Завантажуйте наш застосунок та слідкуйте за знижками!

Скануйте QR код для завантаження

Завантажуйте наш застосунок та слідкуйте за знижками!

Завантажити

Кредит з простроченням - в якій організації можливий?

Якщо ви маєте відкритий діючий кредит з простроченням, то звертаючись в банк за новою позикою, цей факт в будь-якому випадку відкриється і ви 100% отримаєте відмову.

Існує кілька основних причин відмови в банківському кредиті:

 • прострочення і заборгованості від минулих позик. Саме прострочення є основою причиною для відмови у видачі кредитних коштів;
 • невідповідність рівня заробітної плати;
 • неможливість зібрати всі документи, необхідні для банківської позики.

Існує величезна кількість причин порушення термінів по виплатах і часом вони виникають не з вини позичальника. Деякі життєві обставини не дозволяють вчасно погасити заборгованість, іноді форс-мажор може виникнути в тому випадку, якщо клієнт вносить гроші через термінал самообслуговування або через касу іншої банківської установи, або на роботі просто затримали зарплату. У подібних випадках сумлінний і відповідальний споживач може перетворитися в самого злісного неплатника і порушника сам не підозрюючи цього.

Порушення порядку виплати кредитних коштів негативно відбиваються на кредитну історію позичальника і в подальшому взяти кредит в банківській установі з простроченням терміново у вас не вийде.

Виходом в подібній ситуації може стати мікрофінансова організація Мілоан.

Ми видаємо споживчі кредити на картку своїм клієнтам на більш спрощених умовах і не беремо до уваги кредитну історію.

Наша організація офіційно зареєстрована, діє відповідно до законодавства, має свідоцтво про реєстрацію і ліцензію на надання кредитних послуг.

Як з'являється прострочення по кредиту?

Штрафні санкції дуже часто можуть стати неприємною несподіванкою для боржника. Протягом тривалого періоду позичальник може навіть не здогадуватися про те, що йому нараховуються відсотки за користування кредитними коштами, так як співробітники банку часто не повідомляють клієнтам про прострочення виплат. Проблеми можуть розкритися в тому випадку, якщо клієнт звертається повторно в банк за наступним кредитом.

Найчастіше причиною прострочення можуть стати:

 • тимчасові фінансові труднощі. Сюди можна віднести затримку зарплати, хворобу рідних, втрату особистого майна. Всі ці та багато інших обставин знайомі не одному платнику. У подібних випадках рекомендовано просити у організації, яка видавала займ, пролонгацію кредиту або на крайній випадок рефінансування в інших установах;
 • кредит онлайн з простроченням може виникнути в процесі технічної помилки. Деякі онлайн-сервіси роблять виплату боргу набагато швидше і комфортніше, але в деяких випадках можуть стати основною причиною прострочення. Подібні помилки виникають в процесі руху кредитних коштів всередині певної банківської системи. Простіше кажучи, під час переведення з одного облікового рахунку на інший усередині одного або декількох банків. У подібному випадку, позичальникові необхідно вирішувати дану проблему негайно, відразу після того, як була виявлена ​​помилка. Для цього просто потрібно зателефонувати на гарячу лінію організації;
 • тимчасова втрата платоспроможності. Людина стає безробітним або у нього виявляють будь-які захворювання.

Якщо вам терміново необхідно отримати вигідний кредит з простроченням, тоді без зволікань звертайтеся за допомогою до нашої мікрофінансової організації Мілоан. Наша співпраця з клієнтами ґрунтується на довірі, тому отримати у нас необхідну позику досить просто.

Основні умови отримання кредиту з відкритими простроченням

Залишити заявку на взяття кредитних коштів може кожен громадянин України, вік якого становить від 18 до 65 років. Для того, щоб взяти в борг певну суму, позичальникові необхідно надати такі документи як:

 • паспорт;
 • ІПН код;
 • картку будь-якого банку України;
 • номер мобільного телефону.

На відміну від банківських установ наша компанія не вимагає від позичальників довідок про доходи, застави та видає кредити без поручителів. При цьому термін погашення заборгованості та суму кредитування позичальник встановлює самостійно. Взяти кредит з простроченням можна в сумі до 25 000 гривень, терміном до 360 днів.

Для того, щоб взяти позику необхідно пройти реєстрацію на сайті і заповнити анкету позичальника. Анкету необхідно заповнювати правильно і правдиво, оскільки в іншому випадку ви ризикуєте отримати відмову. Після того, як ви подасте заявку на позику, на ваш мобільний телефон прийде смс з кодом. З його допомогою ви підписуєте договір з нашою організацією. У тому випадку, якщо заявка на кредит з поточним простроченням і поганою історією була схвалена, гроші потрапляють на рахунок протягом 10-15 хвилин. Мікрофінансова організація Мілоан не просто видає споживчі кредити клієнтам з поганою кредитною історією терміново, але також ввічливо і чемно обслуговує кожного позичальника.

З повною інформацією про загальні умови кредитування, включаючи попередження про можливі наслідки, можна ознайомитись тут, з персональними – в договорі.

Головні переваги взяття кредиту з поганою кредитною історією і відкритими простроченнями в нашій організації

Основними перевагами співпраці з нами є:

 • доступність. Взяти позику може кожен житель України, який досяг віку кредитування;
 • заявка на кредит оформляється в режимі онлайн;
 • до кожного клієнта ми ставимося лояльно і ввічливо;
 • вимагаємо мінімальний пакет документів;
 • відсоток за використання позики доступний кожному;
 • необхідна сума зараховується на рахунок в рекордно швидкий термін;
 • взяти кредит з простроченням і поганою історією можна з будь-якого пристрою, що підключений до інтернету, при цьому не важливо де ви перебуваєте: в Києві, Харкові, Одесі або в маленькому українському містечку чи селі.

Потрібні гроші терміново з відкритими простроченням? Тоді вже зараз звертайтеся за допомогою в мікрофінансову організацію Мілоан.

Автор: Компанія “Miloan”
25.05.2018
views
39619  переглядів
shares
1