Автор: Компанія “Miloan”
15.09.2016
views
324657  переглядів
shares
37

Онлайн погашення

Картою з особистого кабінету

Сплата буде проводитися за допомогою тієї картки, що вже прив’язана до вашого облікового запису

Картою без входу до особистого кабінету

Ви маєте можливість погасити кредит онлайн за допомогою картки будь-якого банку навіть без входу до свого особистого кабінету.

Сплатити через Приват24

Відтепер для вас доступна сплата кредиту Miloan через сервіс Приват24. Для сплати кредиту достатньо знати номер договору та суму погашення

Сплатити через застосунок Приват24

Сплачуйте кредит Miloan через мобільний застосунок Приват24. Для цього достатньо знати тільки номер договору.

Сплатити через сайт EasyPay.ua

Тепер сплатити кредит в Miloan можна онлайн за допомогою сайту EasyPay. Для цього потрібно мати банківську картку та знати номер договору.

Пролонгація кредиту

Якщо ви бажаєте подовжити термін кредиту і не сплачувати прострочення, пролонгація - кращий вихід с ситуації. Ви можете оформити пролонгацію на 3, 7 або 15 днів.

Погашення готівкою

Сплата за допомогою терміналу EasyPay

Ви можете сплатити кредит через термінали EasyPay, розташовані у будь-якому торговельному центрі або магазині біля вашого дому або роботи. Щоб погасити позику треба увести номер договору у розділі погашення Мілоан та внести необхідну суму. Номер договору можете дізнатися в особистому кабінеті на сайті.

Сплата за допомогою терміналу ПриватБанку

Погасити кредит Мілоан відтепер можна у будь-якому найближчому терміналі Приватбанку. Це найшвидший та найпростіший спосіб оплати, тому що гроші зараховуються миттєво і кредит сплачується у той же день, без ризику прострочення.