Автор: Компанія “Miloan”
19.12.2017
views
12070  переглядів
shares
0

Потрібні швидко гроші на карту - що робити?

Мікрофінансові організації - найбільш простий і швидкий спосіб отримати кредит онлайн в екстреній ситуації. Щоб не шукати відповіді на запитання як швидко заробити гроші, якщо виникла нестача, можна просто отримати гроші в кредит швидко в МФО і повернути в зручний час. Організації, які займаються швидкої видачею грошей мають безліч особливостей і переваг. Проте головна перевага одна - швидкість оформлення позики, адже отримати її можна за лічені хвилини.

Переваги "швидких грошей"

Банери рясніють яскравою рекламою "як швидко заробити гроші в інтернеті", "як швидко накопичити гроші"... Однак мало із запропонованих способів виявляються дієвими. В інтернеті зараз багато шахраїв, які надсилають людям оповіщення про виграні призи та просять відправити гроші за доставку, або вкластися в якийсь сумнівний бізнес... Це не можливість швидко заробити гроші, а справжнісінький обман.

Якщо ви потрапили в складну ситуацію і вам терміново потрібні гроші, ви можете звернутися в Мілоан - кращий спосіб отримати гроші швидко, а повернути вже потім. Як правило, мікрокредити не оформлюються на великі суми. Це може бути займ до 5-7 тисяч гривень з коротким терміном погашення — до 1-2 місяців.

Переваги швидких кредитів:

  • гроші на карту за 15 хвилин;
  • не потрібно виходити з дому, стояти в черзі та приносити довідки про доходи;
  • позика відразу на карту, яку можна перевести в готівку в будь-якому банкоматі.

Швидко взяти гроші в Україні - де і як?

Miloan — мікрофінансова компанія, яка пропонує швидкі позики в Києві, Харкові, Дніпропетровську, Запоріжжі, Львові, Одесі та інших регіонах України. Отримати кредит на карту може кожен громадянин України, який досяг 18 років і має діючий паспорт.

Щоб не шукати відповіді на запитання, де швидко знайти гроші, ви можете оформити невелику позику на свою банківську карту і повернути її протягом 30 днів.

Особливості кредитування в Miloan:

  • заявку може подати тільки повнолітній громадянин України;
  • можна оформити кредит до 15000 грн на термін до 30 днів;
  • якщо вчасно не погасити позику, то дані передаються в УБКІ. Краще не допускати прострочень, тому що це може негативно відбитися на вашій кредитній історії;
  • оформити пролонгацію можна на 3, 7 або 15 днів, сплативши тільки суму відсотків за користування кредитом.

Отримати швидкі гроші у борг на свою картку тепер стало ще легше. Слідкуйте за новинами компанії на сайті та в соціальних мережах, щоб отримувати ще більше приємних бонусів, як для нових, так і для повторних клієнтів.