Як отримати мікрокредит в Україні без довідки про доходи?

Як отримати мікрокредит в Україні без довідки про доходи?
Loader

Життя людини переповнене крутими поворотами і непередбачуваними ситуаціями, які тягнуть за собою фінансові проблеми. Не завжди на вирішення матеріальних питань потрібні мільйони, іноді досить пари тисяч гривень. Але що ж робити, якщо навіть їх немає в гаманці? З такою ситуацією щодня стикається не один українець, тому мікропозики в наші дні придбали небувалу популярність. Це цілком логічно, оскільки даний вид грошового кредиту:

 • отримати легко;
 • цілодобово перебуває за межами покриття;
 • мінімальний відсоток повернення;
 • не вимагає від позичальника підтвердження платоспроможності.

Розвиненість сучасних технологій дозволяє оформити мікрокредит за 15 хвилин. У будь-який час доби швидкі гроші миттєво реанімують бюджет людини. При цьому ніякої суєти з документами і перевірками.

Переваги кредитів в мережі

Кредит в Україні на банківську карту може отримати кожен повнолітній громадянин, незалежно від статі, соціального статусу і місця в суспільстві. Однією з переваг є універсальний характер міні кредитів. Це означає, що кредитору байдужа мета використання виданих коштів. Подальший список позитивних сторін виглядає наступним чином:

 • мобільність онлайн-кредитування;
 • мінімум необхідних документів (паспорт і код);
 • відсутність перевірки кредитної історії;
 • видача без довідки про доходи;
 • короткостроковість боргу з можливістю дострокового погашення без комісійних;
 • прозорість (кожна МФО повідомляє суму повертається боргу ще до укладення договору).

Мікрокредит можна назвати швидкою допомогою для реанімування фінансового становища будь-якої людини. Дрібна сума, яка допоможе студенту дотягнути до стипендії, виручить пенсіонера і підтримає безробітного товариша. І навіть неважливо, чи є у позичальника поточні заборгованості чи ні. Прекрасна можливість, щоб перекрити борг іншого кредиту, зберігши авторитет виконавчого і відповідального клієнта. Маса позитивних сторін з кожним днем ​​приваблює все більше і більше українців користуватися таким способом запозичення коштів. По-перше: це комфортно, по-друге: мобільне взаємодія з будь-карткою банку, по-третє: мінімум проблем з оформленням і погашенням.

Недоліки мікропозик

Незважаючи на яскраві фарби даного поняття, в ньому є і певні складності. До них відносяться:

 • обсяг суми;
 • відсотки.

Одним з недоліків є невеликі розміри при перших зверненнях одержувача. Деякі кредитори видають першу позику не більше 2000 гривень, якої не завжди достатньо, щоб вирішити виниклі труднощі. Другий мінус — процентні ставки необґрунтовано завищують нечесними компаніями. Завершальним нюансом є конфіденційність, яку можуть забезпечити тільки надійні партнери. Останні два пункти нагадують про те, що користуючись послугами МФО, слід уважно ставитися до вибору організації, щоб не пожинати сумні наслідки. Наприклад, оформити такий надійний мікрокредит можна через сервіс Мілоан. Сама процедура оформлення не займе багато часу і не вимагає особливих навичок. Паспорт, код, інтернет підключення — все, що потрібно. Простіше просто не буває!

Як отримати кредит в онлайн режимі

Алгоритм дій позичальника скрізь практично однаковий, оскільки кожна з мікрофінансових організацій виконує оформлення в стандартному порядку:

 • заповнення клієнтом заявки з даними;
 • дзвінок оператора або підтвердження по е-майл;
 • видача коштів на карту.

Досить просто оформити запит із зазначенням потрібних параметрів договору, потім дочекатися дзвінка оператора і підтвердити дані. Деякі фірми затягують зі схвальним рішенням до цілої доби, що не дуже зручно для клієнта, у якого горить проблема і вимагає термінового вирішення. Тому важливо вибирати оперативного представника кредитної сфери, який в будь-який момент готовий простягнути руку допомоги. Одна з таких — компанія Мілоан, кредит на картку у якій можна отримати цілодобово з максимальною швидкістю. Мікрокредитування в мережі — вихід зі складних ситуацій!

Автор: Компанія “Miloan”
06.12.2018
views
2435  переглядів
shares
0