Переможці акції "Втеча для двох"

Переможці акції "Втеча для двох"
Loader

Вітаємо везунчиків акції "Втеча для двох"! Всі вони успішно виконали умови акції та були обрані за допомогою рандому переможцями! 

Нагадаємо, що головною умовою акції було отримання кредиту в акційний період.

Імена везунчиків:

Переможець №1: Усік Г. (номер кредитного договору 63***06 ) отримує Сертифікат на Luxury вікенд для двох в Одесі або 18000 (вісімнадцять тисяч) гривень. Загальна кількість подарунків – 1.

Переможець №2: Овсянніков С. (номер кредитного договору 66***21 ) отримує Сертифікат на заміський вікенд для двох під Києвом або 11000 (одинадцять тисяч) гривень. Загальна кількість подарунків – 1.

Переможець №3: Томак А. (номер кредитного договору 74***96 ) отримує Сертифікат на романтичний вікенд у замку на двох або 9000 (дев'ять тисяч) гривень. Загальна кількість подарунків – 1.

Переможець №4: Снігурський Д. (номер кредитного договору 68***41 ) отримує Сертифікат на вікенд в заміському кінному клубі для двох або 4500 (чотири тисячі п'ятсот) гривень. Загальна кількість подарунків – 1.

Переможець №5: Веліксар С. (номер кредитного договору 64***02 ) отримує Сертифікат на вікенд в Кам’янці-Подільському на двох або 3000 (три тисячі) гривень. Загальна кількість подарунків – 1.

Переможець №6: Клімук А. (номер кредитного договору 72***53 ) отримує Сертифікат на вікенд для двох у Львові або 3000 (три тисячі) гривень. Загальна кількість подарунків – 1.

Щоб отримати подарунок або гроші, переможцю необхідно до 20 березня 2022 року надіслати поштою такий пакет документів:

1. Копію паспорта: всі сторінки з відмітками (завірені підписом і фразою "копія вірна").

2. Копія ІПН (завірений підписом і фразою "копія вірна").

3. Заява для отримання подарунку або для перерахування грошей (завірені Вашим підписом, фразою "копія вірна", а також Прізвищем, Ім'ям, По-батькові). Завантажити зразок для отримання подарунку або для перерахування грошей можна тут

Наша поштова адреса:

ТОВ "Мілоан", вул. Багговутівська, 17-21, м. Київ, 04107.

тел. +38 044 337 36 67.

Нагадуємо, що з усіх подарунків в нашій державі знімається податок на доходи фізичних осіб 18% та військовий збір 1,5%.

ВАЖЛИВО! У зв’язку із карантинними обставинами можлива затримка доставки подарунку в матеріальній формі. Грошовий еквівалент буде надіслано на рахунок ОДРАЗУ ж після отримання пакету документів переможця.

Вітаємо з першістю! Вітаємо з перемогою!

Вибір переможців — це завжди сюрприз від нашого рандомайзера! А ось і підтвердження:

Miloan