Новорічний стіл: де найвигідніше купувати продукти для вечірки?

Новорічний стіл: де найвигідніше купувати продукти для вечірки?
loading

Напередодні свят актуальним питанням є святкове меню. Господині хочуть накрити стіл яскраво, красиво, вишукано і, звичайно, смачно. Багатий стіл в Новорічну ніч вважається доброю прикметою, яка обіцяє щедрий і успішний рік для сімейства. Нинішні ціни на продукти змушують людей думати, як би накрити цей щедрий стіл економно? Адже попереду цілий січень гулянь, після яких фінансове становище людини на нулі. Головні правила перед походом в магазин:

  • складаємо святкове меню і список потрібних продуктів;
  • раціонально визначаємо суму грошей;
  • вибираємо місце торгівлі.

Список потрібних товарів допоможе сходити в магазин економно, оскільки знижує ймовірність спонтанних покупок. Перед плануванням новорічного свята чітко визначте можливості, щоб після січневих гулянь не довелося сидіти без гроша в кишені.

Місця для вигідних покупок

Зазначимо, що немає чіткого розмежування цінової політики між ринком і супермаркетами: в магазині м'ясо дешевше, в іншому магазині дорожче, на ринку молоко дешевше, але зелень дорожче. Щоб закупитися економно потрібно налаштуватися на тривалу прогулянку: протягом дня доведеться побігати по різним точкам. На ринку вигідніше купувати:

  • овочі;
  • фрукти;
  • молочні товари;
  • свинину.

Сезонні продукти на ринкових прилавках можна купити набагато дешевше, ніж в магазині. Місцеві фермери привозять натуральні товари, які особливо вигідно купувати рано вранці та перед закриттям ринку. На початку дня реалізатори, не визначивши попит на товар, можуть продати недорого. В кінці робочого дня також є ймовірність з розпродажу залишків купити фруктів і яблук.

У мережевих супермаркетах вигідно купувати закриті продукти:

  • шпроти;
  • консервація;
  • майонез;
  • масло;
  • цукерки.

На такі товари регулярно поширюються новорічні знижки. В універсамах можна купити великі упаковки, але не забудьте перерахувати вартість на кілограм. Відправляйтеся у величезні супермаркети і не купуйте продукти в крамниці біля будинку. У міні магазинчиках або овочевих крамницях біля будинків ціни, як правило, завищені і немає хорошого вибору товару. Такі заклади підходять для дрібних покупок в стилі «закінчилася сіль чи немає хліба в домі». Для Новорічної вечірки тримайте курс на величезних реалізаторів товару.

Великі супермаркети вигідні для грандіозної закупівлі перед святкуванням. Слідкуйте за знижковими програмами, які зараз можна подивитися навіть в інтернеті. Мережеві супермаркети часто запускають власні торгові марки, щоб отримувати додатковий прибуток 5-10%. Почитайте інформацію в мережі або ж візьміть брошуру. Марочні товари можна придбати набагато дешевше.

Як ще можна заощадити на продуктовому кошику перед святами

Вибір продовольчої точки за якістю товару і ціною – це хороша можливість зекономити. Позитивно на гаманець вплинуть ще й такі принципи:

  1. Купуйте товар в супермаркетах, де у вас є знижкова карта.
  2. Користуйтеся картками з кэшбэком.
  3. Зверніть увагу на продовольчі інтернет покупки.
  4. Порівнюйте ціни в мережі.
  5. Купуйте оптом.
  6. Стоп «автопілоту» в магазині.
  7. Дивіться вниз по полицях.

Навіть якщо картки у вас немає, постарайтеся по можливості її придбати. Дисконтна карта стане в нагоді не тільки перед новорічною вечіркою, але в тривалому користуванні. Багаторазова економія!

Зараз в моді кредитки з кешбеком. Деякі банки пропонують кешбек на продовольчі покупки до 20%, що позитивно позначиться на передсвятковому бюджеті. Сучасні технології дають можливість купити будь-які товари в інтернеті, навіть продукти. Порівнюйте ціни, вибирайте реалізатора і замовляйте. У цьому випадку не забудьте про родичів: спільні покупки оптом допомагають економити до 50%. Якщо ви любитель класики і віддаєте перевагу закуповуватися в торговому центрі, перед походом в магазин почитайте маркетингові принципи гри на покупцях. Якщо в двох словах, то звертайте увагу на товари в далеких кутах, вгорі та внизу на полицях. Саме там і ховають від нас хороші і дешеві продукти, натомість на рівні очей розміщуючи дорогі і яскраві упаковки.

Підіб'ємо підсумок, ціновий вибір між ринком і магазином залежить від конкретного товару. Ринкова торгівля виграє за якістю і натуральністю продуктів. Плюсом є ще й те, що на ринку прийнято торгуватися і дегустувати. Магазини також добрі, якщо під рукою є інформація про знижки і є платіжні інструменти з системою бонусів і накопичень! Хороших і економних вам свят!

Автор: Компанія “Miloan”
21.12.2018
views
3428  переглядів
shares
0

Завантажуйте наш застосунок та слідкуйте за знижками!

Скануйте QR код для завантаження

Завантажуйте наш застосунок та слідкуйте за знижками!

Завантажити