Автор: Компанія “Miloan”
23.01.2017
views
41287  переглядів
shares
71

В чому переваги компанії Miloan?

Закінчилися гроші, а до зарплати ще кілька днів? Потрібно купити подарунок на день народження або оплатити комунальні послуги? Вам більше не потрібно звертатися у банки або позичати гроші в борг у друзів. Мілоан — це швидкий кредит на Вашу банківську картку, який можна отримати не виходячи з дому. Ми пропонуємо кредит онлайн від 500 до 23 000 гривень на термін до 120 днів, а першу позику Ви можете отримати до 15 000 гривень під 0,01% в день. Щоб оформити мікрокредит, подайте заявку на Miloan та гроші будуть на Вашій картці вже через кілька хвилин!

Новим клієнтам

Перша позичка під 0,01%

Високий рівень схвалення

Зручна пролонгація кредиту

Тільки паспорт та ІПН

Отримати кредит

Постійним клієнтам

Персональні знижки до 50%

Великі суми кредиту

Автоматичне прийняття рішення

Покращення кредитної історії

До особистого кабінету

Більше не потрібно хвилюватися через те, що не вистачає грошей до зарплати або на якісь незаплановані витрати. Оформити позику на нашому сайті Ви можете навіть з телефону, знаходячись в авто або магазині, одразу отримати гроші та зробити потрібну покупку.

На сайті є зручний кредитний калькулятор, а в особистому кабінеті Ви зможете побачити суму відсотків, кінцевий термін погашення кредиту та суму за оформлення пролонгації. Інтерфейс максимально зручний і швидкий, щоб ви мали можливість отримати гроші в потрібний момент всього за декілька хвилин!

З повною інформацією про загальні умови кредитування, включаючи попередження про можливі наслідки, можна ознайомитись тут.

У вас погана кредитна історія? Потрібен кредит, але у банках вперто відхиляють заявки? У Miloan можна отримати в борг до 23 000 гривень, пролонгувати позику на 3, 7 або 15 днів, якщо не встигаєте погасити, та значно покращити свою кредитну історію, вчасно вносячи платежі по кредиту. Живіть вільно і дозвольте собі розпоряджатися грошима як захочете, а в непередбачених ситуаціях Мілоан завжди до Ваших послуг!