Кредит за паспортом онлайн — все, що потрібно знати

У житті сучасної людини трапляються моменти, коли вона потребує додаткового фінансування. Позичити гроші до зарплати у знайомих — це не завжди зручно, тому інтернет-кредитування стане, в даному випадку, оптимальним варіантом. Про подібну послугу не з чуток чув практично кожен українець. Подібний вид позики часто також називають мікрокредитуванням.

Кредит за паспортом в Україні є популярним і затребуваним серед клієнтів, так як з його допомогою необхідну грошову суму можна отримати лише за один день. Відмінною особливістю даного виду кредитування є мінімальний пакет документів, відсутність необхідності шукати поручителів і надавати довідку про доходи і заставу.

Мікрофінансова організація Мілоан пропонує позичальникам взяти кредит на вигідних умовах тільки за допомогою одного паспорта. Ми видаємо гроші в борг практично кожному клієнту, так як довіряємо своїм споживачам і націлені на багаторазову і продуктивну співпрацю з ними.

Оформити кредит за паспортом — як це відбувається в компанії Мілоан?

Мікрофінансова організація Мілоан — офіційно зареєстрована установа, яка має свідоцтво та ліцензію на надання споживчих мікрокредитів. Швидкість і легкість отримання позик — основні принципи нашої роботи. Завдяки цьому кожен потенційний клієнт має можливість оформити on-line кредит з телефону або комп'ютера, які підключені до інтернету. При цьому, в разі необхідності наші професійні менеджери нададуть вам більш детальну інформацію щодо кредиту по паспорту онлайн, допоможуть із заявкою.

Для того, щоб взяти в борг певну суму, кожен позичальник повинен пройти легку процедуру реєстрації на нашому сайті. Все, що для цього необхідно — це заповнити анкету і максимально точно і правдиво вказати інформацію про себе. Як свідчить статистика, причиною відмови у видачі кредитних коштів є не точно заповнена анкета на сайті. Після того, як ви відповіли на всі питання в анкеті, вам необхідно вказати реквізити будь-якої української банківської картки і прикріпити її в особистому кабінеті. Після цього подайте заявку на швидке кредитування по паспорту, вказавши при цьому його тип, суму боргу, термін погашення. На вказаний в анкеті мобільний телефон вам прийде смс-код з ключем активації. Відправивши його, ви автоматично укладаєте договір з нашою організацією.

Провести більш детальний розрахунок по кредиту ви зможете за допомогою зручного і практичного використання калькулятора. Просто рухайте бігунок, вказуйте бажану суму боргу і необхідний період для його погашення.

Як взяти кредит за паспортом без довідок?

Оформити позику на нашому сайті може кожна людина, яка має українське громадянство. Ми не беремо до уваги той факт, працює позичальник офіційно або нелегально, має він особисте майно і його кредитну історію.
Для оформлення заявки позичальникові необхідно надати:

 • український паспорт;
 • ІПН код;
 • карту будь-якого українського банку;
 • номер мобільного телефону;
 • адресу електронної пошти.

Відмінною особливістю даного виду кредитування є те, що позичальникові не доведеться доводити власну платоспроможність, надавати довідки з місця роботи, пропонувати заставу і шукати поручителів.

Особливості кредиту за паспортом:

 • доступність. Взяти кредит швидко по паспорту онлайн може кожен, без виписки про доходи і підтвердження платоспроможності;
 • швидкість. Заявка на отримання позики розглядається в автоматичному режимі протягом декількох хвилин;
 • легкість в оформленні. Для того щоб взяти кредит в нашій компанії не потрібно виходити з дому і збирати гору документів;
 • мобільність. Оплату боргу позичальник може проводити зручним для нього способом — через особистий кабінет, платіжні термінали або Приват24;
 • безпека. Ваші особисті дані наша компанія не передає третім особам. Номер картки нам не видно, а доступний тільки її токен.

Кредит за паспортом — основні умови

Компанія Мілоан пропонує клієнтам вигідні і продуктивні умови співпраці. Тільки у нас кожен позичальник має можливість отримати позику в розмірі 15000 гривень строком на 30 днів з правом подальшої пролонгації на 3, 7, 15 днів. При цьому процентна ставка по кредиту не змінюється і комісію необхідно буде оплатити тільки за певний період.

Основні умови, щоб взяти кредит терміново по паспорту:

 1. На момент кредитування позичальникові повинно бути від 18 до 69 років.
 2. Обов'язкова наявність українського громадянства.
 3. Наявність паспорта і української реєстрації в будь-якій області.

У свою чергу, наша мікрофінансових організація гарантує повну конфіденційність і захист персональних даних кожного позичальника. У нас ви можете взяти гроші в борг з будь-якої точки країни, будь це Київ, інше місто чи село.

Якщо вас цікавить оформлення кредиту за один день по паспорту, тоді звертайтеся за допомогою в мікрофінансову організацію Мілоан.