Блог

Правила безпечного пошуку житла під час війни

По-перше, безпечне житло – це там, де немає бойових дій. Тож, якщо у вас є нагода, якщо у вас в регіоні йдуть активні бойові дії – краще все ж виїхати, бути в безпеці та дати нашим військовим спокійно робити свою роботу.

Чит. далі >>>

Мілоан – допомога з любов'ю до кожного українця!

Друзі, доброго дня! 12 квітня ми вирішили трішки відновити нашу роботу, але не на мікрофінансовому, а на інформаційному фронті. Дуже сподіваємося, що ви читаєте цей матеріал з безпечного місця, здорові та з можливістю радіти хоча б якимось світлим речам у такий жахливий час.

Чит. далі >>>

Що таке біткоїн простими словами?

Що таке біткоїн? Напевно ви чули, що це криптовалюта, що її курс часто буває нестабільним, що в багатьох країнах світу цифровими грошима можна розплачуватися за товари та послуги. Щоб трохи систематизувати ваші знання, ми спробуємо пояснити простими словами, що таке біткоїн, хто його придумав, де можна взяти монету і як використати з користю.

Чит. далі >>>

Обмінники криптовалют в Україні — огляд від Miloan

Купити криптовалюту можна через онлайн-обмінники. Це самий простий і швидкий спосіб, який дозволяє придбати найпопулярніші цифрові активи: біткоіни, Ефіріум, XRP та інші. Здійснити оплату можна різними способами: за допомогою банківських карток або платіжних систем. Розмір комісії в середньому складає 1-2%. Сума залежить від умов сервісу, а також від того, яку валюту і спосіб оплати вибрав користувач.

Чит. далі >>>

Які зміни чекають на Україну в 2022 році

Новий рік починається з нових надій громадян та нововведень, які нам приготували органи влади. Зміни, які вже набули чинності з 1 січня 2022 року та ті рішення, які незабаром набудуть чинності так чи інакше торкнуться кожного українця.

Чит. далі >>>

Чарджбек — що це і як працює?

Кількість випадків інтернет-шахрайства збільшується з кожним роком. Уберегти себе від неправомірних дій зловмисників не так просто, адже вони навчилися вміло маскуватися під продавців онлайн-магазинів, операторів мобільних послуг, банківських консультантів. Щоб захистити користувачів платіжних карт, міжнародні фахівці розробили послугу чарджбек — це можливість повернути гроші на рахунок в разі неправомірних дій інтернет-шахраїв.

Чит. далі >>>