Чому кредити на картку видаються без довідки про доходи?

Чому кредити на картку видаються без довідки про доходи?
Loader

Під час оформлення кредитів через банківські організації клієнту доводиться надавати велику кількість документів, включаючи довідку про доходи. Це необхідно для того, щоб банк зміг переконатися в платоспроможності позичальника. Але сьогодні далеко не кожен здатний надати ці документи через відсутність постійного місця роботи, неофіційне оформлення чи просто за браком часу.

Де отримати кредит без довідки про доходи?

В умовах обмеженого часу та можливостей кращим виходом із ситуації стануть МФО. На відміну від банківських установ, мікрофінансові організації не вимагають збору додаткових документів і поручительства третіх осіб. До того ж вони відрізняються високою швидкістю прийняття рішень — всього лише 15-20 хвилин. Для оформлення позики в компанії досить надати паспорт та ідентифікаційний код. Таким чином, послугами МФО може скористатися практично кожен громадянин віком від 18 до 71 року.

Звернувшись по допомогу в МФО, позичальник може отримати кредит на будь-які цілі готівкою або на банківську картку. Другий спосіб є найзручнішим, адже за таких обставин позичальникові не обов'язково відвідувати відділення, він може скористатися послугою в онлайн-режимі.

Особливості отримання кредиту без довідки про доходи на картку

Перш ніж скористатися онлайн-кредитуванням, слід ознайомитися з деякими його особливостями, зокрема:

 • висока ймовірність схвалення запиту;
 • можливість оформлення з 18 років;
 • порівняно невеликий строк користування коштами (до 30 днів під час першого звернення);
 • невеликі суми — до 15000 гривень;
 • високий розмір кредитної ставки — до 2% на день (для нових клієнтів — 0%);
 • відсутність прихованих платежів;
 • можливість оформлення в режимі 24/7.

Крім цього, під час отримання кредиту без довідки про доходи на картку клієнту не доведеться оплачувати страховку або інші додаткові послуги, які часто нав'язуються в банках. Однак варто зазначити, що МФО видає гроші далеко не кожному клієнту. Щоб отримати позику, необхідно, щоб банківська картка відповідала наступним вимогам:

 • власником картки повинна бути людина, яка подала запит на отримання кредиту;
 • до завершення терміну дії картки має бути не менше трьох місяців.

У разі дотримання цих вимог ймовірність схвалення істотно збільшується. За інших обставин дії клієнта можуть розглядатися як шахрайські.

Як оформити кредит в МФО без довідки про доходи?

Для отримання позики на банківську картку необхідно виконати наступні дії:

 • відвідати сайт або відділення МФО;
 • вибрати суму і строк кредиту;
 • заповнити спеціальну анкету, вказавши номер телефону, адресу електронної пошти, паспортні дані, ідентифікаційний номер. За умови віддаленого оформлення потрібно додатково відправити відскановані копії документів);
 • вказати номер картки.

Варто зазначити, що кількість полів для заповнення в кожної мікрофінансової організації різна. Тому в деяких випадках може знадобитися надання інформації про наявність майна, сімейний стан і рівень заробітної плати.

Після завершення процедури необхідно дочекатися рішення, про яке клієнта сповістять телефоном протягом 15-20 хвилин. У разі схвалення заявки кошти будуть миттєво переведені на картку.

Основні рекомендації щодо отримання кредиту без довідки про доходи

Якщо ви вирішили оформити кредит в МФО і бажаєте уникнути проблем і незручних ситуацій, необхідно звернути увагу на кілька моментів, а саме:

 • максимальна сума і строк надання позики — від них буде залежати мета отримання кредиту, оскільки 500 гривень не дадуть вам здійснити серйозну купівлю;
 • договір — вивчення кредитної угоди є обов'язковою умовою. Це дозволить дізнатися, на яких саме умовах ви отримуєте позику;
  наявність додаткових послуг — пролонгація і реструктуризація дозволять знизити рівень боргового навантаження і без особливих
 • зусиль погасити кредит.

У випадку грамотного підходу до отримання позики в МФО ви зможете самостійно вирішити більшість матеріальних проблем. І за цих обставин вам не доведеться витрачати багато часу і зусиль на збір додаткових документів і очікування схвалення з боку банку.

Автор: Компанія “Miloan”
17.02.2020
views
2365  переглядів
shares
0