Автор: Компанія “Miloan”
23.01.2017
views
38519  переглядів
shares
56

В чому переваги компанії Miloan?

Закінчилися гроші, а до зарплати ще кілька днів? Потрібно купити подарунок на день народження або оплатити комунальні послуги? Вам більше не потрібно звертатися у банки або позичати гроші в борг у друзів. Мілоан — це швидкий кредит на вашу банківську картку, який можна отримати не виходячи з дому. Ми пропонуємо кредит онлайн до 20 000 гривень на термін до 30 днів, а першу позику ви можете отримати також до 20 000 гривень повністю безкоштовно. Щоб оформити мікрокредит, заповнюйте коротку анкету на Miloan та гроші будуть на вашій картці вже через кілька хвилин!

Новим клієнтам

Перша позичка під 0,01%

Високий рівень схвалення

Зручна пролонгація кредиту

Тільки паспорт та ІПН

Отримати кредит

Постійним клієнтам

Персональні знижки до 50%

Великі суми кредиту

Автоматичне прийняття рішення

Покращення кредитної історії

До особистого кабінету

Більше не потрібно хвилюватися через те, що не вистачає грошей до зарплати або на якісь незаплановані витрати. Оформити позику на нашому сайті ви можете навіть з телефону, знаходячись в авто або магазині, одразу отримати гроші та зробити потрібну покупку.

На сайті є кредитний калькулятор, на якому відразу розраховується сума відсотків, а в особистому кабінеті ви зможете побачити кінцевий термін погашення кредиту та суму за оформлення пролонгації. Інтерфейс максимально зручний і швидкий, щоб ви мали моживість отримати гроші в потрібний момент всього за декілька хвилин!

У вас погана кредитна історія? Потрібен кредит, але у банках вперто відхиляють заявки? У Miloan можна отримати в борг до 20 000 гривень, пролонгувати позику на 30 днів, якщо не встигаєте погасити, та значно покращити свою кредитну історію, вчасно вносячи платежі по кредиту. Живіть вільно і дозвольте собі розпоряджатися грошима як захочете, а в непередбачених ситуаціях Мілоан завжди до ваших послуг!