Блог

ТОП-5 сервісів по заробітку на опитуваннях в Україні

Перед тим як виставити на продаж товар або послугу, бренди створюють “портрети” покупців і розмірковують, чим їх можна зацікавити. Для цього частина компаній замовляє опитування на онлайн-сервісах. За кожну анкету учасник отримує гроші. Заробіток на опитуваннях в Україні можна отримати, зареєструвавшись на спеціальних ресурсах. Ваш дохід буде залежати від частоти виконання завдань і їх вартості.
Чит. далі >>>

Як можна заробити в Інстаграмі у 2022 році?

Число користувачів Instagram станом на 2022 рік перевищує один мільярд. 63% юзерів відвідують соцмережу мінімум 1 раз на день, проводячи там не менше 28 хвилин. До того ж, Інстаграм давно перестав бути просто розважальною платформою для постингу красивих фото. Заробити гроші в Інстаграмі прагнуть власники бізнесу, фрілансери, блогери. І це їм чудово вдається:
Чит. далі >>>

Сайти для заробітку в інтернеті. Де 100% заплатять?

Потрібен додатковий дохід? Шукаєте перевірені сайти для заробітку в Україні у 2022 році? У мережі існує маса способів заробити онлайн. На високий дохід звичайно розраховувати не варто, але витрати на оплату комуналки, мобільний зв'язок та різні повсякденні дрібниці ви точно зможете покрити. Ми зібрали для вас найкращі сайти для заробітку в інтернеті, які мають високий ступінь надійності і більше 90% позитивних відгуків від користувачів.
Чит. далі >>>

Як заробити підлітку в Україні в 2022 році?

Сучасні українці починають замислюватися про питання заробітку ще будучи дітьми. Крім кишенькових грошей, які дають батьки на шкільні обіди і оплату проїзду, їм можуть знадобитися додаткові кошти для здійснення мрій і самореалізації. Як заробити гроші підлітку у 2022 році? Чи реально в шкільному віці поєднувати навчання, роботу і спілкування з друзями? Які існують офіційні способи для працевлаштування та заробітку грошей в 12,13,14 років в Україні? Ми зібрали для вас найкращі ідеї для отримання доходу, які можна реалізувати в вашому районі. Також ви дізнаєтеся, як можна підлітку заробити гроші в інтернеті, витрачаючи всього кілька годин на день.
Чит. далі >>>

Як заробляти в Тік-Ток — ТОП-10 методів монетизації Tik-Tok

Кількість щотижневих користувачів Tik-Tok — понад 40 млн. Цей додаток — один з найпопулярніших у світі: його завантажили вже 2 млрд разів. Тому відповідь на питання, чи можна монетизувати Тік Ток, очевидна: звичайно! Не гірше, ніж інші соціальні мережі. Сьогодні ми розповімо, як заробляти в Тік Ток: підготували для вас докладну інструкцію.
Чит. далі >>>

Скільки платять за здачу крові в Україна 2022?

В Україні стати донором крові може кожна здорова людина, що не має протипоказань для даного процесу. З кожним днем ​​людей, які бажають здати життєво важливу рідину стає все більше. Вони приносять величезну користь для системи охорони здоров'я країни, оскільки донорська кров сьогодні потрібна практично у всіх сферах медицини.
Чит. далі >>>

Як правильно зустрічати 2022 рік, щоб збільшити свій дохід?

Новий рік вже не за горами! Зовсім скоро ми зберемося за столом зі своїми рідними та друзями, щоб відзначити улюблене і довгоочікуване свято року. Згідно зі східним календарем, 2022 рік пройде під знаком тигра — і не звичайного, а блакитного водяного тигра. Як заслужити прихильність цієї тварини? Що і як потрібно зробити, щоб залучити в дім кошти і збільшити свій дохід наступного року. Ми поспілкувалися з астрологами та про все дізналися!
Чит. далі >>>

Чому під час кризи зростає популярність кредитних компаній?

Під час карантину українці стали частіше брати кредити. Про це свідчать дані Національного банку України. У першій половині 2021 року українські фінансові організації видали понад 7 млн. кредитів. За оцінкою USAID, лише у 2020 році українці оформили швидких позик на 48 млрд грн. За останні 4 роки ринок мікрокредитування виріс у 4,5 рази.
Чит. далі >>>

Топ-5 найбільш прибуткових компаній світу за 2021 рік

Американське видання Fortune опублікувало щорічний список найприбутковіших компаній світу Fortune Global 500. Аналіз здійснювався на основі фінансових показників за 2020 рік. Рейтинг прибутковості компаній складається американським виданням регулярно з 1955 року.
Чит. далі >>>

Захист даних у мережі: новий розділ спецпроекту Мілоан

"Все, що ви повинні знати про кредити" — це спецпроект "Мілоан" про фінансову грамотність. Він створений для громадян, які хочуть знати більше про свої права та обов'язки під час користування фінансовими послугами. Нещодавно ми доповнили свій проект ще одним розділом, який називається “Наша турбота про ваші дані в мережі”. Що нового можна дізнатися? Чим нові статті можуть бути корисними для вас? Давайте заглянемо на iknowcredit.com.ua та разом у всьому розберемося.
Чит. далі >>>