Як погасити кредит на Miloan

 Сплатити карткою без входу до особистого кабінету

Сплатити зараз

Ви маєте можливість погасити кредит онлайн за допомогою картки будь-якого банку навіть без входу до свого особистого кабінету.

Детальніше про сплату

 Сплатити карткою з особистого кабінету

Другий спосіб погашення — карткою з особистого кабінету.

Сплата буде проводитися за допомогою тієї картки, що вже прив'язана до вашого аккаунту (перелік активних карток можно побачити в меню “Мої картки”).

Детальніше про сплату

 Сплатити готівкою у терміналі Приватбанку

Погасити займ онлайн Miloan відтепер можна у будь-якому найближчому терміналі Приватбанку. Для швидкого пошуку скористайтеся картою терміналів.

Це найшвидкіший та найбільш простий спосіб оплати, тому що гроші зараховуються миттєво і кредит сплачується у той же день, без ризику прострочки.

Детальніше про сплату

Сплата кредиту у відділенні "Нова Пошта"

Відтепер ви можете погасити кредит готівкою через фінансовий сервіс NovaPay у будь-якому відділенні “Нова Пошта”. Скористуйтеся нашою детальною інструкцією та картою відділень "Нова Пошта", щоб сплатити позику.

Детальніше про сплату з "Нова Пошта"

 Сплатити через Приват24

Відтепер для вас доступна сплата кредиту Miloan через сервіс Приват 24.

Для сплати кредиту достатньо знати номер договору та сумму погашення.

Детальніше про сплату

 Сплата за допомого терміналу EasyPay

Ви можете сплатити кредит через термінали EasyPay, розташовані у будь-якому торгівельному центрі або магазині біля вашого дома або роботи.

Щоб погасити позику треба ввести номер договору у розділі погашення Мілоан та внести необхідну суму. Номер договору ви можете дізнатися в особистому кабінеті на сайті.

Детальніше про сплату

 Пролонгація кредиту

Якщо ви бажаєте продовжити термін кредиту і не попасти у прострочку, пролонгація — кращій вихід з ситуації. Ви можете оформити пролонгацію на 3, 7 або 15 днів. Теперь при пролонгації ви також автоматично сплачуєте частину тіла кредиту. Детальніше за посиланням.

Детальніше про пролонгацію

  Сплата кредиту у терміналі Ibox

Якщо ви бажаєте погасити кредит Miloan готівкою у терміналах самообслуговування Ibox, скористуйтеся нашою інструкцією та картою термінальної мережі Ibox.

Детальніше про сплату з Ibox