цю ж карту, йому не потрібно буде знову проходити процедуру верифікації.
Навіть якщо людина хоче підтвердити кредитку особи з таким самим прізвищем або родича, система сайту МФО заблокує операцію і особистий кабінет. Більшість організацій в таких випадках відразу ж передають дані користувача правоохоронним органам, банку, який випустив карту, а також в Бюро кредитних історій.
Іноді клієнти в процесі верифікації роблять помилки, через які можуть отримати відмову у видачі позики. Операції відхиляються в таких випадках:
Система онлайн-сервісу обробляє дані в автоматичному режимі, виключаючи людський фактор.
Сучасні кредитні організації піклуються про захист персональних даних клієнтів, тому вся інформація зберігається в зашифрованому вигляді та не може передаватися третім особам.
Пройшовши процедуру верифікації, споживачі можуть в найкоротші терміни оформити кредит не виходячи з дому. В онлайн-режимі користувачам доступні також додаткові послуги кредитування, наприклад, пролонгація позики.
Вона дозволяє довше користуватися грошовими засобами, не оплачуючи комісії за прострочення по зобов'язанням.
Деякі МФО стягують за операцію додаткові гроші, виходячи з кількості днів продовження. А є компанії, в яких ця послуга абсолютно безкоштовна, наприклад, в Мілоан. Тут пролонгувати період позики можна на 3, 7 або 15 днів, погашаючи лише відсотки, передбачені основним договором, через особистий кабінет, платіжні термінали та інтернет-банкінг.
Не варто боятися використовувати сучасні послуги онлайн-сервісів кредитування. Вони розроблені спеціально для комфортного й безпечного виконання операцій в Мережі, а також для зручності використання позикових коштів.
Головне — коректно вказувати інформацію при оформленні запиту на видачу позики, а після — своєчасно погашати боргові зобов'язання. Тоді онлайн-кредитування стане вашим помічником у вирішенні будь-яких матеріальних питань!