Ідентифікація на сайті за допомогою BankID

Переваги та безпека

Тепер наші клієнти можуть проходити ідентифікацію на сайті за допомогою сервісу BankID НБУ. Дана система потрібна для того, щоб усі українці мали доступ до фінансових, державних і комерційних послуг, які вимагають ідентифікації.

У чому переваги реєстрації через BankID?

  • Це безпечно. Ви вводите дані на сайті свого банку, в якому маєте рахунок. Ви вводите ці дані не у нас при реєстрації, а в пару кліків на сайті банку, якому довіряєте і в якому маєте рахунок.
  • Ви отримуєте схвалення з більшою ймовірністю, бо підтвердження через банк — гарантія довіри до Вас, як до позичальника. Дана авторизація передбачає наявність більшої кількості інформації про Вас і значно збільшує шанси на схвалення кредиту.
  • Ідентифікація для клієнтів є безкоштовною.

Як пройти ідентифікацію через BankID на Miloan

Виберіть банк, клієнтом якого Ви є, якщо Вашого банку у списку немає - натисніть "Завантажити ще", щоб відкрити повний список банків. Натисніть кнопку "Так" для проходження ідентифікації цим способом.

Надайте банку дозвіл на визначення Вашої геолокації.

Введіть свої дані (логін і пароль) для авторизації у банкінгу. Всі операції Ви проводите на САЙТІ БАНКУ, наша компанія не отримує жодних Ваших персональних даних.

Для завершення ідентифікації натисніть - "Підтвердити".

Система BankID доступна 24/7 та дозволяє конфіденційно передавати свої дані, прискорювати процес отримання позики і в майбутньому ще швидше отримувати рішення за кредитом.

Автор: Компанія “Miloan”
26.10.2020
views
133100  переглядів
shares
177