Пролонгація Miloan

Зараз можливість пролонгації доступна тільки для продукту PDL кредит та PDL мікрокредит. Інформацію про можливі наслідки дивіться тут.

Переваги пролонгації

Miloan пропонує оформити пролонгацію на 3, 7 або 15 днів, якщо Ви не встигаєте своєчасно сплатити онлайн кредит. Пролонгація кредиту дозволяє довше користуватися грошима та не платити відсотки за прострочку.

УВАГА! Тепер при пролонгації Ви можете погасити також частину тіла кредиту. Сума за продовження кредиту включає в себе: частину відсотків, нарахованих за період користування позикою, частину тіла кредиту та фіксовану комісію за надання послуги.

Тіло кредиту знижується з розрахунку: -4% від суми при пролонгації на 3 дні, -7% від суми при пролонгації на 7 днів і -10% тіла кредиту при оформленні пролонгації на 15 днів.

Ви продовжуєте довше користуватися кредитом

Пролонгація дешевше ніж платежі за прострочку

Легке та зручне оформлення усього за декілька хвилин

Оформити пролонгацію

Як сплатити пролонгацію Miloan?

Сплатити пролонгацію ви можете наступними способами:

З особистого кабінету та без входу

Детальніше

Через термінали Приват та Приват24

Детальніше

Через термінали EasyPay

Детальніше

Якщо у Вас залишилися будь-які питання, звертайтеся до служби підтримки Miloan за електронною поштою info@miloan.ua, за телефоном 044 337 36 67 або через форму зворотного зв'язку у розділі Контакти.

У чому плюси нової системи пролонгації Miloan?

Miloan пропонує оформити пролонгацію на 3, 7 або 15 днів, з оплатою як частини відсотків, так і частини боргу (-4%, -7%, -10% в залежності від кількості днів пролонгації). Такий спосіб продовження позики допомагає 80% наших користувачів, які пролонгують позики, поступово зменшувати суму відсотків, що нараховуються, та погашати борг одночасно з оформленням продовження терміну користування кредитом.

В умовах, коли при кожному оформленні пролонгації автоматично списується частина боргу (тіла кредиту), згодом через меншу суму позики також пропорційно зменшується сума відсотків. Ви не йдете у прострочення та одночасно значно знижуєте своє боргове навантаження.

Як переглянути історію пролонгації?

В особистому кабінеті зайдіть в розділ "Мої кредити".

Натисніть "Історія пролонгацій". В цьому меню можна сформувати довідку про операцію, натиснувши на "Додаткова угода про операцію".

Автор: Компанія “Miloan”
13.02.2017
views
164878  переглядів
shares
27