Завантажуйте наш застосунок та слідкуйте за знижками!

Скануйте QR код для завантаження

Завантажуйте наш застосунок та слідкуйте за знижками!

Завантажити

Онлайн-кредит на картку без відмови в Україні

Погана кредитна історія, низький дохід, відсутність офіційного працевлаштування — всі ці фактори можуть послужити причинами для відхилення заявки. Але що робити, якщо сума потрібна терміново і людині немає до кого звернутися, щоб попросити гроші в борг. Вихід є! Мікрофінансові компанії готові йти назустріч клієнтам навіть в найскладніших життєвих ситуаціях. Подавши заявку в одну з таких організацій ви зможете отримати онлайн-кредит на картку без відмови в будь-який час доби, витративши всього 15 хвилин. Це дуже зручно, швидко і водночас безпечно.

Кредит на картку без відмови — підкажемо де взяти

Мікрофінансові організації займаються видачею онлайн-позик в реальному часі, причому досить оперативно. Мікрокредитування онлайн має масу переваг перед іншими видами позик:

  • лояльне ставлення до позичальника, що робить даний вид кредитів найбільш доступним (отримати позику може практично кожен бажаючий);
  • кредити видаються невеликими сумами — їх швидше і простіше повернути;
  • висока швидкість видачі позики (заявка на кредит розглядається не довше 20 хвилин);
  • термін кредитування до 360 днів.

З повною інформацією про загальні умови кредитування, включаючи попередження про можливі наслідки, можна ознайомитись тут, з персональними – в договорі.

Кредит без відмови після підписання електронного договору відразу переводиться на особистий рахунок позичальника. Процедура оформлення першої позики займає близько 15-20 хвилин. Гроші видаються без зайвого клопоту, поручителів і переплат. Кожен при необхідності може моментально поліпшити своє матеріальне становище, заповнивши анкету на сайті Miloan.ua і отримавши схвалення на видачу кредиту.

Сьогодні компанія Мілоан вважається топовою організацією на ринку МФО. Кредитні послуги надаються відповідно до норм і принципів законодавства України. Мілоан — не просто кредит, це швидкі гроші, які завжди під рукою і в вільному доступі для кожного повнолітнього українця. Отримати онлайн-позику без відмови може навіть безробітний, а також студент, пенсіонер і навіть позичальник з поганою кредитною історією.

У Мілоан є всі необхідні документи для надання кредитних послуг громадянам України. Копії свідоцтва про реєстрацію та ліцензії, кредитний договір, політика конфіденційності — всі ці документи представлені у відкритому доступі на сайті компанії.

Нагадаємо, що з 2020 року роботу МФО України регулює Національний банк. А з 1 січня 2021 року набрав чинності закон, який посилює захист позичальників, зокрема від нерегульованого нарахування пені та штрафів і неправомірного підвищення відсоткових ставок.

Як взяти кредит на картку без відмови?

Для нових клієнтів Мілоан процедура оформлення позики займає близько 25-20 хвилин. Для подачі заявки знадобиться паспорт, ІПН, номер телефону, адреса електронної пошти та картка банку.

  1. Виберіть суму і термін кредиту на калькуляторі.
  2. Введіть номер телефону.
  3. Підтвердіть особистість за допомогою BankID.
  4. Верифікуйте картку, щоб підтвердити, що ви оформляєте кредит на свій рахунок.
  5. Надішліть заявку на обробку і протягом 10 хвилин отримаєте рішення.
  6. Підпишіть електронний договір. Відразу після цього гроші надійдуть на рахунок.

Щоб збільшити шанси на схвалення заявки, потрібно чесно і повністю заповнювати анкету. Ідентифікація через BankID підвищує ймовірність позитивної відповіді.

Як отримати кредит без відмови з поганою кредитною історією

Ставлення банківських структур і мікрофінансових онлайн-організацій до кредитної історії позичальника відрізняється. Парочка непогашених вчасно кредитів закриває двері для оформлення кредитного договору в банку, але не впливає на видачу кредиту компанією Мілоан. Наш сервіс з розумінням ставиться до кожної окремої історії, надаючи допомогу практично всім.

У нас кожна людина старше 18 років може отримати кредит на картку і без відмови, щоб миттєво розв'язати фінансові проблеми. Ми не ставимо хрест на людині із зіпсованою репутацією через непогашені вчасно кредити. У житті бувають різні ситуації, тому ми йдемо назустріч і з розумінням ставимося до позичальників.

Отримання мікропозик без відмови з поганою кредитною історією може стати для людини початком нового життєвого етапу. Пара погашених вчасно кредитів невеликого розміру — це вже позитивна історія кредитування, яка в майбутньому може стати в пригоді.

Автор: Компанія “Miloan”
24.07.2018
views
47011  переглядів
shares
4