Заявка на кредит
 • Сума кредиту
  0.00 грн.
 • Плата за кредит
  0.00 грн.
 • Всього до сплати
  0.00 грн.
 • Дата повернення
  05.06.2020
Високий рівень безпеки забезпечується шифруванням даних

Де можна вигідно отримати споживчий кредит в Україні?

Згідно з даними Нацбанку за 2019 рік, в загальному кошику роздрібного кредитування приблизно дві третини займають споживчі кредити. У свою чергу, на частку іпотеки припадає 20%, а на автокредити — всього 7%.

Фахівців така ситуація не дивує. З нинішніми зарплатами багаторічні позики на нерухомість або покупку авто під 20-25% річних більшості українців просто не під силу.

Зате отримати невеликі короткострокові позики особливих труднощів не викликає. Сьогодні найбільш затребуваним фінансовим продуктом є споживчий кредит онлайн.

Головні його переваги — простота та зручність. Взяти в борг таким чином можна не виходячи з дому, а гроші надходять на рахунок клієнта протягом доби.

Хто видає споживчі кредити?

Даний вид позики передбачено на покупку товарів і послуг для особистого (сімейного) користування.

В Україні споживчі кредити пропонують банки, кредитні спілки та мікрофінансові організації. Кожна компанія має свої вимоги та умови. Щоб отримати банківський займ, необхідно надати документи, які підтверджують платоспроможність.

Також споживач повинен відповідати масі критеріїв: вік, сімейний стан, чистота кредитної історії і т.д.

Гроші видаються готівкою або на картку. У разі, коли позичальникові потрібні кошти на оплату певних послуг, банк зазвичай робить переказ на рахунок організації, яка їх надає. Споживчі кредити тут доступні під досить низький відсоток (15-17% річних) на строк від 1 до 5 років залежно від мети позики.

*особливості споживчих кредитів у мікрофінансових компаніях

Кредитні спілки працюють подібним чином і не менш вимогливі. З нюансів тут — обов'язкове внесення першого внеску і наявність поручителів. Комісії в спілках трохи вище ніж в банках — до 25-32% річних, а суми видачі часто не перевищують 20 тис.грн.

На споживчий кредит кращі ставки в поєднанні з мінімальними вимогами пропонують мікрофінансові організації.
Тут не потрібні довідки про доходи, застава та наявність поручителів. МФО не цікаво, як і на що витратяться гроші, взяті клієнтом.

Головне — щоб він повернув їх у встановлений термін.

Практично всі МФО надають новим позичальникам кредити під нульовий відсоток, а чинним — з комісією від 1 до 2% в день. Термін договору зазвичай становить 14-30 днів, а сума від 5 до 15 тис. грн. Деякі мікрофінансові організації видають до 100 тис. грн. і більше, за умови, що покупець зможе підтвердити свою платоспроможність.

Оформити споживчий кредит з низьким відсотком на найвигідніших умовах можна в компанії Miloan. Компанія входить в п'ятірку кращих МФО країни і користується величезною популярністю серед українців.

Споживчий кредит на карту від Miloan

Цей онлайн-сервіс дозволяє в пару кліків отримати гроші на покупку в магазині, оплату ремонту, лікування, навчання і т.д.

Щоб взяти позику, користувачеві досить виконати кілька дій:

 • зареєструватися на офіційному сайті;
 • заповнити коротку анкету;
 • верифікувати банківську карту;
 • відповісти на дзвінок оператора.

Процедура дуже проста і займає не більше 15 хвилин. При повторних зверненнях користувачеві не потрібно проходити її знову. Система видає рішення автоматично, а заявлена сума надходить на рахунок моментально. Компанія надає послуги незалежно від рівня доходу, кредитної історії і соціального статусу людини. Відсоток відмов тут мінімальний.

*особливості споживчих кредитів у банках

У Miloan на споживчий кредит максимальна сума передбачена до 15 тис. грн. Новим клієнтам доступно до 12 тис.грн. під 0%. Щоденна процентна ставка становить 1,5%, а період договору — 30 днів. Якщо споживач з будь-якої причини не встигає його вчасно закрити, цей термін можна продовжити на 3, 7 або 15 днів.

Завдяки програмі лояльності клієнти МФО отримують знижки до 50%, регулярно беруть участь в цікавих акціях та розіграшах цінних призів.

Оформити споживчий кредит на карту можна цілодобово в будь-якому місці, де є Інтернет. З Miloan позичати завжди вигідно, приємно та зручно!