Автор: Компанія “Miloan”
22.06.2021
views
1518  переглядів
shares
0

Кредити онлайн без фотографій від Miloan

Мілоан спростила процедуру кредитування в Україні для всіх своїх клієнтів. Тепер можна оформити кредит на картку без фотографій паспорта швидко і в комфортних умовах: де б ви не знаходилися і яка б ситуація не трапилася в житті. Для подачі заявки достатньо мобільного телефону і доступу в інтернет.

Як на Miloan.ua можна оформити кредит онлайн без фото і дзвінків? Хто може отримати гроші і на яких умовах? Чим вигідний Мілоан-кредит? Відповіді на ці питання — прямо зараз.

Кредити без фото і дзвінків — навіщо Miloan бере паспортні дані клієнтів?

При оформленні першого кредиту на Miloan обов'язково потрібно вводити паспортні дані. Заповнити відповідні поля сервіс пропонує на етапі анкети. Потрібно вказати серію і номер паспорта або номер id-карти. Після цього необхідно пройти ідентифікацію. Якщо позичальник хоче отримати кредит без фото і дзвінків на картку, як спосіб підтвердження особи потрібно вибирати BankID.

Навіщо ж Мілоан паспортні дані клієнтів?

Перш за все, щоб переконатися в тому, що кредит оформляє реальна людина і щоб виключити ймовірність шахрайства. Є ще одна причина: перевірка документів також підтверджує дотримання позичальником вимог компанії. Нагадаємо, що взяти кредит без фото і дзвінків в Мілоан можна у віці від 18 до 65 років. Позичальник повинен мати українське громадянство та проживати в Україні.

Компанія Мілоан існує на ринку з 2016 року. Сервіс має всі необхідні ліцензії та дозволи для надання фінансових послуг. Детальніше з документами можна ознайомитись в розділі "Про нас". Наявність документів та офіційної реєстрації говорить про те, що ви можете не боятися залишати на miloan.ua персональні дані, оформляючи кредит онлайн без фото і дзвінків. Конфіденційність і захист фінансових операцій компанія гарантує.

Позичальники цінують Miloan за те, що сервіс йде в ногу з часом, постійно вдосконалює свої послуги і максимально швидко обробляє заявки. Процедура оформлення першої позики займає близько 10-15 хвилин, повторного — близько 2-3 хвилин.

Можливість отримати кредит без фото з паспортом дозволяє позичальникові значно заощадити час. Подати заявку на першу позику можна за 5 хвилин. Якщо немає комп'ютера, можна використати смартфон. Немає з собою документів? Не страшно! Якщо в телефоні є фото паспорта (або якщо ви знаєте дані напам'ять), то без проблем зможете вписати серію та номер в анкету Мілоан. Номер id-карти можна подивитися в додатку Дія. Таким чином, у вас завжди буде доступ до грошей, щоб не сталося. У будь-який час, де б ви не знаходилися, можна зайти на сайт Мілоан і подати заявку на кредит.

Як взяти кредит без фото паспорта?

Сьогодні більшість мікрофінансових організацій вимагають у нових клієнтів фото паспорта. Це спосіб ідентифікації особистості, який використовується досить давно — з самого зародження онлайн-кредитування. Мілоан теж його використовує, але паралельно пропонує альтернативу — ідентифікацію через BankID. Цей метод дозволяє взяти кредит без фотографій і підвищити ймовірність схвалення кредиту практично до 100%.

Чому так? Справа в тому, що BankID передає максимально достовірні дані, які підтверджують особу позичальника на 100%. Це один з головних критеріїв, які враховуються при обробці заявки. Для Мілоан не важливо, скільки ви заробляєте, чи є у вас офіційне працевлаштування, чи були прострочення за попередніми кредитами. Головне — щоб ви були чесні з нами і дотримувалися правил.

Останнім часом все більше позичальників вибирають способи ідентифікації, які дозволяють отримати кредит на картку без фотографій. Так, фотофіксація — це просто! Досить взяти паспорт, сфотографуватися з ним, після цього сфотографувати сторінку з реєстрацією, а потім завантажити на сайт, але ...

 1. не у всіх позичальників є фронтальна камера на телефоні;
 2. не з кожного смартфона можна зробити чітке і якісне фото;
 3. не всі знімки зчитуються системою;
 4. потрібен час, щоб завантажити фотографії на сайт.

BankID дозволяє забути про ці складнощі раз і назавжди. Досить 1 хвилини і декількох кліків, щоб на екрані з'явилося повідомлення "Ідентифікація пройшла успішно".

Кредит без фото через BankID

Як користуватися BankID? Як оформити кредит через BankID? Ці питання часто турбують нових клієнтів МФО. Насправді все просто, турбуватися ні про що не варто. Процедура вимагає мінімум участі позичальника.

Головна умова: потрібно, щоб банк, в якому ви обслуговуєтеся і маєте рахунок, був учасником системи BankID НБУ.

У Мілоан кредити без фото документів оформляються таким чином:

 • позичальник заходить на сайт і подає заявку на кредит;
 • на етапі заповнення анкети вибирає кнопку "Ідентифікація через BankID" і натискає її;
 • система пропонує вибрати фінустанову, після чого позичальник переноситься на сайт онлайн-банкінгу і вводить логін і пароль для авторизації;
 • кілька секунд здійснюється обробка запиту і якщо результат успішний — позичальник переходить до наступного етапу оформлення кредиту.

За словами користувачів, які вже встигли скористатися BankID в Мілоан, кредити без фото паспорта в руках оформляються набагато швидше. Це зручно і практично, так як подати заявку можна, перебуваючи в автомобілі, на відпочинку, на роботі, вдома за комп'ютером і т.д.

Приклад розрахунку кредиту від Miloan

У Мілоан можна відразу отримати на картку від 50 до 20 000 гривень. Термін погашення — від 1 до 30 днів. Для нових клієнтів діє знижена відсоткова ставка — 0,01% в день.При наступних зверненнях вартість позики може становити від 1,2% до 1,9% в день.

Ось приклад розрахунку кредиту, оформленого під 0,01%:

 • сума позики: 5000 гривень;
 • термін погашення: 7 днів;
 • відсотки: 0,01% в день.

У кінці терміну потрібно буде повернути тіло кредиту — 5000 гривень та відсотки за користування — 3,50 гривні.

При оформленні повторного кредиту ставка буде вищою.

Приклад розрахунку позики під 1,5%:

сума позики: 5000 гривень;
термін погашення: 7 днів;
відсотки: 1,5% в день.
У даному випадку відсотковий борг становитиме 525 гривень. У кінці терміну позичальникові потрібно буде повернути 5525 гривень.

Мілоан видає кредити без дзвінків та СМС, не вимагає довідку про доходи і фото паспорту. Отримати гроші можна під лояльний відсоток причому в будь-який час доби і в будь-якій ситуації. Заявки приймаються 24/7.