Святкуйте з Мілоан!

Нехай здійсниться омріяне!

Святкуйте з Мілоан!

взяти 20 000 грн.
500 грн.
20 000 грн.
на 15 днів
1 день
30 днів
Сума кредиту
20 000.00 
Плата за кредит *
30.00 
До сплати
20 030.00 
Дата повернення
06.02.2022
Close
Автор: Компанія “Miloan”
12.10.2020
views
2333  переглядів
shares
0

Мікрокредит онлайн від Miloan

Бракує грошей до зарплати? Нічим платити за комунальні послуги? Терміново потрібні кошти на покупку мобільного телефону або побутової техніки? Мікрокредит онлайн на картку, який пропонує компанія Miloan, допоможе вирішити ваші фінансові проблеми за лічені хвилини. Позика оформляється через інтернет. Це означає, що вам не доведеться відвідувати відділення, витрачати час на черги і заповнення паперів. Гроші будуть переведені на картку без зайвих перевірок і дзвінків родичам.

На сьогоднішній день мікрокредити в Україні користуються великою популярністю серед позичальників. Причини очевидні: отримати позику можна за 10-15 хвилин без довідки про доходи, застав і поручителів. Українців приваблює можливість оформити позику в комфортних умовах: в будь-який час і в будь-якому місці. Крім того, мікрокредит, на відміну від банківських позик, можна оформити на короткий термін і невелику суму.

Компанія Miloan працює 24/7 і завжди йде назустріч своїм клієнтам. У нас ви можете отримати кредит швидко і легко на термін до 30 днів. З документів знадобиться тільки паспорт і довідка про доходи.

Мікрокредити в Україні — доступні гроші за 15 хвилин

Що таке мікрокредит? Це короткострокова позика яка оформляється в мікрофінансовый організації на невелику суму — в середньому до 20 тис. гривень. Мікрокредитування здійснюється на простих і доступних умовах. МФО не пред'являють до позичальників жорстких вимог і дозволяють отримати гроші на картку всім громадянам, старше 18 років.

Мілоан існує на ринку з 2016 року. За час своєї роботи компанії вдалося допомогти вирішити фінансові питання тисячам клієнтів. В даний час Miloan видає кредити на таких умовах:

 • валюта: UAH;
 • ставка: від 1,2% до 1,9%;
 • пролонгація: 3, 5 і 15 днів.

Нові клієнти можуть отримати мікрокредит під 0 відсотків. Це акційна пропозиція Miloan, яка діє тільки при першому зверненні. Оформити повторний кредит з низькою процентною ставкою можна використовуючи промокодом і беручи участь в розіграшах компанії.

Процедура оформлення кредиту дуже проста і займає всього 15 хвилин. Завдяки зручному функціоналу сайту, подати заявку на мікропозику зможе кожен користувач мережі. Головне слідувати підказкам і вводити достовірну інформацію в запропоновані поля.

Спеціальну підготовку для оформлення онлайн-кредиту в Мілоан здійснювати не потрібно. З документів вам знадобиться тільки паспорт та ІПН. Також потрібно мати при собі банківську картку і мобільний телефон. Для подачі заявки можна використовувати будь-який пристрій з доступом в інтернет: смартфон, планшет, ноутбук або ПК.

У Miloan мікрокредити онлайн видаються після проходження наступних етапів:

 • вибір умов: потрібно вказати суму і термін на кредитному калькуляторі і натиснути кнопку Отримати гроші;
 • реєстрація на сайті: необхідно ввести ПІБ, ІПН, електронну адресу, номер телефону і дати згоду на обробку персональних даних;
 • заповнення анкети: потрібно вказати вік, серію і номер паспорта, вид зайнятості, рівень місячних доходів, адресу реєстрації та проживання, інформацію про сімейний стан;
 • верифікація: потрібно ввести номер, термін дії та CVV-код картки (на рахунку буде тимчасово заблокована сума до 1 гривні);
 • обробка заявки: запити користувачів обробляються автоматичною системою протягом 5 хвилин, відповідь відправляється на мобільний телефон і на пошту;
 • підписання кредитного договору: здійснюється за допомогою СМС-коду;
 • зарахування коштів на картку: переказ виконується миттєво.

При повторному зверненні ви зможете отримати мікропозику ще швидше. Потрібно буде лише увійти в особистий кабінет і вказати суму та термін кредиту. У Мілоан вже будуть ваші дані — вдруге реєструватися і заповнювати анкету не доведеться.

Хто може взяти мікрокредит на картку?

Компанія Мілоан надає послуги позичальникам у віці від 18 до 65 років. Вони обов'язково повинні мати українське громадянство та проживати в Україні. Рівень доходів і вид працевлаштування не впливають на остаточне рішення. Отримати мікрокредит на картку онлайн можуть представники всіх соціальних груп, зокрема:

 • студенти;
 • військовослужбовці;
 • жінки в декреті;
 • безробітні;
 • українці, які працюють офіційно/неофіційно;
 • переселенці;
 • фрілансери;
 • пенсіонери.

Навіть якщо ви ніде не працюєте і не маєте стабільних доходів — Мілоан схвалить вам кредит. Компанія довіряє клієнтам і сподівається на їх фінансову відповідальність.

Багатьох також цікавить, чи можна в Мілоан отримати гроші на картку з поганою кредитною історією і відкритими простроченням. Відповідь — так! Мілоан видає кредити боржникам, але тільки в разі, якщо прострочення незначні. Ви можете отримати кредит в Мілоан для погашення існуючих боргів в інших МФО. Оформивши і успішно погасивши кілька позик, ви поліпшите кредитну історію.

Використовувати займ, оформлений в Мілоан, можна на будь-які цілі: покупки, оплату послуг, подорожі. Повертати гроші потрібно не пізніше запланованого терміну. Якщо у вас виникли фінансові труднощі, можна скористатися пролонгацією, продовживши термін договору на 3,7 або 15 днів. За порушення умов кредитної угоди вводяться штрафні санкції.

Послуги компанії Мілоан підійдуть позичальникам, які шукають вигідний мікрокредит (Київ) без відмови і зайвих перевірок. Рівень схвалення становить 95%. Заявки відхиляються тільки при наявності вагомих причин:

 • зазначення ​​недостовірних даних в анкеті;
 • невідповідність умовам договору за віком і громадянством;
 • наявність численних прострочень;
 • спроба оформити позику на чужу картку/за чужими документами.

У Miloan немає високих відсотків і жорстких вимог до клієнтів. Отримати кредит можна в будь-який час доби: так, як компанія працює 24/7. Заявки приймаються від жителів усіх міст України, в тому числі Києва, Дніпра, Львова, Харкова. У момент оформлення кредиту ви можете бути вдома, на роботі або на прогулянці в парку. Сервіс прийме і розгляне ваш запит незалежно від обставин. Потрібна сума надійде на картку настільки швидко, наскільки вам це потрібно. Безпеку особистих даних і фінансових операцій компанія гарантує.

Додаткові питання, що стосуються умов і процедури оформлення мікрокредитів можна задати консультантам Мілоан: по телефону чи використовуючи форму для зворотного зв'язку в розділі Контакти.