Автор: Компанія “Miloan”
15.09.2016
views
157289  переглядів
shares
66

Як отримати кредит Miloan

Оберіть суму та термін

Якщо ви вперше оформлюєте позику Мілоан, то маєте можливість отримати кредит на картку онлайн від 500 до 20 000 грн. При кожному наступному оформленні сума також складатиме до 20 000 гривень. Термін кредитування — від 1 до 30 днів.

Скористайтеся кредитним калькулятором

На кредитному калькуляторі відразу можна побачити дату погашення кредиту та загальну суму, яку вам потрібно буде сплатити разом з відсотками.

Зареєструйтеся

Якщо ви подаєте заявку вперше, потрібно зареєструватися. Введіть у поле ПІБ, ІПН, номер мобільного телефону та e-mail. ПІБ заповнюється тільки українською мовою, як зазначено у паспорті.

Далі потрібно погодитися на обробку ваших персональних даних. Miloan надійно захищає дані клієнтів та гарантує їх повну конфіденційність. Згода на отримання рекламно-інформаційних матеріалів — за вашим бажанням.

Для завершення реєстрації необхідно ввести код з SMS.

Реєстрація

Заповніть анкету, пройдіть ідентифікацію та додайте картку

Заповніть анкету: дата народження, адреса проживання, місце роботи та щомісячний дохід. Перед тим, як видати кредит, ми проводимо перевірку анкети у Бюро кредитних історій. Будь ласка, вказуйте тільки достовірні дані. Якщо ви заповните анкету неправдивою інформацією, ми будемо змушені відмовити вам у кредиті.

Пройдіть ідентифікацію

У вікні виберіть один із можливих способів підтвердження особи: BankID або ідентифікація через фото. Таке підтвердження дозволить вам з більшою ймовірністю отримати позику. Пройдіть будь-який із способів ідентифікації та натисніть Далі.

Додайте платіжну карту

Далі потрібно додати карту, на яку ми перерахуємо гроші після схвалення вашої заявки. Отримати кредит можна тільки на карту, яка належить вам. Детальніше про використання карт та захист даних у розділі Допомога.

Підтвердіть карту

Для перевірки того, що карта активна та належить вам, на ній буде заблоковано 1 грн. Ця сума обов'язково повинна бути на рахунку. Коли ви введете код (дізнатися його можна з СМС або з дзвінка до оператора банку), гроші на вашому рахунку розблокуються. Детальніше про верифікацію карти ви можете прочитати у розділі Допомога.

Отримайте гроші

Після заповнення анкети та верифікації карти, до вас може зателефонувати наш оператор задля уточнення деяких питань. Очікування рішення по заявці — не більше 10 хвилин. Якщо кредит схвалено, на вашу пошту надійде електронний договір.

Рішення приймаються автоматично, протягом 2-3 хвилин. Іноді заявка на безвідсотковий кредит онлайн може потрапляти на додаткову перевірку. Наш оператор може зателефонувати до вас або до зазначених вами контактних осіб, щоб додатково уточнити потрібну інформацію. Дзвінки здійснюються тільки з 8 до 20 години. Якщо заявка надійшла пізніше 20:00, дзвінок переноситься на наступний робочий день. Ми негайно повідомимо вам через SMS щодо статусу вашої заявки.