Сплата кредиту через фінансовий сервіс NovaPay у відділеннях “Нова Пошта”

Оберіть найближче відділення “Нова Пошта”

Ви можете погасити онлайн кредит Мілоан у будь\якому відділенні “Нова пошта” вашого міста. Знайти найближче відділення можна тут.

Знайдіть Мілоан у системі

Для того, щоб ви могли погасити кредит Мілоан на “Нова Пошта”, співробітник повинен знайти назву компанії у системі. Повна назва: “MILOAN (Погашення кредитів)”. Вам достатньо сказати лише назву компанії.

ВАЖЛИВО! Якщо Мілоан у системі не знаходить з першого разу, потрібно спробувати ввести назву спочатку українською, а надалі англійською або російською мовами (Мілоан, Miloan, Милоан).

Назвіть номер договору

Після того як ви знайшли компанію Мілоан у системі, назвіть співробітнику номер свого договору. Вам не потрібен паспорт чи будь-які інші документи, не потрібен роздрукований договір — лише його номер. Після того як ви введете його у систему, підтягнуться ваші особисті дані.

Подтвердіть дані

Назвіть співробітнику своє прізвище, ім’я та по-батькові, номер телефону, а також суму, яку ви хочете сплатити. Зазвичай, сума заборгованості виводиться на екрані погашення, але краще, якщо ви заздалегідь подивитесь у особистому кабінеті, скільки вам треба сплатити на поточний момент.

Ви можете вносити будь-яку суму — погасити позику частково, або повністю.

Сплатіть кредит

На даний момент сплатити кредит через фінансовий сервіс NovaPay у відділенні “Нова Пошта” можливо лише готівкою. Співробітник у відповідь надасть вам чек, що підтверджує сплату.

Протягом 5-10 хвилин вам також надійде смс від Мілоан з новим статусом вашого кредиту.

Автор: Компанія “Miloan”
16.03.2020
views
14200  переглядів
shares
3