Автор: Компанія “Miloan”
15.09.2016
views
289166  переглядів
shares
29
Онлайн погашення Погашення готівкою

Онлайн погашення

Картою з особистого кабінету

Сплата буде проводитися за допомогою тієї картки, що вже прив’язана до вашого аккаунту

Картою без входу до особистого кабінету

Ви маєте можливість погасти кредит онлайн за допомогою картки будь-якого банку навіть без входу до свого особистого кабінету.

Сплатити через Приват 24

Відтепер для вас доступна сплата кредиту Miloan через сервіс Приват 24. Для сплати кредиту достатньо знати номер договору та сумму погашення

Пролонгація кредиту

Якщо ви бажаєте подовжити термін кредиту і не сплачувати прострочку, пролонгація - кращий вихід с ситуації. Ви можете оформити пролонгацію на 3, 7 або 15 днів.

Погашення готівкою

Сплата за допомогою терміналу EasyPay

Ви можете сплатити кредит через термінали EasyPay, розташовані у будь-якому торгівельному центрі або магазині біля вашого дому або роботи. Щоб погасити позику треба увести номер договору у розділі погашення Мілоан та внести необхідну суму. Номер договору ві можете дізнатися в особистому кабінеті на сайті.

Сплата за допомогою терміналу IBox

Ві можете сплатити кредит через термінали IBox, розташовані у будь-якому торгівельному центрі або магазині біля вашого дому або роботи. Щоб погасити позику треба увести номер договору у розділі погашення Мілоан та внести необхідну суму. Номер договору ві можете дізнатися в особистому кабінеті на сайті.

Нова пошта

Ви можете сплатити кредит у будь-якому найближчому ввідділенні Нової Пошти

Сплата за допомогою терміналу ПриватБанку

Погасити кредит Мілоан відтепер можна у будь-якому найближчому терміналі Приватбанку. Це найшвидший та найпростіший спосіб оплати, тому що гроші зараховуються миттєво і кредит сплачується у той же день, без ризику прострочки.