Новини

Головні переможці акції "Кавуномен"

Визначено головних переможців акції "Кавуномен"! Саме вони успішно виконали всі умови акції і отримали шанс виграти супер-подарунок у нашому розіграші! Нагадаємо, що всі матеріальні подарунки розподілено між учасниками за допомогою веб-сайту random.

Акція "Кавуномен"

 Кавуномен роздає подарунки до 19 жовтня! Просто подайте заявку на кредит до 19 жовтня, дізнайтеся суму, зіграйте в гру і Ви АВТОМАТИЧНО візьмете участь у розіграші супер дрона DJI Mavic Mini 2! +отримаєте можливість виграти ЗНИЖКУ! ХОЧУУУ  Хочете більше подарунків? Тоді не зупиняйтесь на заявці! Отримайте ще й займ до 19 жовтня! І тоді ГАРАНТОВАНО візьмете участь у розіграші знижок до 99,9% та СУПЕР подарунків: Xbox, Smart TV, Apple Watch, акустики JBL, електробритви Braun! ХОЧУ ГРОШІ+БІЛЬШЕ ПОДАРУНКІВ Не забувайте про ОСОБЛИВИЙ БОНУС: Для всіх учасників акції "Кавуномен" відкриється доступ до секретної гри зі ЗНИЖКАМИ до 99,9% на наступний займ! (Для участі в розіграші матеріальних подарунків необхідно обов'язково зіграти в гру в Особистому кабінеті в період дії акції.

Акція "Яблозавррр"

 Ловіть гроші та apple-техніку в подарунок! Наш монстр Яблозавррр забрав весь осінній урожай: не з'їв, але понадкушував усі кавуни та яблука! Тож тепер в нашій новій акції ми даруємо техніку з надкушеними яблуками! ХОЧУУУ Просто отримайте свій ПЕРШИЙ займ в період з 22 по 30 вересня і чекайте на своє ім'я серед переможців! Офіційні правила акції тут.