Logo
Автор: компанія “Мілоан” 27.04.2021
views 3988
shares 0

Як купити криптовалюту в Україні?

Як купити криптовалюту в Україні?

Як купити криптовалюту в Україні?

У багатьох країнах цифрові гроші вважаються повноцінним платіжним засобом і вигідним фінансовим вкладенням. Про купівлю криптовалюти українські інвестори також знають не з чуток. За минулий рік біткоіни злетів більш ніж на 300%. Мало того, фінансові експерти прогнозують, що до кінця 2021 року курс може побити всі історичні рекорди і піднятися до позначки в 100 000 доларів. Українці, які встигли раніше вкласти свої заощадження в біткоіни, пристойно заробили на скачках курсу.

Сьогодні ми вам розповімо, за допомогою яких способів можна купити криптовалюту онлайн безпечно і з мінімальною комісією. Крім цього ви дізнаєтеся, на що можна витратити цифрові гроші і наскільки законним є їх використання в Україні.

Топ обмінників криптовалюти

Купити криптовалюту можна досить швидко і легко через онлайн-обмінники. Серед сервісів є такі, що навіть не вимагають реєстрації. При покупці стягується комісія, але її розмір порівняно невеликий. Обмінники працюють оперативно — всього пару кліків і криптовалюта ваша.

Як купити криптовалюту?

Купити криптовалюту в Україні реально. Існує кілька способів, за допомогою яких це можна зробити, використовуючи картку чи готівку:

1. Онлайн-обмінники

У попередньому розділі ви вже ознайомилися з топовими обмінниками, через які можна купити цифрові гроші. Тепер поговоримо про те, як це можна зробити:

  • виберіть сервіс, за допомогою якого хочете обміняти гривні на криптовалюту;
  • виберіть платіжну систему;
  • вкажіть суму, номер гаманця і e-mail;
  • підтвердіть згоду з правилами користування сервісом;
  • виконайте запит і зачекайте кілька хвилин;
  • отримаєте повідомлення про зарахування криптовалюта на рахунок.

За допомогою обмінників можна купити криптовалюту з картки будь-якого банку. Більшість сервісів мають простий інтерфейс і функціонал. Здійснити покупку bitcoin, ethereum, litecoin або іншої цифрової валюти з їх допомогою зможе кожен користувач мережі.

2. Криптобіржі

Послугами криптобірж зручно користуватися тоді, коли мова йде про професійний трейдинг. Щоб купити криптовалюту за гривні, потрібно пройти реєстрацію і поповнити рахунок. До переваг криптобірж відносять широку функціональність, професійний підхід і надійність. До мінусів — великі комісії і високі ризики. Найбільш популярні криптобіржі в Україні — Binance, EXMO, Kuna.

3. Термінали

Термінали, за допомогою яких можна купити криптовалюту, називаються кріптомати. Це спеціальні програми, які завантажуються на смартфон. Принцип роботи наступний: користувач заводить в додаток гривні, після чого вони автоматично переводяться на його гаманець у вигляді біткоінів чи інших криптомонет.

4. Оффлайн-обмінники

Одним з таких є компанія VIP BTC. Потрібно відвідати її офіс в Києві і заповнити необхідні папери. Після перевірки рахунку ви зможете отримати bitcoin. Процедура може зайняти кілька днів.

5. Купівля через посередників

Купити криптовалюту за гривні або долари можна з рук в руки. Оголошення про продаж зустрічаються на дошках оголошень, в соціальних мережах, на тематичних ресурсах. Однак вибираючи такий спосіб потрібно бути гранично обережним адже продавець може виявитися шахраєм.

Законність цифрових валют в Україні

В Україні в середньому кожен день виконується операцій з віртуальними активами на 150-200 млн доларів. Капіталізація оцінюється більш ніж в 2 млрд доларів. У глобальному рейтингу прийняття криптовалюти, складеному американським стартапом Chainalysis, Україна посіла перше місце в світі за обсягом операцій з цифровими активами і активністю користувачів. При цьому оборот криптовалюти в країні поки що не регулюється на законодавчому рівні.

Щоб фізичні та юридичні особи могли законно купити криптовалюту за гривні в Україні, в 2018 році влада почала шукати можливості для легалізації цифрових грошей. В кінці 2020 року нарешті в першому читанні був проголосований проект закону «Про віртуальні активи», який має узаконити оборот крипти і врегулювати операції з нею. На етапі підготовки знаходиться другий законопроект, в якому йтиметься про податкове регулювання сфери криптовалюти в Україні. Передбачається, що юрособи, ФОПи і фізособи будуть платити податок на прибуток, отриманого в результаті криптовалютної діяльності.

Обидва закони однаково важливі для України. Їх прийняття додасть нової значущості фінансовій системі і спростить процедуру здійснення транзакцій з цифровими активами, в тому числі і транскордонних. В Україні можна буде купити криптовалюту онлайн через відомі і перевірені біржі: американську Coinbase, японську Bitflyer, бразильську Mercado bitcoin і південнокорейську Korbit. Зараз вони відмовляються надавати свої послуги українцям, оскільки ті не вважаються податковими агентами.

Є надія, що до кінця 2021 року ринок цифрових грошей в нашій країні буде повністю врегульованим.

Що потрібно, щоб купити криптовалюту?

Для покупки криптовалюти вам знадобиться:
електронний гаманець для зберігання віртуальних грошей;
мобільний телефон і електронна пошта;
спеціальний додаток на смартфоні, якщо обмін здійснюється через криптомат;
банківська картка, з якої будуть списані гроші за покупку;
паспорт, ІПН для ідентифікації особи і створення аккаунта на сайті онлайн-біржі або для роботи з оффлайн-обмінниками.
Здійснити покупку крипти може кожен українець у віці від 18 років.

Чи безпечно купити криптовалюту?

Головне при покупці біткоіну чи будь-якої іншої криптовалюти знайти місце для безпечного зберігання активів. Це можуть бути кастодіальні сервіси, такі як біржі. Важливо вибрати перевірену і надійну платформу, адже формально в неї буде право на управління вашими монетами. До некастодіальних сервісів відносяться приватні гаманці, доступ до яких мають лише їх власники. Використовуючи даний спосіб зберігання криптовалюти, ви зможете уникнути заморозки активів, впливу політичних і економічних ризиків.

Щоб безпечно купити криптовалюту, досвідчені інвестори радять використовувати онлайн-обмінники. Насторожено варто відноситься до осіб, які пропонують купити криптовалюту за готівку з рук в руки.
Що можна купити за криптовалюту?
На сьогоднішній день в Україні за біткоіни можна придбати багато товарів: від одягу і техніки до квартир і автомобілів. Криптовалюту приймають багато компаній, а також заклади громадського харчування і онлайн-магазини. Про можливість розрахуватися цифровими грошима потрібно запитувати завчасно перед замовленням необхідної послуги або покупки товару.

Щоб купити криптовалюту з метою отримання прибутку, важливо об'єктивно оцінити перспективність кожної монети. За минулий рік тільки біткоіни оновив свій історичний мінімум. Ефіріум також подорожчав, але для поновлення рекорду йому не вистачило 8%. При цьому деякі маркери, які впевнено зростали в 2020 році, на початку 2021-го подешевшали майже в 10 разів.

Чи була корисною ця стаття для вас?
ТАК
НІ
Поділитися:
facebook share 0
twitter share 0
telegram share 0

Публікації по темі