Кредит за паспортом онлайн — все, що потрібно знати

У житті сучасної людини трапляються моменти, коли вона потребує додаткового фінансування. Позичити гроші до зарплати у знайомих — це не завжди зручно, тому інтернет кредит стане, в даному випадку, оптимальним варіантом. Про подібну послугу не з чуток чув практично кожен українець. Подібний вид позики часто також називають мікрокредитуванням.

Кредит за паспортом в Україні є популярним і затребуваним серед клієнтів, так як з його допомогою необхідну грошову суму можна отримати лише за один день. Відмінною особливістю даного виду кредитування є мінімальний пакет документів, відсутність необхідності шукати поручителів і надавати довідку про доходи і заставу.

Мікрофінансова організація Мілоан пропонує позичальникам взяти кредит на вигідних умовах тільки за допомогою одного паспорта. Ми видаємо гроші в борг практично кожному клієнту, так як довіряємо своїм споживачам і націлені на багаторазову і продуктивну співпрацю з ними.

Оформити кредит за паспортом — як це відбувається в компанії Мілоан?

Мікрофінансова організація Мілоан — офіційно зареєстрована установа, яка має свідоцтво та ліцензію на надання споживчих мікрокредитів. Швидкість і легкість отримання позик — основні принципи нашої роботи. Завдяки цьому кожен потенційний клієнт має можливість оформити on-line кредит з телефону або комп'ютера, які підключені до інтернету. При цьому, в разі необхідності наші професійні менеджери нададуть вам більш детальну інформацію щодо кредиту по паспорту онлайн, допоможуть із заявкою.

Для того, щоб взяти в борг певну суму, кожен позичальник повинен пройти легку процедуру реєстрації на нашому сайті. Все, що для цього необхідно — це заповнити анкету і максимально точно і правдиво вказати інформацію про себе. Як свідчить статистика, причиною відмови у видачі кредитних коштів є не точно заповнена анкета на сайті. Після того, як ви відповіли на всі питання в анкеті, вам необхідно вказати реквізити будь-якої української банківської картки і прикріпити її в особистому кабінеті. Після цього подайте заявку на швидке кредитування по паспорту, вказавши при цьому його тип, суму боргу, термін погашення. На вказаний в анкеті мобільний телефон вам прийде смс-код з ключем активації. Відправивши його, ви автоматично укладаєте договір з нашою організацією.

Провести більш детальний розрахунок по кредиту ви зможете за допомогою зручного і практичного використання калькулятора. Просто рухайте бігунок, вказуйте бажану суму боргу і необхідний період для його погашення.

Як взяти кредит за паспортом без довідок?

Оформити кредит онлайн під 0 відсотків на нашому сайті може кожна людина, яка має українське громадянство. Ми не беремо до уваги той факт, працює позичальник офіційно або нелегально, має він особисте майно і його кредитну історію.
Для оформлення заявки позичальникові необхідно надати:

 • український паспорт;
 • ІПН код;
 • карту будь-якого українського банку;
 • номер мобільного телефону;
 • адресу електронної пошти.

Відмінною особливістю даного виду кредитування є те, що позичальникові не доведеться доводити власну платоспроможність, надавати довідки з місця роботи, пропонувати заставу і шукати поручителів.

Особливості кредиту за паспортом:

 • доступність. Взяти кредит швидко по паспорту онлайн може кожен, без виписки про доходи і підтвердження платоспроможності;
 • швидкість. Заявка на отримання позики розглядається в автоматичному режимі протягом декількох хвилин;
 • легкість в оформленні. Для того щоб взяти кредит в нашій компанії не потрібно виходити з дому і збирати гору документів;
 • мобільність. Оплату боргу позичальник може проводити зручним для нього способом — через особистий кабінет, платіжні термінали або Приват24;
 • безпека. Ваші особисті дані наша компанія не передає третім особам. Номер картки нам не видно, а доступний тільки її токен.

Кредит за паспортом — основні умови

Компанія Мілоан пропонує клієнтам вигідні і продуктивні умови співпраці. Тільки у нас кожен позичальник має можливість отримати позику без відмов та дзвінків в розмірі 15000 гривень строком на 30 днів з правом подальшої пролонгації на 3, 7, 15 днів. При цьому процентна ставка по кредиту не змінюється і комісію необхідно буде оплатити тільки за певний період.

Основні умови, щоб взяти кредит терміново по паспорту:

 1. На момент кредитування позичальникові повинно бути від 18 до 65 років.
 2. Обов'язкова наявність українського громадянства.
 3. Наявність паспорта і української реєстрації в будь-якій області.

У свою чергу, наша мікрофінансових організація гарантує повну конфіденційність і захист персональних даних кожного позичальника. У нас ви можете взяти гроші в борг у Києві, або з будь-якої точки країни.

Якщо вас цікавить оформлення кредиту за один день по паспорту, тоді звертайтеся за допомогою в мікрофінансову організацію Мілоан.

Автор: Компанія “Miloan”
25.05.2018
views
4955  переглядів
shares
0