30 500 15000
Сума кредиту, грн
грн.
грн.
Строк кредиту
день
днів
Заявка на кредит
 • Сума кредиту
  0.00 грн.
 • Плата за кредит
  0.00 грн.
 • Всього до сплати
  0.00 грн.
 • Дата повернення
  15.08.2020
Високий рівень безпеки забезпечується шифруванням даних
назад

Кредити для бізнесу з нуля без застави та поручителів

На сьогоднішній день в Україні активно розвивається сфера малого бізнесу. Малий бізнес — це підприємницька діяльність, спрямована на отримання вигоди, в основі якої лежить невелика кількість робочих місць. Даний вид приватного підприємництва можна сміливо назвати бізнесом з нуля, оскільки величезних початкових капіталовкладень він не зажадає. Потрібно лише величезне бажання, мрія і мета!

Але що робити, коли бажання відкрити підприємство є, а грошей на здійснення планів немає? Тут допомогти може оформлення кредиту для малого бізнесу. Де скористатися такою послугою, які документи потрібні, як оформити подібний кредит кредит онлайн під 0 відсотків, без поручителів і довідки про доходи і як здійснити задумані плани? Саме цим питанням і присвячена ця стаття.

Де дістати гроші для розвитку бізнесу з нуля?

Перше питання, яке виникає в голові майбутнього підприємця з порожньою кишенею: де знайти кошти. Відкриття своєї справи вимагає початкового фінансового старту і капіталовкладення.

В даному випадку бізнесмену найкраще звернутися за допомогою в мікрофінансову фірму онлайн, яка займається видачею кредитів для бізнесу в Україні.

Мілоан є ідеальним варіантом кредитора, де легко і просто можна оформити кредит онлайн на розвиток малого бізнесу. Для здійснення кредитної операції не буде потрібно багато часу і витрати сил, не буде потрібно стояти в довгих банківських чергах і збирати документи. Її здійснення можливо без наявності поручителів, заставної нерухомості і майна, без довідки про доходи з офіційного місця роботи. Потрібен лише паспорт, ідентифікаційний код громадянина і платіжна карта будь-якого українського банку.

Сервіс Мілоан надає можливість отримання кредиту для відкриття свого бізнесу з нуля без довідки про доходи і застави, що актуально для безробітних осіб та осіб без особистого майна. Отримання кредиту для бізнесу в нашій мікрофінансової компанії полягає на вигідних умовах для бізнесмена. Постійним клієнтам високі процентні знижки при позиці грошей, новачкам можливий перший кредит під нуль-відсоткову ставку.

Мікрокредити для розвитку малого бізнесу роблять вагомий внесок в загальну економіку країни. Чому? Малий і середній бізнес — це основа суспільного життя, за допомогою якої можна створити мільйони нових робочих місць. Тому видача кредитів для бізнесу такої категорії потрібна і важлива для держави.

Як оформити позики для розвитку бізнесу?

Отримання кредиту в Мілоан не займе багато часу і сил від позичальника і здійснюється за кілька етапів:

 • реєстрація на сайті;
 • заповнення анкети для кредиту;
 • введення і підтвердження номера банківської платіжної картки;
 • дзвінок оператора і схвалення заявки на кредит;
 • отримання грошових коштів по оформленим кредиту.

У лічені хвилини ви можете взяти кредит для малого бізнесу на зручний вам термін до 30 днів без зайвих довідок, документів, поручителів, проблем і метушні. Сам клієнт особисто визначає суму кредиту і час на погашення боргу. Швидкий кредит — це легке і доступне рішення фінансових негараздів.

Кредит без застави для малого бізнесу - це основа для починаючого підприємця і людини, у якого немає нічого, крім планів і бажання їх втілити в життя. Таких людей багато, які горять всередині і прагнуть до поліпшення свого життя, але їх зупиняє лише відсутність капіталу. Якщо ви на першій сходинці нового життя і хочете відкрити свою справу, ми зробимо крок назустріч. Мілоан допоможе стати на шлях, що веде до багатства та гідного життя!