Завантажуйте наш застосунок та слідкуйте за знижками!

Скануйте QR код для завантаження

Завантажуйте наш застосунок та слідкуйте за знижками!

Завантажити

Як взяти кредит з поганою кредитною історією?

Перш ніж видати позику, кредитні організації перевіряють клієнта не тільки на наявність постійного джерела доходу та відповідність віковим рамкам, але й на чистоту кредитної історії. Взяти кредит готівкою в банку на велику суму з поганою кредитною історією буде проблематично. А ось мікрофінансова організація вам з легкістю запропонує кредит онлайн на картку або готівкою на невелику суму, для якої не потрібна буде довідка про доходи і кристально чиста кредитна історія.

Як перевіряють кредитну історію в Україні?

В Україні на даний момент існує 3 організації, які володіють відомостями про кредитні історії:

  • Міжнародне бюро кредитних історій;
  • Українське бюро кредитних історій;
  • Перше всеукраїнське бюро кредитних історій.

Коли людина подає заявку на отримання кредиту, компанія відправляє його ІПН до такого бюро. Звідти приходить лист з даними про кількість оформлених кредитів цією людиною, історія погашень, прострочень та невиплат. На основі даної статистики і приймається рішення про видачу позики.

Що впливає на чистоту кредитної історії?

Щоб отримувати кредити без відмови, важливо стежити за тим, щоб ніякі ваші дії не впливали погано на кредитну історію.

На її чистоту впливають такі чинники:

  • перш за все, непогашені кредити в декількох кредитних компаніях;
  • більше 2 прострочених кредитів від 5 днів до 1 місяця;
  • кредити, погашені раніше терміну. Такий фактор може бути негативним для деяких компаній, бо на вас навряд чи можна буде заробити;
  • несплата аліментів, а також судимості — все це враховується при складанні кредитної історії людини.

Де взяти кредит з поганою історією?

Якщо ви бажаєте отримати кредит на картку, маючи погану кредитну історію, то вам краще всього буде подавати заявку у декілька компаній і не запитувати велику суму. Так ви з більшою ймовірністю отримаєте гроші в борг на карту.

Кредит готівкою

Отримати кредит готівкою з поганою кредитною історією можна також в мікрофінансової компанії. Це буде сума до 20 тисяч гривень, але для першої позики вам краще буде оформити не більше 3 тисяч гривень.
Зверніться до будь-якого відділення мікрофінансової організації у вашому місті, заповніть заявку на кредит з консультантом і відразу ж дізнайтеся рішення. Як правило, в таких відділеннях можна отримати позику навіть з негативною історією та кредит без довідки про доходи.

Кредит на карту

З онлайн кредитом справи йдуть простіше. При отриманні онлайн позики практично не враховується кредитна історія клієнта. Особливо, якщо запитується не надто велика сума і в онлайн-анкеті вказані усі достовірні дані.

У Miloan ви можете оформити кредит без застави та довідки про доходи. Ми відправляємо запит у бюро кредитних історій, але завжди індивідуально підходимо до клієнтів. Навіть людям з неоднозначною кредитною історією ми можемо видати кредит на картку.

Для першої позики доступна сума 15 000 гривень, для наступних до 25 000 гривень при повторному оформленні кредиту. Термін — до 360 днів.

З повною інформацією про загальні умови кредитування, включаючи попередження про можливі наслідки, можна ознайомитись тут, з персональними – в договорі.

Ми завжди йдемо назустріч клієнтам і пропонуємо швидкі позики на карту практично без відмови!

Автор: Компанія “Miloan”
16.08.2017
views
30992  переглядів
shares
0