Як отримати кредит Miloan

Виберіть суму та термін

Якщо Ви вперше оформлюєте позику Мілоан, то маєте можливість отримати кредит на картку онлайн від 500 до 25 000 грн. Користуватися позикою можна від 331 до 360 днів.

Скористайтеся кредитним калькулятором

На кредитному калькуляторі відразу можна побачити дату погашення кредиту та загальну суму, яку Вам потрібно буде сплатити разом з відсотками.

Введіть свій номер телефону у формі для входу – якщо Ви новий клієнт Вам потрібно пройти підтвердження номера.

Далі потрібно погодитися на обробку Ваших персональних даних. Miloan надійно захищає дані клієнтів та гарантує їх повну конфіденційність. Згода на отримання рекламно-інформаційних матеріалів — за Вашим бажанням.

Для завершення реєстрації необхідно ввести код з SMS.

Реєстрація

Заявка на кредит

Ознайомтеся з умовами "Правил надання фінансових кредитів" та надайте згоду на запит та передачу інформації. Натисніть кнопку "Подати заявку".
Також на цьому кроці Ви можете змінити суму кредиту.

Доступ до геолокації

Обов’язкова геолокація – це можливість прискорити процедуру отримання кредиту.

Дочекайтесь розгляду заявки, це може зайняти декілька хвилин.

Додайте платіжну карту

Далі потрібно додати карту, на яку ми перерахуємо гроші після схвалення Вашої заявки. Отримати кредит можна тільки на карту, яка належить Вам. Детальніше про використання карт та захист даних у розділі Допомога.

Підтвердить карту

Для перевірки того, що карта активна та належить Вам, на ній буде заблоковано до 1 грн. Ця сума обов'язково повинна бути на рахунку. Далі можливі наступні варіанти верифікації:
1. Вам прийде код, який потрібно буде ввести на нашому сайті (дізнатися його можна з SMS або з дзвінка до оператора банку).
2. Ви перейдете на сторінку платіжної системи для здійснення верифікаційного платежу. Після чого Ви перейдете на наш сайт для подальшого розгляду заяви на кредит.
Після верифікації гроші на Вашому рахунку розблокуються. Детальніше про верифікацію карти ви можете прочитати у розділі Допомога.

Авторизація

Пройдіть підтвердження особи за допомогою BankID. Таке підтвердження дозволить Вам з більшою ймовірністю отримати позику.

Також сервіс може запропонувати Вам пройти швидку фотоідентифікацію. Як пройти ідентифікацію за допомогою фото Ви можете ознайомитися тут

Рішення приймаються автоматично, протягом 2-3 хвилин. Іноді заявка може потрапляти на додаткову перевірку. Наш оператор може зателефонувати до Вас, щоб додатково уточнити потрібну інформацію. Дзвінки здійснюються тільки з 9:00 до 20:00 години. Якщо заявка надійшла пізніше 20:00, дзвінок переноситься на наступний робочий день. Ми негайно повідомимо Вам через SMS щодо статусу Вашої заявки.

Отримайте гроші

Очікування рішення по заявці — не більше 10 хвилин. Якщо кредит схвалено, Ви отримаєте SMS-повідомлення з кодом підписання договору.

Після підписання кодом, договір вважається укладеним.

Автор: Компанія “Miloan”
15.09.2016
views
169411  переглядів
shares
82

Завантажуйте наш застосунок та слідкуйте за знижками!

Скануйте QR код для завантаження

Завантажуйте наш застосунок та слідкуйте за знижками!

Завантажити