Чому важливо вносити в анкету своє фото з паспортом?

Чому важливо вносити в анкету своє фото з паспортом?

Рано чи пізно кожна людина в своєму житті стикається з гострою потребою в коштах. У таких випадках вона звертається по допомогу до друзів, знайомих, родичів або в фінансові організації. Останній варіант є найбільш зручним і вигідним, адже він запобігає потенційним сваркам і погіршенню стосунків з людьми. До того ж позику можна оформити в онлайн-режимі в будь-який час доби. Щоправда, деякі організації під час подачі заявки вимагають низку документів, а також прикріпити фотографії з паспортом в руці, що у багатьох користувачів викликає настороженість. Тож давайте розберемося, для чого потрібна така процедура і чи можна її обійти.

Для чого потрібно фото з паспортом під час оформлення кредиту?

В угодах більшості банківських установ існує пункт, в якому вказується, що позичальник зобов'язаний надати оригінали документів для ознайомлення. В разі їх відсутності банк відмовиться надати позику, незалежно від суми. Водночас важливо відзначити, що ксерокопії паспорта, ідентифікаційного коду та інших документів, що засвідчують особу, також не дозволять отримати гроші.
У зв'язку з цим під час оформлення угоди в режимі онлайн банки в обов'язковому порядку вимагають прикріпити фотографії клієнта з паспортом в руці. Ця процедура необхідна для:

 • підтвердження особи позичальника;
 • виключення можливості шахрайства;
 • підвищення лояльності.

З огляду на те, що в деяких випадках документи можуть опинитися в руках сторонніх осіб, компанії бажають перестрахуватися. Ця процедура допомагає їм захистити себе від зловмисників і запобігти можливості судових розглядів.

Де отримати кредит без фото з паспортом?

Незважаючи на обґрунтованість дій фінустанов, багато громадян з великою недовірою ставляться до такої процедури. Розуміючи це, деякі мікрофінансові організації йдуть назустріч клієнтам і пропонують оформити позику за спрощеною системою, без необхідності завантажувати фото з паспортом. Але є свої нюанси.

Відповідна послуга пов'язана з підвищеним ризиком для МФО. В результаті кредити, видані на таких умовах, відрізняються більш високою відсотковою ставкою і порівняно невеликим розміром. У разі регулярної співпраці рівень довіри до клієнта з боку компанії зростає. Тому через деякий час оформляти нові позики можна буде на більш вигідних умовах. Однак не варто забувати, що фотографія з документом, що підтверджує особу, завжди підвищує шанс на схвалення заявки.

Як отримати кредит без фотографії з паспортом?

Заповнюючи анкету для отримання позики в МФО без фото з паспортом, клієнту все ж буде потрібно вказати деякі дані, а саме:

 • серію і номер паспорта;
 • ПІБ;
 • місце прописки;
 • дату і місце народження;
 • де і ким виданий документ;
 • ідентифікаційний код.

Для мікрофінансових організацій не має значення, звідки буде взято ці дані — з оригіналу або з ксерокопії. Головне, щоб всі вони були достовірними. В іншому випадку компанія відмовить у наданні позики. Варто зазначити, що паспорт обов'язково повинен бути чинним. Використання старих документів, які втратили свою актуальність (наприклад, після зміни прізвища), заборонено законом.
Але навіть якщо надати всі вищевказані дані, шанс на отримання грошових коштів буде все ще невеликий. Виправити цю ситуацію можна, використовуючи наступні рекомендації:

 • максимально заповнюйте анкету, вписуйте дані навіть в ті рядки, які не є обов'язковими;
 • не приховуйте інформацію від МФО — повідомляйте про наявність заборгованості;
 • вказуйте всі допоміжні джерела доходу, включно з незначними;
 • створіть кілька профілів в соціальних мережах, які відповідають вашому реальному життю.

Особливу увагу слід приділити останнього пункту. Багато сучасних мікрокредитних компаній в процесі вивчення клієнта періодично аналізують його соціальні мережі, звертають увагу на наявність працевлаштування і звіряють паспортні дані. Тому активність на різних платформах також може позитивно позначитися на ухваленні рішення про видачу кредиту.

Автор: Компанія “Miloan”
16.03.2020
views
3459  переглядів
shares
0

Завантажуйте наш застосунок та слідкуйте за знижками!

Скануйте QR код для завантаження

Завантажуйте наш застосунок та слідкуйте за знижками!

Завантажити