Автор: Компанія “Miloan”
24.07.2018
views
45062  переглядів
shares
4

Онлайн-кредит на картку без відмови в Україні

Погана кредитна історія, низький дохід, відсутність офіційного працевлаштування — всі ці фактори можуть послужити причинами для відхилення заявки. Але що робити, якщо сума потрібна терміново і людині немає до кого звернутися, щоб попросити гроші в борг. Вихід є! Мікрофінансові компанії готові йти назустріч клієнтам навіть в найскладніших життєвих ситуаціях. Подавши заявку в одну з таких організацій ви зможете отримати онлайн-кредит на картку без відмови в будь-який час доби, витративши всього 15 хвилин. Це дуже зручно, швидко і в той же час безпечно.

Кредит на картку без відмови — підкажемо де взяти

Мікрофінансові організації займаються видачею онлайн-позик в реальному часі, причому досить оперативно. Мікрокредитування онлайн має масу переваг перед іншими видами позик:

 • лояльне ставлення до позичальника, що робить даний вид кредитів найбільш доступним (отримати позику може практично кожен бажаючий);
 • кредити видаються невеликими сумами — їх швидше і простіше повернути;
 • висока швидкість видачі позики (заявка на кредит розглядається не довше 20 хвилин);
 • час виплати позики варіюється від 1 до 30 днів.

Кредит без відмови після підписання електронного договору відразу переводиться на особистий рахунок позичальника. Процедура оформлення першої позики займає близько 15-20 хвилин. Гроші видаються без зайвого клопоту і документів, без довідок про доходи, поручителів і переплат. Кожен при необхідності може моментально поліпшити своє матеріальне становище, заповнивши анкету на сайті Miloan.ua і отримавши схвалення на видачу кредиту.

Сьогодні компанія Мілоан вважається топовою організацією на ринку МФО. Кредитні послуги надаються відповідно до норм і принципів законодавства України. Мілоан — не просто кредит, це швидкі гроші, які завжди під рукою і в вільному доступі для кожного повнолітнього українця. Отримати онлайн-позику без відмови може навіть безробітний, а також студент, пенсіонер і навіть позичальник з поганою кредитною історією.

У Мілоан є всі необхідні документи для надання кредитних послуг громадянам України. Копії свідоцтва про реєстрацію та ліцензії, кредитний договір, політика конфіденційності — всі ці документи представлені у відкритому доступі на сайті компанії.

Нагадаємо, що з 2020 року роботу МФО України регулює Національний банк. А з 1 січня 2021 року набрав чинності закон, який посилює захист позичальників, зокрема від нерегульованого нарахування пені та штрафів і неправомірного підвищення відсоткових ставок.

Як взяти кредит на картку без відмови?

Для нових клієнтів Мілоан процедура оформлення позики займає близько 25-20 хвилин. Для подачі заявки знадобиться паспорт, ІПН, номер телефону, адреса електронної пошти та картка банку.

 1. Виберіть суму і термін кредиту на калькуляторі.
 2. Заповніть заявку: введіть ПІБ, контактні дані, ІПН.
 3. Підтвердіть особистість за допомогою фотоідентифікації або BankID.
 4. Заповніть невелику анкету: потрібно відповісти на питання про працевлаштування, доходи, сімейний стан тощо.
 5. Верифікуйте картку, щоб підтвердити, що ви оформляєте кредит на свій рахунок.
 6. Надішліть заявку на обробку і протягом 10 хвилин отримаєте рішення.
 7. Підпишіть електронний договір. Відразу після цього гроші надійдуть на рахунок.

Щоб збільшити шанси на схвалення заявки, потрібно чесно і повністю заповнювати анкету. Ідентифікація через BankID підвищує ймовірність позитивної відповіді.

Як отримати кредит без відмови з поганою кредитною історією

Ставлення банківських структур і мікрофінансових онлайн-організацій до кредитної історії позичальника відрізняється. Парочка непогашених вчасно кредитів закриває двері для оформлення кредитного договору в банку, але не впливає на видачу кредиту компанією Мілоан. Наш сервіс з розумінням ставиться до кожної окремої історії, надаючи допомогу практично всім.

У нас кожна людина старше 18 років може отримати перший кредит під 0,01 відсотків на картку і без відмови, щоб миттєво вирішити фінансові проблеми. Ми не ставимо хрест на людині із зіпсованою репутацією через непогашені вчасно кредити. У житті бувають різні ситуації, тому ми йдемо назустріч і з розумінням ставимося до позичальників.

Отримання мікропозик без відмови з поганою кредитною історією може стати для людини початком нового життєвого етапу. Пара погашених вчасно кредитів невеликого розміру — це вже позитивна історія кредитування, яка в майбутньому може стати в нагоді.

Приклад розрахунку онлайн-кредиту без відмов

У компанії Мілоан можна оформити кредит на суму від 500 до 23 000 гривень. Термін погашення — від 1 до 90 днів. При необхідності онлайн-позику можна продовжити на 3, 7 або 15 днів. Ці умови однакові для нових і постійних позичальників. Відрізняється лише відсоткова ставка. Новим клієнтам Мілоан видає кредити під 0,01% в день. При наступних зверненнях ставка може перебувати в межах 1,2-2%.

Приклад розрахунку кредиту без відмови для нових клієнтів:

Сума 1000 грн
Строк, днів 10 днів
% ставка на день 0,01%
Сума % на день, грн 0,1 грн
Загальна сума % за весь строк, грн 1 грн
Сума до сплати 1001 грн

Приклад розрахунку онлайн-позики без відмови для постійних клієнтів:

Сума 1000 грн
Строк, днів 10 днів
Комісія за видачу, % 11%
Комісія за видачу, грн 110 грн
% ставка на день 1,25%
Сума % на день, грн 12,5 грн
Загальна сума % за весь строк, грн 125 грн
Сума до сплати 1235 грн

Погасити кредит Мілоан можна карткою або готівкою. Найшвидшим способом оплати вважається погашення через особистий кабінет.