Автор: Компанія “Miloan”
31.08.2017
views
8053  переглядів
shares
0

Кредит до зарплати: чи вигідно оформляти швидкі позики в Україні?

Кредити до зарплати — прекрасний шанс отримати швидкі гроші, особливо, якщо не дуже зручно просити про таку послугу друзів або родичів. Взяти швидкий кредит на невелику суму в банку проблематично. У банках, як правило, беруть великі споживчі позики, для яких потрібна довідка про доходи. Найбільш поширений спосіб швидко зайняти гроші до зарплатні — онлайн кредити або позики готівкою у мікрофінансових організаціях.

Позика до зарплати: онлайн або готівкою?

Онлайн-кредитування в Україні — перспективний напрямок, так як такі позики є одними з найбільш зручних і швидких. Мікрокредит на карту можна отримати прямо у себе вдома і все, що вам знадобиться — це паспорт, ІПН та банківська карта.

Переваги кредитів на карту такі:

  • швидкість. Кредит онлайн оформлюється за 15-20 хвилин;
  • простота. Подавайте заявку на сайті та отримуйте гроші на вашу карту;
  • зручність. Оформити мікрокредит можна в будь-якому місці. Головне — доступ до інтернету.

Кредити готівкою — також зручна послуга. У мікрофінансовій компанії, якщо у неї є відділення і можливість видачі готівки, ви можете прийти, подати заявку, поговорити з консультантом та одразу ж отримати гроші у борг до зарплати.

Позика готівкою зручна для людей, які люблять у всьому переконуватися самостійно. Ви підписуєте кредитний договір у звичному вигляді, як при оформленні кредиту в банку. Єдина незручність — потрібно шукати найближче відділення і виходити з дому, чого немає при онлайн позиках.

Чи вигідно брати гроші до зарплати онлайн в Україні?

Більшість українців вже давно перестали боятися думки, що, в разі виникнення непередбаченої ситуації, завжди можна зайняти до зарплати грошей в мікрокредітній компанії. Це перестало бути чимось страшним і здаватися обманом.

Кредити онлайн до зарплати стали користуватися популярністю. Оформити кредит онлайн цілодобово можна на Miloan.

Ми завжди надаємо нашим клієнтам тільки правдиву інформацію щодо процесу оформлення та відсотків за кредит. На кредитному калькуляторі можна відразу ж побачити прорахунок суми разом з відсотrами, які будуть нараховані на момент закінчення кредитного договору.

З документів знадобиться тільки паспорт та ІПН. Потрібно відповісти на кілька запитань оператора, прикріпити картку і гроші вже через 15 хвилин виявляться на ній!

Система пролонгації дозволяє продовжити позику на 3, 7 або 15 днів. Оплата спрощена — через сайт, термінали або сервіс Приват 24.

Кредит в Miloan — відмінний шанс отримати швидкі гроші і не хвилюватися про переплату відсотків!