Анкета, яка на 100% гарантує отримання позики
Схвалять кредит чи ні? Рішення багато в чому залежить від інформації, яку позичальник вказує в анкеті. Сьогодні поговоримо про те, як відповідати на питання, щоб підвищити шанси на позитивну відповідь.
Про що зазвичай запитують в анкеті?
Анкетування — це спосіб дізнатися, наскільки позичальник чесна людина, наскільки відповідально він буде ставитися до свого кредиту, і чи зможе виконати свої боргові зобов'язання. На підставі відповідей МФО і банки формують портрет клієнта. Якщо позика оформлюється онлайн, то анкета — це єдиний спосіб ближче познайомитися з позичальником і виключити ймовірність шахрайства.
Які питання можуть бути в анкеті? Обов'язково потрібно буде представитися, вказати дату народження і контактні дані: номер телефону, електронну пошту. Крім цього, кредитори завжди запитують про місце реєстрації та фактичне проживання позичальника.
Що стосується документів, то при оформленні кредиту потрібно вказувати серію і номер паспорта, а також ідентифікаційний код. При оформленні онлайн-кредиту на етапі заповнення анкети ще проводиться ідентифікація особи. Це можна легко і швидко зробити за допомогою BankID, дозволивши банку, в якому ви обслуговуєтеся, відправити кредитору свої дані.
Другий спосіб — фотоідентифікація. Потрібно сфотографуватися з паспортом в руках і окремо сфотографувати сторінку з реєстрацією. Знімки необхідно завантажити в особистий кабінет. Нагадаємо, що в Мілоан працює сервіс "лайфнесс фото", який дозволяє робити знімки в режимі реального часу і автоматично завантажує їх на сайт.
Крім цього в анкеті можуть бути питання про ваш сімейний стан, працевлаштування, доходи, соціальний статус, кредитну історію.
Як відповідати на питання, щоб отримати стовідсоткове схвалення?
Рішення по заявці залежить не тільки від відповідей в анкеті, а ще від кредитного рейтингу, скорингу та інших факторів. Тому, навіть якщо ви відповісте на всі питання, не варто сподіватися на 100% позитивну відповідь. Але! Шанси на схвалення за допомогою анкети підвищити можна. Ми підготували для вас кілька корисних порад.
- Не поспішайте! Навіть якщо позика потрібна дуже терміново. Перевірте, чи правильно ви відповіли на питання, чи немає помилок. Пам'ятайте, що навіть одна неправильна цифра в номері телефону може стати причиною відхилення заявки.
- Заповнюйте анкету завжди повністю, а не тільки ті рядки, які із зірочками. Чим більше інформації ви надасте кредитору, тим вищими будуть шанси на позитивну відповідь.
- Будьте чесні. Не потрібно “прикрашати дійсність”, навіть якщо у вас мінімальна зарплата і в минулому були прострочення в банку. Система все одно все перевірить. Якщо будуть виявлені невідповідності — вам відмовлять у кредиті.
- При оформленні кредиту використовуйте тільки свої документи і свою картку. В іншому випадку ваші дії будуть розцінені як шахрайство.
- Якщо потрібно додати фото — робіть його при денному або дуже яскравому світлі. Слідкуйте за чіткістю і читабельністю тексту.
Пам'ятайте, що інформація, яку ви вказуєте в анкеті, не розголошується і не передається третім особам. Про це завжди повідомляється в Політиці конфіденційності кредитора. Перед подачею заявки радимо ознайомитися з документами кредитної організації. Обов'язково повинні бути свідоцтво про реєстрацію та ліцензія Нацкомфінпослуг.
Чому можуть відмовити в кредиті?
Є багато причин, за якими банки і МФО можуть відхилити заявки потенційних позичальників. Ми поговоримо про найголовніші з них:
- невідповідність вимог за віком і громадянством: кредити видаються тільки повнолітнім особам, які мають українське громадянство;
- помилки і недостовірна інформація в анкеті: про це ми вже говорили в попередньому розділі — потрібно бути чесними і перевіряти відповіді перед відправкою;
- прострочення: МФО видають клієнтам кредити з поганою кредитною історією, але якщо прострочень багато і вони великі — в кредиті буде відмовлено;
- оформлення відразу декількох позик в одній і тій же компанії: повторну позику в МФО можна оформити тільки після повного погашення попередньої.
Банки менш лояльно відносяться до позичальників, ніж МФО. Ви не зможете отримати банківський кредит без довідки про доходи, з поганою КІ і відкритим кредитом в іншій фінустанові.
Насправді все дуже просто. Щоб збільшити шанси на схвалення кредиту потрібно просто бути чесним і не порушувати правила організації, в яку хочете відправити заявку. До речі, не забувайте, що в Мілоан рівень схвалення становить 97%. Уже при першому зверненні реально отримати в борг до 20 000 гривень.